lichaam doet ineens vreemd

Discussion in 'Zwanger worden' started by joyce26, Jul 9, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    Sep 13, 2006
    1,332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    hoi meiden,

    vorige maand heb ik helaas rond de 5 weken een mk gehad
    nu deze ronde eigenwijs als ik was 3 dagen voor nod ( nod was 6 juli)test gedaan en een vaag streepje s avonds ineens bloedverlies dit heeft 3 dagen geduurd met flinke stolsels en zo snel als het kwam zo snel was het dan ook ineens weer weg.
    dus op de dag dat ik me nod had was ik niet meer ongi maar sinds gisteravond ineens weer wat bruin verlies vanmorgen niks meer en vanmiddag ineens weer rood bloed (overigens geen krampen of iets wel opgefokt gevoel) tampon ingedaan en later eruit zat een klein stolseltje op en verder heel donker bloed daarna weer niks tot net ineens weer oranje rood achtig bloed.

    is me cyclus nou zo in de war of wat kan dit anders zijn? hebben jullie hier ervaring mee?
    bedankt iedergeval joyce
     
  2. Lelie28

    Lelie28 Actief lid

    Apr 19, 2008
    228
    0
    0
    Heb geen idee wat het kan zijn. Maar je lichaam moet na een miskraam natuurlijk wel herstellen, misschien dat het hier mee te maken heeft?
     
  3. MieniMe

    MieniMe Fanatiek lid

    Jun 28, 2008
    2,056
    0
    0
    ik dacht dat er 9 weken na een MK nog hcg in je bloed kan zitten, vandaar misschien het lichte streepje en verder zoi ik idd denken dat het even van slag is en allemaal weer even goed op gang moet komen, maar dat heb ik alleen maar van lezen, heb er zelf geen ervaring mee, dus misschien dat er hier anderen zijn die je een preciesere antwoord kunnen geven.Sterkte!
     
  4. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    Sep 13, 2006
    1,332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    hoi dank je maar na de mk heb ik nog een test gedaan om zeker te zijn dat ie negatief zou zijn en dat was die ook dus dat kan het niet zijn geweest maar misschien is het idd dat me lichaam moet herstellen ervan thanks iedergeval voor het antwoorden
     
  5. MieniMe

    MieniMe Fanatiek lid

    Jun 28, 2008
    2,056
    0
    0

Share This Page