Lesbisch ??

Discussion in 'MMM clubs' started by Jessje003, Mar 18, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Ooooo spannend!
    Ja is een heel gek idee en nog gekker als ze straks zwanger blijkt!
     
  2. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Even ons gezinnetje showen :)
     
  3. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Wat een geweldige foto Vliegje,echt mooi!
    Prachtig gezin zijn jullie!
     
  4. ellennn84

    ellennn84 Lid

    Oct 5, 2014
    33
    0
    0
    NULL
    NULL
    Erg mooie foto!
     
  5. chala86

    chala86 Lid

    Nov 6, 2014
    40
    0
    0
    Leuk gezinnetje vliegje!
     
  6. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Hoe is het met jou Chala?
     
  7. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Chala, laatste loodjes?!

    Thanks lady's, trots op mijn gezinnetje :)

    Gister rotnieuws gehad van mijn vader. Heeft de ziekte van Kahler en nu slaat de chemo weer niet aan... er is niet veel meer wat bij papa werkt dus het raakt op en ik ben er helemaal van ontdaan. Heb vannacht tot 03.00 lopen spoken en maar 2,5 uur geslapen. We hebben een eigen zaak enzo, ben al 2 broers verloren. Hoeveel kan een mens hebben.. ik werk nu al 36 uur op 4 dagen en mocht mijn vader ooit echt uitvallen dan zal ik misschien soms meer op kantoor zijn. Terwijl ik mijn gezin soms al zo mis. Dus heftige tijd en hopelijk blijft het nog even rustig maar ben er soms bang voor.
     
  8. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Wat vreselijk nieuws Vliegje. Natuurlijk ben je daar ontdaan van. Heel veel sterkte!
     
  9. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Mijn vader heeft in januari 5 jaar de ziekte van Kahler. Als hij deze 5 jaar haalt, komt hij wellicht in aanmerkingen voor nieuwe studies. Maar daarvoor moet je de ziekte dus 5 jaar hebben..
    Het is afwachten hoe alles loopt.

    Reva's lachje maakt veel goed en geeft me iedere dag weer vreugde :)

    Heb je je ei inmiddels kunnen spotten?!
     
  10. chala86

    chala86 Lid

    Nov 6, 2014
    40
    0
    0
    Wel... laatste loodjes wegen het zwaarst.. wil sind gisteren snap ik dit volledig.
    Sinds eergisterenavond last van pijntjessss. Menstruatiepijnen. Dan harde buiken. Dan steken vanonder tot tranen toe. Enorme bekkenpijn, vooral lies en schaambeen. En ben vandaag als een slak aan het poetsen en nu even zitten door steken in rechterzij.
    Niets heeft iets weg van weeën denk ik. Dus gewoon kwaaltjes dan maar.. maar wat kunnen die een last geven. Slaap l nachten niet meer dus mijn draagkracht en relativatievermogen staan op laag pitje vrees ik.

    Maarja alles voor die keine en ondergaan is de boodschap denk ik :)
     
  11. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Duurt niet lang meer hoor! Bekken waren bij mij op het laatste ook erg. Sliep ook bijna niet meer. Probeer overdag wat slaap te pakken waar je kan. En succes met de bevalling! Nog even :) Zo spannend!
     
  12. ellennn84

    ellennn84 Lid

    Oct 5, 2014
    33
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden, even een vraagje; Hoeveel dagen na bijvoorbeeld zi of iui hebben jullie de eerste zwangerschapstest gedaan? Wij kunnen ons haast niet inhouden ;) maar weten ook dat het hormoon nu waarschijnlijk nog niet goed af te lezen is. We denken er overna zondag een test te gaan doen, dit is twee weken na zi. Zo spannend!
     
  13. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Wij hebben op dinsdag de IUI gehad en mochten dus 2 weken later op dinsdag/woensdag testen. We testten zondags al positief naar heb je een hormoon moeten spuiten? Want ligt aan de eenheden. Wij hadden 5000 en dat is na 10 dagen uit je lijf geloof ik.
     
