Kolfhoudingen

Discussion in 'Borstvoeding' started by Zuss, Nov 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. moniponi

    moniponi Fanatiek lid

    Sep 21, 2012
    3,167
    0
    0
    NULL
    NULL
    O ja, rond de zes weken krijgen ze schijnbaar een nieuwe zuigreflex, dus rond die tijd zou het ook nog weer eens kunnen lukken. (Maar ik zou het ook nu blijven proberen hoor - zonder strijd).
     
  2. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,536
    0
    0
    Fijn die vriendelijke reacties, je hebt wel gelijk wat betreft het tepel pakken hoor, maar soms is dat wegen zo lastig; net wel geplast, net niet gedronken, flinke poepluier gehad. Schilt zo 50-100 gram. Dat wil ik alleen maar zeggen.
    Ik had niet gelezen dat het aanhappen niet lukte voor mijn 1e reactie.
    Al die goedbedoelde adviezen maken het soms alleen maar lastig. Ik zou ook niet zomaar een pauze inlassen. Ja bij jou is dat goed gegaan. Maar meestal lees je toch dat als ze eenmaal van de borst af zijn er ook af blijven.
    Natuurlijk ben jij trots op je verhaal, maar ik zou toch voorzichtig zijn.

    Ik heb ook bv gegeven, ik vond het heel bijzonder, maar ook heel veel zorgen geven; als je er zelf aan onderdoor dreigt te gaan; kies dan voor de beste oplossing voor jullie allebei.
     
  3. MamaMel88

    MamaMel88 Bekend lid

    Sep 1, 2011
    738
    0
    0
    Brabant
    Hoi wat vervelend zeg dat het nog niet zo goed gaat. Ik ben ingeleid en heb een ruggeprik gehad. Daardoor was mijn zoontje nogal suf de eerste dagen en had de kracht niet echt om aan de borst te drinken. Was dus ook een strijd, want ik gefrustreerd omdat het niet lukt en hij gefrustreerd omdat hij honger had :). Toen heb ik gewoon steeds aangelegd en al waren het maar 2 slokken dat gaf dan niet, dan kreeg hij de rest gewoon met een flesje ( ja hier ook een onwettende moeder hihi). Gelukkig begon hij aan te sterken en de dag dat de kraamhulp wegging dronk hij zijn eerste hele voeding live :D. Dus niet opgeven hoor gewoon aanleggen. Ik had van mijn tante de tip gekregen om melk op mijn tepels te smeren zodat hij dat rook. Misschien het proberen waard. Succes !!!
     
  4. kersje

    kersje Fanatiek lid

    Jul 4, 2011
    1,594
    1
    36
    Noord-Holland
    Je moet idd voor jullie beide kiezen en niemand moet er aan onderdoor gaan, ik ben ook niet tegen kunstvoeding hoor, al heeft het tenslotte ook tussendoor bij gehad.


    Ik bedoelde het helemaal niet vervelend, probeer alleen maar te motiveren, het hoeft niet afgelopen te zijn.
     
  5. moniponi

    moniponi Fanatiek lid

    Sep 21, 2012
    3,167
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoe is het nu?
     

Share This Page