Hallo dames, iemand enig idee hoeveel hcg de kv plustest nodig heeft? Ik zit nu twee dagen voor nod en heb met avondurine een heel licht streepje, wel breed enzo. Maar ik vraag me af of dat niet wat licht is. Ik zit zaterdag 14 dagen na de eerste iui, maar ik voel me zo raar dat ik toch maar vast een testje wilde doen, mijn man heeft deze meegenomen.
Ik zie echt alleen 2 strepen geen plus. Vind persoonlijk.die testen ook niet zo fijn Liever de kv 2v5 euro Sucses hopelijk snel een goede duidelijke test meid!
Thanks. Je ziet de tweede streep nu wel dus. De dwarse streep zit vast in de houder. Dus die zul je niet zien. Ik baalde zelf ook wel een beetje dat manlief deze test meegenomen heeft. Duur en minder gevoelig. Ik zie de streep nu zelf duidelijk. Verscheen ook snel. Dus ik begin te geloven dat het gelukt kan zijn. Nu is het alleen superspannend of het blijkt plakken na drie keer mis.
Geven ze vals positieve strepen dan? De kv twee voor 5 ga ik nog inslaan. Maandag nog een keer testen denk kk en dan het ZH bellen
Duidelijk een lichte streep. Op de eerste test zie ik het kruis trouwens ook hoor Ik heb geen ervaring met deze testen maar lees hier negatieve verhalen Ik vind het er hoopvol uitzien!
Uh kijk mijn album zijn de zelfde ik was toch echt niet zwanger ik vervloek deze testen ik zou een ander kopen
Zo Panter, jouw weg is al erg lang en met veel tegenslag, ik hoop voor jullie dat het snel een keer goedgaat. Bedankt voor je reactie. De test wordt nog steeds donkerder. Dus dat gaat de goede kant op. Ik heb wel veel kramp(jes) dus ik vind het echt nog doodeng. Lastig gevoel dit.
Sunshine, hoe weet je dat je niet zwanger was? De test in je album lijkt echt wel positief. Indrooglijntjes ken ik, maar zo'n duidelijke valse streep is toch apart.
Blijft maf. Zou toch niet moeten kunnen. Ik ga maar eens een andere test halen dit weekend. Het streepje is inmiddels nog wel een stik duidelijke dan de laatste foto. Du ik duim verder.
das idd ook een duidelijke sunshine...wat gek dat dat kan met die testen!! Weet ik iig dat ik die nooit ga kopen. Ik hou het gewoon bij de cb met conceptieindicator. Dan maar wat duurder, die is iig duidelijk en niet vals positief.
Ja ik koop ze nooit meer echt nooit ik duim voor je mee sorry wou je dag niet verpesten maar kon het niet voor me houden