  14. chala86

    chala86 Lid

    Nov 6, 2014
    40
    0
    0
    Even in de groep gooien.
    Zondag zijn wij trotse mamas geworden. Lastige bevalling laar ons dochtertje vecht als een leeuw. En als alles meezit mag ze volgende week uit couveuze. Dus voor ons nog even weg en weer voor se voeding en verzorging en dan kunnen we thuis ons een gezinnetje voelen.
     
  15. ellennn84

    ellennn84 Lid

    Oct 5, 2014
    33
    0
    0
    NULL
    NULL
    Van harte gefeliciteerd met jullie dochter! Ik hoop dat jullie snel als gezinnetje naar huis mogen.
     
  16. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Hopelijk gaat het snel beter. Wel van harte gefeliciteerd. Hoe is het nu met jou?
     
  17. chala86

    chala86 Lid

    Nov 6, 2014
    40
    0
    0
    Zelf was ik na de bavalling ook gecrascht van de schrik maar ook door de infectie. Tzag er voor beide spannend uit. Maar als volwassene sta je sterket dus na een dag zat er terug leven in me :). Nu nen ik moe, emotioneel, en helaas al overbezorgd way ik hoopye ni te worden. Maar als ik al die draden ziee rond haat dan maak ik me om elk kreetje of zuchtje zorgen. Khoop wat stouterte worden als ze uit couveuze mag ;-
    Ja mijn vrouwtje heeft al ferm haar mannetje gestaan. Eerst je twee meiden zien weggleiden. Endan de zorg voor ons meisje en mijn emoties opvangen
    :)
     
  18. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    O jee wat heftig! Waarom ligt ze in de couveuse? Infectie? Want je was niet te vroeg toch?
    Ben benieuwd naar haar naam!

    Gefeliciteerd en hopelijk kunnen jullie snel rustig naar huis zonder veel zorgen. De gevoelens die je krijgt bij het mama worden zijn nieuw he maar zo sterk! Je doet er alles aan je kleintje te beschermen. Wees trots op jezelf! Je hebt de bevalling maar mooi gedaan en nu ligt alles even in de handen van de dokters. Komt goed!
    Ben je wel gewoon natuurlijk bevallen?
     
  19. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    Jan 27, 2011
    2,211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Chala, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter.
    Hopelijk mag ze snel mee naar huis.
    Heel veel succes met je eigen herstel. Zo te lezen hebben jullie de afgelopen week aardig wat voor jullie kiezen gehad.
     
  20. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    Hi meiden,

    Chybou gefeliciteerd met je nichtje!
    Vliegje heel veel sterkte met je vader!
    Chala gefeliciteerd met jullie dochter!

    Even een tijdje niet meegelezen want herstel duurde allemaal wat langer dan gedacht en daarnaast natuurlijk erg druk met de kleine!
    Inmiddels gaat het met mij steeds beter! Heb 5dgn een katheter gehad omdat ik niet in staat was op te staan (te laag HB). Diverse keren flauw gevallen, uitbreiding uren kraamzorg waardoor tijdens de 2e week voor ons "de echte kraamtijd" aanbrak. Mijn vrouw heeft veel op dr bordje gekregen, wat een enorme topper en gelukkig een week zorgverlof van de baas gekregen om een week langer thuis te kunnen zijn.

    Met Sara gaat t super! Ze groeit super goed op mijn borstvoeding! In 16dgn was 750gram aangekomen! Trots en blij want was af en toe best onzeker of ze wel genoeg binnenkreeg als ze bijv heel veel voeding vroeg.
    Ze is inmiddels 5wkn en 3dgn oud en afgelopen dgn heeft ze wat regeldagen of t zogenaamde sprongetje als ik het boek "Oei ik groei" mag geloven. Hangerig, Huilerig, Humeurig, niet willen slapen overdag maar dan snachts in ene weinig komen en gisteren overdag veel slapen maar dan vannacht enorm spoken pfff....hopelijk dat sprongetje want elke x dat je denkt een soort van ritme te hebben verandert ze dat weer...is dat herkenbaar?

    Verder is eigenlijk heel zoet! Huilt wnnr ze krampjes of honger heeft en verder slapen of lekker om dr heen kijken. We zijn verliefd!
    Hierbij nog een foto gemaakt met een newbornshoot:
     

Share This Page