Krabben

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Lientje, Apr 1, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    Nov 24, 2005
    4,063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Elise heeft een heel erg droge huid. Ik smeer haar elke dag in met Bepanthen en dat werkt erg goed. Alleen blijft ze dus jeuk houden op haar hoofd. Ze krabt het helemaal open. Ik doe haar wel beschermwantjes aan, omdat ze anders tot bloedens toe krabt, maar vraag me eigenlijk af op dat geen kwaad kan. Want met 3 maanden gaan ze toch een beetje dingen pakken enzo? En met krabwantjes kan ze niks pakken. Houd ik zo haar ontwikkeling niet tegen, en zo ja, heeft iemand tips tegen het krabben?
     
  2. keizerin

    keizerin Niet meer actief

    Ik zou even naar de dokter gaan want misschien is het wel eczeem.
     
  3. shanka

    shanka Actief lid

    Apr 28, 2006
    256
    0
    0
    almere
    ja idd of berg op haar hoofdje dat kan ook erg jeuken en met de juiste dingen moet dat zo over zijn maar zou idd even bij je huisarts informeren
     
  4. brennied

    brennied Fanatiek lid

    Feb 10, 2006
    1,925
    0
    36
    Brabant
    babyolie kan helpen voor op d;r hoofdje
     
  5. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    Nov 24, 2005
    4,063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ze is helaas allergisch voor babyolie. En ja ze heeft inderdaad eczeem. Zelf heb ik ook constitutioneel eczeem.
     
  6. Judith75

    Judith75 VIP lid

    Oct 9, 2006
    5,623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Het lijkt me handige om iets te vragen aan de huisarts tegen de jeuk/eczeem, dan krabwantjes aan doen. Het is idd wel belangrijk dat ze har handjes kan gebruiken voor dr ontwikkeling.
     

Share This Page