knobbel in mijn borst

Discussion in 'Zwanger worden' started by leeuwen77, Mar 7, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. leeuwen77

    leeuwen77 Bekend lid

    Mar 7, 2006
    710
    0
    0
    duik instructrice
    bonaire
    Ik ben nu in dag 14 na mijn menstruatie en probeer dus zwanger te worden. Alleen heb ik nu al ontzettende last van mijn tepels en voel ik ook een grote knobbel in mijn borst (die zat er vorige maand nog niet, ik test regelmatig mijn borsten op ongeregeldheden). Herkent misschien iemand dit?
     
  2. berbel

    berbel Fanatiek lid

    Nov 25, 2005
    2,800
    96
    48
    't kan een verstopt melkkliertje zijn maar ik zou het toch maar na laten kijken,
     
  3. kaily122

    kaily122 Bekend lid

    Mar 3, 2006
    581
    0
    0
    altijd even voor de zekerheid laten kijken, denk ik ook.
     
  4. ElviraR

    ElviraR VIP lid

    Oct 28, 2005
    5,134
    0
    0
    He jakkie. Hoeft natuurlijk niks te betekenen, maar ook ik zou er toch even naar laten kijken. Suc6 Meid!
     
  5. Hope

    Hope Fanatiek lid

    Mar 1, 2006
    3,100
    0
    0
    Ik ben vorige maand ook naar de HA geweest. Had ook veel last van mijn borst, vooral links. Jeukende tepel en pijn.
    HA heeft me onderzocht en zei dat er niks aan de hand was, dat het waarschijnlijk de hormonen zijn.
    Ik had geen knobbel, als ik jou was zou ik gewoon even naar de HA gaan, misschien dat hij je kan geruststellen.
    Sterkte ermee en laat even wat weten als je bent geweest.
    Liefs Hope
     
  6. safian78

    safian78 Actief lid

    Jan 26, 2006
    428
    0
    0
    Je moet er wel even naar laten kijken, je kan ook even je menstruatie (als die komt) afwachten, misschien is het een cyste, die kan met de cyclus verdwijnen, maar om helemaal zeker te zijn zou ik even langs de huisarts gaan!
     
  7. Ooievaar

    Ooievaar VIP lid

    Jun 22, 2005
    5,245
    0
    0
    Amstelveen
    Sterkte en ik hoop dat het meevalt en dat het niks ernstigs is.
     
  8. angela80

    angela80 Fanatiek lid

    Jan 8, 2006
    1,488
    0
    0
    ik herken dit zelf niet maar ik zou het nog even aankijken en als ie er over een weekje ofzo nog zit dan zou ik toch even naar de ha gaan.je kan beter het zekere voor het onzekere nemen..
    liefs angela
     
  9. mijnimeel

    mijnimeel Fanatiek lid

    Nov 10, 2005
    2,343
    0
    0
    Directeur
    In de buurt van Den
    Ik zou bij dit soort dingen ALTIJD naar de HA gaan. Al was het voor niet, dan weet je het tenminste wel zeker.
     
  10. Panda

    Panda Fanatiek lid

    Feb 6, 2006
    2,248
    0
    0
    Het kan een verstopt kliertje zijn of een vetbultje (mijn moeder heeft er veel, zijn niet gevaarlijk). Voor de zekerheid zou ik naar de ha gaan. Waarschijnlijk is er niets aan de hand en dan ben je gerustgesteld. ;)

    liefs, Panda
     

Share This Page