Kolven Oberhausen

Discussion in 'Borstvoeding' started by Cin85, Dec 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,496
    13,968
    113
    Female
    Aanstaand weekend ga ik met een vriendin een dagje in Oberhausen shoppen, maar weet iemand hoe het daar gesteld is met de gelegenheid om te kolven? Heb je daar bijv. net als in Frankrijk of de ikea in sommige winkels speciale ruimtes voor of zal het een pashokje moeten worden? Want kolven in het openbaar zie ik niet zo zitten... Daarnaast neem in mijn handkolf mee omdat de medela pump in style een beetje zwaar is om de hele dag mee te sjouwen dus ben ik ook wat langer bezig dan normaal.
    Hoop dat iemand weet of er in Oberhausen gelegenheid is om te kolven en zo ja in welke winkel/restaurant.
    Alvast bedankt!
     
  2. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,189
    10,782
    113
    Volgens mij is duitsland in t algemeen behoorlijk bv-vriendelijk, ik zou gewoon rond kolftijd de stoute schoenen aantrekken in een restaurantje (en daar dan ook iets nemen, dat dan weer wel). Misschien handig om het Duitse woord voor kolven even op te zoeken ;)
     
  3. luckey

    luckey VIP lid

    Feb 16, 2010
    5,129
    0
    0
    In oberhausen zijn op meerdere plaatsen in Centro verschoonkamers met een comfortabele stoel om te voeden en dus ook te kolven. Mooie muurs hilderingen en zo..... (tenminste laatste keer dat ik daar was).
    Kan Nederland een voorbeeld aan een hoor!!!
     
  4. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,496
    13,968
    113
    Female
    O fijn te lezen! We gaan ook in Centro shoppen dus dat moet wel goed komen met het kolven. :)
    Probeer al een aantal dagen mn tante te bellen, die is lerares duits en ik hoop dat zij het duitse woord voor kolven wel weet, want als ik het google lees ik allemaal verschillende vertalingen.
     

Share This Page