Juni 2012 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Laurie, Sep 24, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    ik was toen ook zo aangeslagen dat ik me dit pas later besefte.... dus kijk even hoe het nu is en anders gaan wij toch echt een klacht indienen
     
  2. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    Dat is best snel. Maar waarom ga je naar het ziekenhuis en niet naar een verloskundige praktijd (misschien heb je het al verteld of juist niet).
     
  3. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Hey meiden, ik ben gebeld!!! :D
    Kreeg een vrolijke verpleegkundige aan de lijn.
    HCG was 1177 en was goed!
    JIPPIE!!!
    Daarnaast heb ik nog 2 cryo's in de vriezer. Hopelijk hoef ik die pas te gebruiken voor een broertje of zusje van deze spruit ;)
    Ben helemaal blij!
    Dinsdag de 18e heb ik de eerste echo. Dan ben ik precies 6 weken zwanger. En daarna blijf ik tot 12 weken onder controle bij het ziekenhuis dus ook een tweede echo wordt daar nog gemaakt!
    En dat ik me zo druk had gemaakt dat vond ze niets erg.. Ze zei in oorlogsgebieden worden ook veel kinderen geboren ;)
    Heerlijk zeg!
     
  4. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    ik slikte heel veel medicijnen dus werd al met 8 maanden door verwezen naar fertiliteiten omdat mijn huisarts bang was dat een van de 29 pillen schaden aan gebracht zouden hebben dus nu moet ik nog een keer er heen voor een echo of het goed is en daarna ga ik naar de verloskundige ...toen ik ze belde en niet eens gefeliteerd werd kwam het ook even in me op om de verloskundige te bellen en bij hun de afspraak af te zegen maar weet niet of ik dat kan maken en wat ik tegen hun zou meotne zegen
     
  5. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    @Joekie: Gefeliciteerd wijfie. Lekker genieten hoor. Posi blijven dat die andere 2 voor een broertje of zusje is. Dit gaat hem of haar gewoon worden!!!!
     
  6. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    May 11, 2010
    7,354
    158
    63
    Female
    Verpleegkundige
    Juni 2012 mama's

    Afspraken:

    Vandaag:
    Wonderland26 1e echo
    Laurie bloedtest
    13/10
    Winnie Pooh 1e echo
    17/10
    Lin 1e Echo
    Bloempje83, intake VK
    Laurie 2e Echo
    18/10
    Hope42 1e vroege echo
    Joekie 1e vroege echo (6.0 wk)
    20/10
    Nic79 1e echo bij fert
    21/10
    Linda echo
    Mirri echo
    24/10

    Babsies intake VK
    firefly 1e echo umcu
    25/10
    Babsies 1e echo
    26/10
    missymaaike 1e echo
    27/10
    Afrola 1e echo
    Girly - afspraak verloskundige + 1e echo
    Evelien intake vk
    28/10
    krumfrum gyn
    Bellamano: intake VK
    01/11
    Roozjuh intake vk 19.45u
    02/11
    linda250388: intvake vk
    7/11
    Maart Termijnecho + intake vk
    Hope42 - intake gyn
    8/11
    Linda vk
    10/11
    Afrola Termijnecho + intake vk
    Evelien 1e termijnecho (spannend!!)
    15/11
    Roozjuh 1ste termijn echo 19.45u

    Uitgerekende datum
    1 juni:
    Mirri
    2 juni:
    Missy
    3 juni:
    Wonderland26
    4 juni:
    Laurie
    Linda
    Winnie Pooh
    Maart
    Evenlienj
    5 juni:
    Lin
    Babsies
    Summer76
    Elle84
    Annemama
    Bloempje83
    6 juni:
    Afrola
    Hoop42
    Krumfrum
    Nic79
    Bellamano
    7 juni:
    mamavanamarylli
    Volonta
    girly
    Nieuwebaby
    8 juni:
    Danielle1982
    missymaaike
    10 juni:
    linda250388
    11 juni:
    Arnoe
    12 juni:
    Joekie
    Roozjuh
    13 juni:
    1e Wondertje
    14 juni:
    Liefdeis
    15 juni:
    Kapedi
    Firefly
    16 juni:
    Sophiee
    19 juni:
    Hommel82

    Mijn echo datum erbij gezet! ;)
     
  7. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    zie je je hebt je druk gemaakt om niks

    genieten nu he
     
  8. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    Beste is om je eigen gevoel te zeggen. Dat je het niet prettig vond etc. Neem aan dat alle feedback daar welkom is.
     
  9. winnie pooh

    winnie pooh Actief lid

    May 30, 2008
    426
    0
    0
    C.S. medewerker
    Gezellig Brabant
    Heb inderdaad vanmiddag gebeld met de Ferti afdeling.
    Ze kunnen op dit moment niets voor me doen.
    Heb donderdag met 6.3 weken de 1e echo staan en eerder kunnen ze toch niets zien zei ze.
    Zolang het niet rood wordt of mijn krampen heel erg worden, hoeft er niets aa nde hand te zijn.
    Kan helaas dus niets anders doen dan afwachten tot donderdagmiddag 15.00 uur.

