Hey dames, Even een vraagje. Ik ben 31 maart gestopt met de pil en werkt 2 dagen later ongesteld volgens het boekje. Daarna had ik na 48 dagen mijn eerste 'echte' ongesteldheid na het stoppen met de pil en nu zit ik dus inmiddels in ronde 2. Ik heb zo maar het gevoel dat mijn cyclus nu weer lang duurt, 48 dagen. Kan dit zo blijven of kan hij ook nog korter worden want het wachten duurt zo wel erg lang haha Ik weet dat de cyclus nog onregelmatig kan zijn nadat je bent gestopt met de pil maar omdat ik nu (denk ik) 2x dezelfde cyclus heb vraag ik mij af of dit zo blijft of dat het nog kan veranderen. Hoop wat van jullie ervaringen te kunnen leren! Groetjes!
Na zo'n korte tijd van de pil af is het heel moeilijk te zeggen wat je cyclus gaat doen. Ik ben nu sinds november vorig jaar gestopt met de pil en mijn cyclus duurt nog steeds rond de 40 dagen, erg vervelend want zo heb je ook weinig kansen. Het hoeft niet zo te zijn dat je cyclus nu altijd 48 dagen duurt, je lichaam is nu helemaal ontregeld omdat je lichaam de hormoonhuishouding weer op gang moet brengen. Tegen mij is gezegd dat dit helaas wel een jaar kan duren. Ik hoop voor jou dat dit sneller gaat, geen enkel lichaam is hetzelfde. Misschien ben jij wel een van de gelukkigen die snel zwanger is!
Ja inderdaad, het enige wat je kunt doen is afwachten. Een kennis van mij was na 1x ongesteld zijn direct zwanger. Tja alles kan. Ik gebruik een vruchtbaarheids-app en die laat ik maar gewoon op 48 dagen staan tenzij er iets veranderd...
Hi, Ik ben helaas niet het schoolvoorbeeld wat je kan helpen. Het kan inderdaad zijn dat je lichaam zijn eigen ritme terug moet vinden. Ik ben helaas altijd vaker niet dan wel ongesteld geweest (50+) en daardoor zat ik 8 maanden later bij de gynaecoloog (heb PCO). Even afwachten en je lichaam de kans geven om zich te herstellen zou ik zeggen. En ja I know... wachten duurt lang. Succes ermee meid.
je lichaam heeft tijd nodig om in zijn eigen cylcus te komen. dit kan wel een aantal maanden suren. je kan met ovulatie testen werken om te kijken wanneer je dan je eisprong hebt. je kan een boekje bijhouden met je cylcus lengte om te kijken of het stabiel blijft of dat er schommeling in zit.
Ik ben ook aan het wachten op een normale cyclus, dus ik kan je qua ervaring niet zo erg helpen, behalve dat mijn cyclus ook langer duurt dan wat ik hoopte. Hopelijk wordt jij ook snel ongesteld! (of niet natuurlijk, en ben je zwanger, hehe)
Je hebt het zelfde als mij helaas. Eerste cyclus was 60 dagen en nu zit ik ook alweer op dag 49. Zal denk ik nu ook weer rond de 60 uitkomen. Het wachten is het ergste helaas.eigenlijk moeten we er niet zoveel mee bezig zijn.maar dat is lastig.als je er minder mee bezig bent kan het wel eens sneller gaan dan dat je er de hele tijd aan denkt.ik heb nu zelf ik wacht hier a nog 1 x en dan als het weer zolang duurt dan ga ik wel naar de huisarts.
Ik ben begin mei met de pil gestopt en vandaag ongesteld geworden op dag 48. Bij mijn eerste had ik ook giga cyclussen. Ik had in de tweede ronde een positieve test op dag 71. Toen we voor de tweede gingen had ik ook een cyclus van 5 maanden. Ik werd toen uiteindelijk zwanger in de 7e ronde in een voor mij normale cyclus van 40 dagen. We gaan nu voor nummer 3 en ik heb dus alweer een Lange cyclus gehad. Ik begin over een paar dagen wel weer met tempen. Lange cyclussen moeten verboden worden Ik moet zeggen dat ik nu wel zo iets heb van we zien wel. Ik heb immers al twee kindjes. Succes en ik hoop dat het snel raak is bij jullie!
Dat is inderdaad al een stuk langer als die van mij, ik heb nog maar eens geteld zit nu op dag 51! hoop voor je dat je dan snel ongesteld bent want zo duurt het wel erg lang ja, al kan het tot 6 maanden duren zei mijn huisarts toen,dacht toen nouw fijn hoor ik hoop het toch niet, maar werd gelukkig 2 weken erna ongesteld! @ chebu Je hebt inderdaad al 2 kindjes maar toch als je nog een kleine erbij wil dan ben je er toch wel mee bezig ongeacht je al 2 gezonde kindjes hebt en dan denkt van ohhh dat komt wel! maakt niet uit of het de eerste of de 10e is als je eenmaal nog een kleine erbij wil duurt het allemaal te lang
Ja nou mijn vermoeden klopte dus voor geen bal! Dacht ik net mijn eisprong te hebben (althans dat hoopte ik, druk aan het klussen) werd ik de volgende dag zomaar ongesteld, voelde niks! Dus na de eerste keer 48 dagen, nu 35 dagen! Als ik dan in mijn app kijk heb ik wel op het juist moment geklust dus ik snap het even niet. Ik vind het ook moeilijk om nou te voelen of merken wanneer je een eisprong hebt, meer slijm? als een rauw eiwit? IK MERK NIKS!! Kan je ook geen eisprong hebben door alle ontregeling? ik weet het niet meer!
Ik zit nu ook alweer op dag 54 en nog steeds niks, voelde vanmiddag wel steken in mijn rechter zij maar weet niet of het de eisprong geweest is of gewoon iets anders! Ik heb ook niet het idee dat ik meer/minder slijm heb gewoon hetzelfde zover ik weet. Maar het kan zijn dat je wel eens geen eisprong hebt als je net gestopt bent met de pil, maar wat de oorzaak is zou ik niet weten kan verschillende zijn denk ik, maar is ook alleen wat ik wel eens gelezen heb. Ik heb nu hetzelfde zou ik wel of geen eisprong hebben. denk soms wel eens zou ik pcos hebben maar weet het niet, is nu alleen maar afwachten wanneer ik nu weer ongesteld word!
owww dat is balen ja! Het vervelende is je kunt alleen maar afwachten, kan tot een half jaar duren de eerste keer werd tegen mij gezegt, maar toch! anders zou ik gewoon eens langs de dokter gaan kijken wat hij/zij er van zegt!
Ja het is onwijs irritant! Maar ben al bij de huisarts geweest en die zegt dat ik moet wachten... Voorheen was het ook onregelmatig, dus zal het nu ook wel zo zijn etc
ik ben 18 mei gestopt met de pil en nog niet ongesteld geworden, dag 41 nu en vond het al lang duren maar als ik dit dan lees van jullie pfff. toen ik vorige keer met de pil stopte zat ik netjes op 28/30 dagen, helaas nu dus niet hopelijk de volgende ronde wel wat korter hoor benieuwd op hoeveel dagen ik nu uitkom heb in mijn banner 44 gezet omdat ik dénk de eisprong gevoelt te hebben maar dat is ook maar gissen
ben dan eens benieuwd wanneer je ongesteld word, beter is tuurlijk van niet! vind dat van jou ook al lang, als je van een normale cyclus uitgaat. ik zou niet weten hoe het aanvoelt als je je eisprong hebt want heb dit zover ik nog niet gevoeld. is nu afwachten