lichaams temperatuur snachts

Discussion in 'Baby en dreumes' started by pukpuk, Sep 20, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pukpuk

    pukpuk Actief lid

    Jun 1, 2006
    210
    0
    0
    hoi

    ik zit momenteel een beetje met mijn handen in mijn haar betreft slapen, dekens, slaapzakken etc

    mijn dochtertje van 9 maanden heeft het overdag snel warm, ook als ze zich erg opwind (als ze huilt) of bij een warme fles drinken (zweetdruppeltjes op neusje)

    en een paar maanden geleden was ze aldoor klam van het zweten als ze te bed moest savonds, maar als je dan iets dunners aan deed koelde ze later weer af. en door zweten koel je sowieso sneller af.

    maar nu is het niet zulk klam weer meer maar mijn dochter koelt zo ontzettend af snachts.
    ik had eerst een pyama met een dunne slaapzak en dekentje, maar dan werd ze snachts wakker en was ze 36.3!
    toen maar de winter slaapzak gepakt, eerst zonder mouwen, zelfde probleem.
    toen met mouwen aan de slaapzak
    en van de week met mouwen, pyama en romper en wat denk je,
    36 graden was ze snachts!
    dus nu gaat er ook nog een deken over.

    ik vind het wel vreemd dat ze nu al zooo warm aangekleed moet worden.
    heb ook al gedacht dat deze slaapzak die ze nu heeft
    (winterding van prenatal) niet goed ademt en ze misschien zweet en dan afkoelt.
    ik weet het niet, ik heb toch al wat dingen geprobeerd.

    ga nu een speciale slaapzak bestellen, de bambino merino, hoop dat dat de oplossing is

    herkent iemand dit probleem?
     
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,430
    36,317
    113
    Hmm, om heel eerlijk te zijn vraag ik me eerder af waarom je 's nachts de temperatuur opneemt. Is daar een speciale reden voor? In een winterslaapzak met pyama moet met dit weer toch echt wel warm genoeg zijn. Jesper heeft een romper met lange mouwen, een slaapzakje zonder mouwen en een dekentje. Hij heeft het warm genoeg, maar ik temp hem alleen als hij ziek is.
     
  3. Rosao

    Rosao VIP lid

    Nov 3, 2007
    12,893
    1,390
    113
    Thijmen koelt ook heel erg af als ie 's nachts slaapt, ongeveer dezelfde temperaturen soms nog iets lager. Maar 's ochtends is het weer normaal. Ik gebruik geen speciale dikke dingen, want het helpt toch niet. Zijn lichaam doet dit gewoon en het is ook normaal dat je temperatuur iets daalt als je gaat slapen.
    Op zich is 36,3 helemaal niet erg hoor. Zou je kindje ook niet helemaal gaan inpakken, gewoon de dingen die nu voor de temperatuur in haar kamer goed zijn. Thijmen heeft nu bijvoorbeeld een pyama aan met een romper met korte of geen mouwen en dan een gewone slaapzak zonder mouwen. Gaat prima.
     
  4. Babs1977

    Babs1977 Bekend lid

    May 14, 2007
    646
    0
    0
    Heerlen
    Waarom temperatuur je je kindje 's nachts dan? Ik zou je kindje ook niet heel dik aankleden want het wordt natuurlijk nog veel kouder en wat trek je haar dan aan? Een "normale" slaapzak zonder mouwen en een pyjamaatje moet nu wel voldoende zijn met een dekentje hoor.
     
  5. mamatje24

    mamatje24 Fanatiek lid

    Sep 10, 2008
    1,236
    0
    0
    een temperatuur tussen de 36,5 - 37,5 is heel normaal voor op de dag omdat de kleine dan meer bewegelijk is, maar zodra je gaat slapen valt je lichaam in rust, je hartslag wordt minder waardoor je hart ook minder bloed door je lichaam pompt zeg maar met als resultaat dat je temperatuur snacht iets lager ligt dan op de dag dat is helemaal niet wereldvreemd hoor.dus die 36,3 is heel normaal hoor.

    Ik zou gewoon in het nekje voelen en zolang die lekker aanvoelt verder niets doen, niet jezelf gek maken met de thermometer. de temperatuur op een kinderkamer hoort zo tussen de 16-18 graden te zijn.Het is voor een kleine veel slechter als het het te warm heeft snachts.
     