    X Winnie
     
  10. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    tja ik laat nu die afspraak gewoon staan en daarna ga ik gewoon naar de verloskundigen ....komt wel goed het is alleen maar een echo en die is goed of niet dus zie het wel even
     
  11. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    neem gewoon goed rust en luister naar je lichaam en mocht je wel eerder willen gewoon op je strepen gaan staan
     
  12. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Joekie: Wat fijn meis! Nu blij zijn en gaan relaxen.Ik heb op dezelfde dag mijn echo als jou! Spannend he.Ik ben dan 6 weken en 6 dagen.
     
  13. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    Aug 22, 2011
    3,321
    0
    36
    @Winnie. Ja, ik kan wel zeggen dat 20% van de zwangeren bloed verliest maar ik zou me ook gewoon zorgen maken eerlijk is eerlijk. Maar ik lees dat je al gebeld hebt. Dan duurt donderdag nog lang he.

    5 Jaar is een heel lang traject. Ik duim voor je en hopelijk is er niks geks aan de hand.
    Dat tampon verhaal klopt, na mn curretage mocht ik ook echt niks gebruiken ivm infectie gevaar. Gewoon inlegger/maandverbandje gebruiken.

    @joekie. Mooi dat je goed nieuws hebt.

    Groetjes
     
  14. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Jammer dat je niet eerder mag komen.Probeer deze dagen een beetje rustig aan te doen.Hopenlijk gaat het allemaal goed.
     
  15. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    Wat ik heb geleerd met mijn eerdere zwangerschappen. In alle gevallen goed naar je lichaam en je gevoel luisteren 9 van de 10x kloppen deze.
    Je lichaam is nu een topprestatie aan het leveren en dit gaat niet zonder slag of stoot.
     
  16. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    klacht indienen? he wat? ik ben weer ff weg en kmis vanalles! :p vertel vertel wat heb ik gemist

    ego: zoonlief ligt EINDELIJK op bed. Hij had totaal geen zin maar 5min geleden was ie toch redelijk ingestort dus nu toch maar op bed gedaan. half 4... beetje laat maar tis even niet anders
     
  17. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    ik heb ene hele erg rot ervaring met fertilteiten toen ik vorige keer me zwangerschap fout ging zeiden ze dood leuk tja als het fout gata kunnen wij er toch niks aan doen tevens hadden ze na mijn miskraam niet de afspraak uit de computer gehaald waardoor ik nog eens gebeld werd waar ik bleef .... en nu belde dat ik weer zwanger was en ze feliciteerde me niet eens en deed echt heel kort af ... en het flevoziekenhuis wilt de beste zijn dan zouden ze daar ook de kwaliteit van zorg moeten veranderen
     
  18. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    Haha doet me wel een btje denken aan mijn verhaal (ff echo). Mijn laatste zwangerschap ben ik na 28 weken naar een ander ziekenhuis gegaan vanwege verhuizing (ben zelf geboren in dat ziekenhuis). Na de controle zei de gyn. "nou meisje het gaat goed hoor, ga zo door". Ik was toen 29 en had al jaren het woordje meisje niet meer gehoord dat het naar mij toe was. Ik was helemaal van de kaart. Later grapte we erover want hij zou me ook toucheren om te kijken of ik inleidbaar was. Toen deed hij wel "normaal". Was wel blij dat hij de bevalling niet deed.
     
  19. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    nou lekker dan! maar mijn zwangerschap werd ook niet super behandeld hoor. of naja, de bevalling. Wat een hell was dat.
    5.00 smorgens braken mijn vliezen, mn vk kwam lekker snel en heeft me goed geholpen hele dag door. om 22.00 savonds hield ik t niet meer en had maar 2cm ontsluiting. Op naar ziekenhuis dus. Lag te gille van de weeen (rug weeen en ben al 10jaar rugpatient...) werd aangesloten op apparaten voor hartslag en weeen meeting. komt na uur de gyn eindelijk keer binnen waggelen zegt ie dood leuk: o mevrouw heeft nog geen weeen. en weg was ie weer. Had m nog paar keer terug geroepen omdat ik t beetje zat aant worden was en was beetje uitgeput. nou dan moet ie natuurlijk zo nu en dan checken wat mn ontsluiting was, verging van de pijn maar gyn zei: stel je niet zo aan, elke vrouw maakt dit mee....

    Half 3 was ik het echt helemaal spuug zat, ben tegen hem tekeer gegaan (voor zover dat kon want ik pas op, echt helemaal op) toen zag ie dat hartslag van de baby 86 was en ging niet meer omhoog na een wee. dussss met spoed naar de OK en moest daar dus een ruggenprik... ze hebben 5x MIS!!! geprikt. zei diezelfde gyn doodleuk: is je eigen schuld, moet je maar stil zitten. tanden even flink op elkaar bijten en 6de prik was eindelijk raak. wat een verademing!

    goed lekker horror verhaal :p maar dat kwam gewoon door die klote gyn, en ben blij dat die kerel met pensioen is (toen ookal met pensioen maar viel in vanwege vakantie periode en t was 3uur snachts toen ik eindelijk kon bevallen)
     
  20. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    Feb 8, 2011
    3,738
    8
    38
    Female
    flevoland
    maar je hoort het wel vaker over mannelijke gyn die missen net het gevoel wat het is om te bevallen
     

Share This Page