Hier wordt het wit met grijs/zilver, lila en donkerpaars. Over 1,5 week weten we wat het wordt, maar zijn al bezig met het kamertje. Vind het zelf veel leuker om het neutraal te houden, het kan altijd nog met blauwe of roze accenten aangekleed worden.
Hier wisten we het ook niet, de eerste keer gekozen voor wit met lichtblauw en dan een neutraal lichtblauw behangetje wat voor jongens als meisjes kan (houd toch al niet van prinsessendingen of autootjes). Toen het een meisje bleek, hebben we gewoon later wat fuchsiaroze dingen erbij gedaan als een aankleedkussenhoes. Voor de tweede heb ik een witte kamer gekozen met rood. Rode gordijnen, rood beddengoed, rood lampje en wat rode accessoires. Niet teveel, want dan komt het zo op je af.
Wij wisten dan wel wat het wordt. Wij hebben een lila/paarse muur en een muur behang(wit met tinkerbell). Voor de rest romantische witte meubeltjes en de rest kleed ik ook aan met paars en lila en rose. Een meisje dus ..
Wat super zoveel reacties!!!! heel erg bedankt allemaal!!!! Wat klinkt dit allemaal geweldig!!! Het idee om het neutraal te houden en de lampenkappen, schilderijtjes etc. te verstoppen vind ik ook echt briljant! Het wit met zilver spreekt me ook heel erg aan! Ik dacht dat het een onmogelijke taak zou worden maar jullie hebben de oplossing zomaar Ik moet zeggen dat ik heel veel ideeen erg leuk vind! gelukkig heb ik nog even de tijd nogmaals heel erg bedankt en ik laat weten hoe het is geworden! groetjes yda
Wij hadden de meubeltjes wit en de muren van de kamer van mijn dochtertje aqua blauw (een hele frisse kleur) geschilderd. De assecoires hadden we verstopt en die waren roze (bij een jongen zouden die turqoise zijn geweest). Na ruim 2 jaar zijn we nog helemaal verliefd op de "babykamer" en hij verveelt totaal niet. Mochten we deze keer een meisje krijgen, dan denken we erover om de muren roze te schilderen en het kamertje niet te laten zien. Veel plezier! Marla
Ik hou niet zo van het semi-verplichte "blauw en stoer voor jongens, roze en lief voor meisjes". Wij willen het geslacht wel weten tzt, maar de babykamer wil ik neutraal maken. Zit te denken aan zachtoranje/geel en/of groen. Kleurig, maar wel rustig. Witte of creme meubeltjes denk ik. Het duurt nog wel even hier, maar toch leuk om te mijmeren over de toekomstige babykamer
wij weten wat het word, maar aangezien wij meer als 1 kind willen hebben wij voor een neutrale kamer gekozen. Onze meubels zijn wit met donker bruin (slaapkamer turijn), de vloer is laminaat (bruin), de aankleding word als hoofdkleur appeltjesgroen. Ik heb nog wat spullen gekregen die echte felle babykleuren hebben en dat staat ook gewoon op het kamertje. Ik heb de muren helemaal wit geverfd. gefeliciteerd en veel suc6 met je zwangerschap!
wij weten niet wat het is en hebben de kleuren: wit/ zilver/ donker paars - wit behang - 1 wand wit met zilveren ronde bloemen/ figuren erop. - donker paarse accessoires (dekentje/ bloempotjes/ kussens in een hoek)
We wisten wat het geslacht was, maar wilden wel graag een rustige babykamer. We hebben 1 muur gebroken wit, en 2 muren bruinachtig. Het raamkozijn wat donkerder bruin.
Ik wilde altijd graag witte meubeltjes met 1 muur zand kleur. Onze slaapkamer is ook zo een ziet er romantisch/queen ann uit ( queen ann opgeknaptje meubels) Máárrr.... queen ann babykamer meubeltjes zijn moeilijk aan te komen, moeten het helemaal wit schilderen óf is opgeknapt en dan dus erg duur. En nu hebben we net een (belachelijk laag) bod gedaan op een babykamertje op mp en de kleur daarna is dus midden bruin hahaha! Of daar een zandkleur muur bij staat vraag ik me af... Afgelopen zaterdag bij baby dump wezen kijken en daar heb ik bij veel kamertjes met een brok in mijn keel gestaan haha! Kortom... we weten het nog niet maar we hebben tijd genoeg. En ik heb al hele leuke ideetjes opgedaan om schilderijtjes zelf te maken/namaken.
Hallo allemaal wat een leuke ideetjes! Wij zijn vorig jaar in dit huis gaan wonen en mijn vriend heeft al 3 kinderen. Vanaf het begin is het duidelijk geweest dat als wij zelf nog een smurfje zouden krijgen die op de kamer naast ons zou komen waar zijn oudste nu de kamer heeft. Zij gaat dan dus bij haar zusje op de kamer. We hebben toen heel leuk behang uitgezocht en dat blijft er lekker op! barok blauw met lime. Verder zijn alle muren wit met de plintjes in dezelfde blauwe kleur. Wordt t een meisje dan komen er wat meer roze spulletjes in, anders meer blauwe. In eerste instantie doen we de spulletjes als badje, aankleedkussen enzo lime dat kan voor beide. Ook al een super leuke klamboe gekocht, was nu in precies dezelfde kleur voor de helft van t geld! Ik zal ff kijken of ik een foto kan plaatsen van hoe de kamer nu is. Op de foto is de behangen muur te zien, de andere muren zijn dus wit. Mijn collega knapt kamertjes op dus die maakt een heeeel oud kamertje weer mooi in een mooie heldere witte kleur. Het bedje is er al en ik ben er helemaal blij mee. Haha we hebben nog zo lang, maar zij gaat binnenkort bevallen en wil het klaar hebben van te voren vandaar dat ik al zoveel weet en binnenkort alles al heb!
Hello! We weten dat we een meisje krijgen, maar houden niet van een typische meisjeskamer. We hebben, met uitzondering van een schuine wand, de muren behangen met glasvlezel behang. Dit is behang met een lichte structuur en die hebben we geverfd met gebroken wit. De schuine wand is behangen met Lief! behang (wit met daarin knopen erin geponsd). Superlief behang, en ook weer neutraal. Onze babykamer komt over 1,5 wk (jippie!!!). We hebben een masief eiken kamertje uitgezocht, de kleur is heel licht bruin, met een beetje whitewash nuance erover heen. Licht dus. Als accent ga ik werken met rood/wit. Heb al superleuke dingen gezien als dekentjes, lakentjes, muurstickers, en lampje. Leuk om alle verschillende ideetjes te lezen. Succes allemaal met inrichten! Liefs, Kiki