Iemand wel een naar Denemarken geweest met? Zitten te denken om in mei vakantie naar Denemarken te gaan en legoland met twee kids (3,5 en 6,5 jaar) Alles tips en adviezen zijn welkom
Dat weet ik niet meer, ik had wel in het topic meegeschreven. Hier heel vaak naar Denemarken geweest, goede ervaringen mee! Ik geef zelf Deense les, dus ook bekend met de taal. Vroeger twee keer in Legoland geweest. Wij gaan deze zomer sinds lange tijd weer die kant op en dan staat Legoland ook op het programma, onze meid is net 7.
Wij zijn vorig jaar geweest met zoontje toen 3,5 en een baby. Ik vond het wel leuk en de moeite waard voor echt legofans. Maar het is niet zo mooi als bijvoorbeeld de Efteling. Parkeren is minder goed geregeld, wachttijden bij attracties zijn ook lang.
Wij zijn in de meivakantie geweest en de wachttijden waren toen helemaal niet lang, vooral niet als je het met een dagje Efteling vergelijkt in dezelfde periode. Misschien dat het er zomers wel heel druk is hoor. Ik vond het wel een verzorgd park, leuk voor kleine kinderen en goed te doen in een dag.