Kan ik zwanger zijn?

Discussion in 'Anticonceptie' started by Ammeteil04, Jul 27, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ammeteil04

    Ammeteil04 Nieuw lid

    Jul 27, 2021
    2
    0
    1
    Female
    Ik heb 3 maanden geleden seks gehad. Ik ben bang dat ik zwanger ben. Ik slik de pil en heb mn bloedingen gehad. Ben de pil wel 2x iets te laat geslikt in de maand, wel binnen 12 uur. We deden zingend de kerk uit. Heb geen symptomen alleen beetje buikpijn. Mijn ovulatie was al geweest in hoeverre je die hebt aan de pil. Kan ik zwanger zijn?
     
  2. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Het enige wat je antwoord kan geven is een test. Snap alleen niet zo goed waarom je denkt zwanger te zijn als het al 3 maanden geleden is?
     
    Spectre and Vero0504 like this.
  3. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,934
    15,587
    113
    Nabij Utrecht
    Nee die kans is zeer klein tot nihil.
    Maar een test zal nu knallen als je wel zwanger bent, dus ff testen en dan kan je het loslaten.
     
  4. Ammeteil04

    Ammeteil04 Nieuw lid

    Jul 27, 2021
    2
    0
    1
    Female
    Ik heb het gevoel, ik heb continu buikpijn en weet gewoon niet wat het kan of moet zijn. Het enige wat ik kon bedenken is dit.
     
  5. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,172
    5,147
    113
    Die kans lijkt me extreem klein, zo niet onmogelijk. Maar waarom doe je niet gewoon een zwangerschapstest? Dan weet je het zeker.
     
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,934
    15,587
    113
    Nabij Utrecht
    Pds, endo.. buikpijn kan echt van alles zijn.

    Ff een test doen al zoals al door meerdere gezegd.
     
  7. spruitje80

    spruitje80 Fanatiek lid

    Jul 5, 2016
    4,697
    4,304
    113
    noord holland
    De kans lijkt me vrij klein. De vergeten pillen zijn nog redelijk op tijd ingenomen, de zaadlozing heeft buiten de vagina plaatsgevonden, je bent ongesteld geweest tussendoor. Alles los van elkaar genomen kan soms een reden zijn die in een klein percentage van alle gevallen wel tot een zwangerschap zou kunnen leiden. Alles bij elkaar genomen maakt de kans eigenlijk wel heel zeldzaam. Buikpijn is nou ook weer niet een heel gangbaar symptoom om zwanger te zijn, het kan wel maar meestal heb je andere symptomen. Alleen maar buikpijn kun je van zoveel meer andere oorzaken hebben, ik zou niet direct aan een zwangerschap denken.
    Maar weet je, wij kunnen allemaal wel een inschatting maken of het wel of niet kan. Ik vermoed dat de beste manier om jezelf gerust te stellen is om een zwangerschapstest te kopen en deze even te doen. Dan weet je t zeker en kun je t loslaten.
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,306
    17,209
    113
    Beter vóór het zingen de kerk uit ipv tijdens :D

    Voor de rest met de dames eens, kleine kans, test voor zekerheid is een goed idee:thumup:
     

Share This Page