  6. Meerkat

    Meerkat Actief lid

    Jun 1, 2008
    392
    0
    0
    Zuiden des lands
    Wilde precies dezelfde reactie geven. Niets meer aan toe te voegen :D
     
  7. pukpuk

    pukpuk Actief lid

    Jun 1, 2006
    210
    0
    0
    Hai

    het is niet dat ik haar snachts wakker maak om te temperaturen hoor.
    Als ze doorslaapt ga ik ervan uit dat ze zich heerlijk voelt.
    ze sliep eigelijk meestal goed door maar de laatste weken wordt ze regelmatig huilend wakker.
    dan probeer ik haar te troosten en weer te laten slapen maar als ze dan nog onrustig blijft temperatuur ik haar wel eens en toen viel dus op dat de keren dat ze wakker werd haar temperatuur tussen de 36 en 36.3 zat.
    als ik haar dan een extra deken geef slaapt ze wel door tot de volgende ochtend, dus ik denk dat ze het dan toch koud had

    ik ben het er mee eens dat het normaal is dat de temperatuur snachts lager is dan overdag.
    dat geeft ook niet. en als ze doorslaapt en er geen last van heeft is dat ook prima. 36.5 is heel normaal. maar 36 vind ik best laag en ze raakt blijkbaar niet in een diepe slaap.

    ze slaapt nu in een romper met korte mouw en een pyama broek (broekje moet ivm spreidbroek) en een winterslaapzak met mouwen. daarover een deken met lakentje.
     
  8. Rosao

    Rosao VIP lid

    Nov 3, 2007
    12,893
    1,390
    113
    Als ze met al die dingen die je nu noemt nog steeds zo laag zit, zou ik toch eens langs de huisarts gaan. Dit doe ik Thijmen nog geen eens aan in de winter namelijk. Is haar temp 's ochtends wel weer normaal?
     
  9. moon85

    moon85 VIP lid

    Jul 5, 2006
    6,811
    0
    0
    Hoi meis,

    Britts temp ligt nachts/s'morgens ook tussen de 36 en de 36,5.
    Ze heeft een romper, pyama en slaapzak aan en dan een deken er over.
    Ik doe niet nog een deken want wat moet je dan wel niet over haar heen doen als het winter is.
    Ze gaan ook wennen er aan.
    Ik denk dat het geen kwaad kan ofzo.
    Misschien haar bedje voor verwarmen met een kruik?
    Dan vallen ze ook eerder in slaap en misschien gaat ze dan goed in haar diepe slaap.

    ( ik heb ook altijd een hele lage temp )
     
  10. fioontje

    fioontje Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    2,748
    0
    0
    Den Burg, Texel
    ik heb laatst van iemand gelezen die sokjes aan deed, omdat het probleem puur in koude voetjes zat waar de kleine wakker van werd. dus verder gewoon pyamatje met slaapzakje.
     
  11. pukpuk

    pukpuk Actief lid

    Jun 1, 2006
    210
    0
    0
    Hai

    bedankt voor al jullie reacties

    ik denk dat ik het misschien weet waarom ze afkoelt.
    gister om 24.00 werd ze weer wakker maar ze voelde klam.
    temp was 36.2 ofzo maar ik heb haar toch koeler aangekleed.
    mouwen van de slaapzak en inplaats van romper met pyama alleen een romper metlange mouw.

    ik las namelijk op een site over slaapzakken dat deze goied moeten ventileren?ademen
    ik denk dat deze die ik nu heb (winter ding van prenatal) te zweterig is en door te zweten koel je af.

    heb nu deze slaapzak besteled
    zie link

    http://www.mijnwebwinkel.nl/winkel/ikbe ... yID=245313

    http://www.mijnwebwinkel.nl/winkel/ikbe ... yID=245414

    http://www.mijnwebwinkel.nl/winkel/ikbe ... yID=245308

    ik denk dat dit precies is wat mijn dochter nodig heeft
     
  12. Kisbaba

    Kisbaba Fanatiek lid

    Sep 23, 2007
    3,211
    1
    0
    moeder, huisvrouw, en ik heb een B&B voor fietsgas
    Gezelligste stadje i
    Hopelijk vind je de juiste oplossing voor haar.

    Volgens mij koelt iedereen 's nachts af hoor. Dus ook baby's.
    Maar kan me voorstellen dat je er onzeker van wordt...
    Succes ermee!
     
  13. fietsspecialist

    fietsspecialist Niet meer actief

    Bijmijn zoontje op zijn kamer is het de laatste weken 25 graden,best warm, maar toch doe ik hemeen romper zonder mouwen aan,een katoenen pyama (met broek) en een winterslaapzak met lange mouwen.Als ik s'nachts of smorgens vroeg ga voelen heeft hij toch vrij koele armen en benen. Vreemd als hij toch zo warm aangekleed is? Ik hou het hier toch maar bij, want de winter moet nog komen. Hij slaapt trouwens ook gewoon de hele nacht door dus zal er wel geen last van hebben, maar omdat ik zelf wel altijd warme armen en benen heb s'nachts ga je toch twijfelen?
     
  14. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,238
    7,282
    113
    Female
    Brabant
    Ik voel altijd in Eva's nek om te kijken of ze het misschien te koud of te warm heeft. Enhaar armen en benen moet niet ijskoud zijn. Maar vaak als ze wakker wordt heeft ze wel wat koele armpjes en beentjes, volgens mij is dat heel normaal. Ze slaapt trouwens altijd door, of het nu 8 graden is (in de tent) of 30 graden
     

Share This Page