klussen

Discussion in 'Zwanger worden' started by lamisha1980, Jul 5, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lamisha1980

    lamisha1980 Fanatiek lid

    May 1, 2010
    1,179
    62
    48
    hallo allemaal,

    mijn man en ik klussen sinds de eerste dag na mijn menstruatie tot de dag van vandaag om de dag en we gaan door tot de volgende menstruatie.
    mijn vraag: is er een grote kans om zwanger te raken of heeft het geen zin wat we doen? :)
     
  2. Evi87

    Evi87 Actief lid

    Jun 19, 2012
    300
    0
    0
    Haii

    Nou kans genoeg volgens mij!!
    Succes
    Xxx
     
  3. catje1981

    catje1981 Bekend lid

    Mar 13, 2012
    717
    0
    0
    Kansen zat lijkt mij :)
     
  4. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    Nov 29, 2007
    11,895
    42
    48
    Kansen zat..
    Al zou ik wel zorgen dat het leuk blijft.. Het moet geen moetje worden, have fun ;)
     
  5. Jettos

    Jettos Bekend lid

    Jun 18, 2012
    685
    1
    18
    Amsterdam
    Hoi Lamisha,

    Je hoeft niet van menstruatie tot menstruatie de hele periode om de dag te klussen (tenzij jullie er beide lekker van genieten en het geen 'moeten' wordt). Je bent eigenlijk alleen vruchtbaar rond je eisprong. Is je eitje eenmaal geweest, dan issie naar 24 uur niet meer vruchtbaar en ben je pas de volgende 'ronde' weer vruchtbaar.

    Om er achter te komen wanneer je vruchtbare dagen zijn, moet je weten wat de lengte van je menstruatiecyclus is.
    De menstruatiecyclus begint op de eerste dag van de menstruatie en eindigt op de dag voor de volgende menstruatie. Een gemiddelde menstruatiecyclus duurt 28 dagen.
    De eisprong, ook wel ovulatie genoemd, vindt ongeveer 14 dagen voordat je weer moet menstrueren plaats. Tijdens de eisprong komt een rijpe eicel vrij. Zodra de eicel is vrijgekomen, is de eicel vruchtbaar en kan de eicel worden bevrucht. De eicel blijft na de eisprong tot 12 uur in leven.
    Je bent het meest vruchtbaar in de periode van twee tot drie dagen rond de eisprong. Maar de geslachtsgemeenschap zou vanaf vijf dagen voor de eisprong kunnen plaatsvinden om een bevruchting als gevolg te hebben. Aangezien de eicel na de eisprong nog maar tot 12 uur in in leven kan blijven, is het na de eisprong lastiger om zwanger te worden omdat je niet precies weet wanneer de eisprong plaatsvindt en je dus te laat kan zijn.

    Wanneer je eisprong is kun je berekenen via allerlei sites, bv Biologische klok - Predictor

    Succes met klussen!
     
  6. Ikke89

    Ikke89 Lid

    Jan 17, 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik geloof dat het beter is om om de dag te klussen.
    Zo kan de man weer nieuw zaad aanmaken.
    Veel klus plezier.
     
  7. Pluizje

    Pluizje Bekend lid

    Oct 31, 2011
    661
    14
    18
    @Ikke: doet ze toch ook?
    @Lamicha: Als je dr maar lol in hebt ;)
     
  8. lamisha1980

    lamisha1980 Fanatiek lid

    May 1, 2010
    1,179
    62
    48
    he dames bedankt voor jullie reactie..
    dit doe ik omdat ik een hele onregelmatige cyclus heb en ze zeggen weleens dat ook al test je positief met de ovulatietest enz je ei op dat moment al is geweest en of pas 5 dagen later en dat wil ik allemaal dus niet missen..gezien het de vorige maand wel is gebeurd helaas...
     
  9. lamisha1980

    lamisha1980 Fanatiek lid

    May 1, 2010
    1,179
    62
    48
    en ja hoor we klussen echt met veel plezier en boordevol liefde hihihihi!! :D
     
  10. TieLo

    TieLo Fanatiek lid

    Jul 3, 2012
    1,167
    1
    0
    Limburg (België)
    Volgens mijn bronnen (internet, artikels,...) heb je met 3x per week vrijen 50% kans om binnen het half jaar zwanger te worden. Als je 1x per week vrijt, is dit nog 30% kans.
     
  11. lamisha1980

    lamisha1980 Fanatiek lid

    May 1, 2010
    1,179
    62
    48
    klopt het dat bij vrouwen de gehele maand geen eisprong kunnen hebben?
     
  12. TieLo

    TieLo Fanatiek lid

    Jul 3, 2012
    1,167
    1
    0
    Limburg (België)
    Ja, dit is perfect mogelijk... een vriendin van me heeft dat... Dan ga je best eens langs de dokter, want dan zou het kunnen dat je aan pcos lijdt... Met medicatie brengen ze je cyclus dan weer op gang, want op de natuurlijke manier zal het niet lukken... De cyclus is ook erg variabel bij haar: de ene keer 24 dagen, de andere keer 67 dagen.
     
  13. lamisha1980

    lamisha1980 Fanatiek lid

    May 1, 2010
    1,179
    62
    48
    hoi TieLo,

    maar hoelang heeft zij geen eisprong? en wat gebruikte ze voordat zij er achter kwam dat ze maar steeds geen eisprong kreeg?
     
  14. TieLo

    TieLo Fanatiek lid

    Jul 3, 2012
    1,167
    1
    0
    Limburg (België)
    Hoi

    Ze heeft geen eisprong meer gehad sinds september 2011. Ze heeft een wisselende cyclus, zoals ik al zei, van dan weinig en dan kei veel dagen... Maar in die cyclus is nooit een eisprong aanwezig. Ze gebruikte tot augustus gewoon de pil.
     
  15. lamisha1980

    lamisha1980 Fanatiek lid

    May 1, 2010
    1,179
    62
    48
    vreemd en hoe weet ze dan dat ze pcos heeft? bij mij hebben ze wel geprikt voor testeron voor mannelijke hormonen en oestogeen ofzo en alles zag er keurig en normaal uit...verder ben ik 1.60m en weeg 57kg (als ik sport val ik meteen af,maar eet nu echt veel zoet) heb geen acne enz..al die symptomen die duiden naar pcos heb ik gelukkig niet en vorige maand (1e ronde) had ik wel een positieve ovulatietest gehad alleen was het ondanks die dagen klussen niet raak (ik kluste na de eisprong wat ik dus dacht te hebben die dag niet meer).
     
  16. TieLo

    TieLo Fanatiek lid

    Jul 3, 2012
    1,167
    1
    0
    Limburg (België)
    Zij stelde zich vragen bij die variabele cyclus en ging naar de gynaecoloog. Die bevestigde haar voorgevoel en die zei dat het pcos was. Maar jij zegt dat je toch een eisprong hebt gehad vorige cyclus, dus dan is er toch geen probleem? Als je 3x per week klust, dan is er 50% kans dat het binnen een half jaar raak is... Je hebt dus (denk ik?) nog wel eventjes tijd hé! Volgende cyclus meer geluk! (En volgende keer bij de smiley de dag zelf en twee dagen later zeker klussen!
     

Share This Page