Loon klopt niet?

Discussion in 'De lounge' started by Picolientje, Oct 28, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,041
    16,546
    113
    Kan je dit niet ergens melden?

    Ik zou heel snel een andere baan gaan zoeken er zal vast meer niet kloppen bij dat bedrijf.
     
  2. zwaaistaart

    zwaaistaart Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    2,438
    1,030
    113
    Female
    Tjee wat een gedoe!
    Wat voor soort branche is dit?
    Ik zou ook een andere baan gaan zoeken
     
    Driessen21 likes this.
  3. LisbethSalander

    LisbethSalander Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,830
    5,566
    113
    Ik vind het nogal kort door de bocht om te roepen dat @Picolientje snel een andere baan moet gaan zoeken. Het enige wat wij weten over het bedrijf is dat er 1 of meerdere mensen op de salaris administratie werken die fouten maken in de salaris berekeningen en dat deze niet open staan voor feedback.
    Misschien is het voor de rest een geweldig bedrijf met leuke collega’s en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dat weten we natuurlijk niet omdat daar niets over is gezegd of gevraagd.

    picolientje, wacht even totdat je manager terug is van vakantie en leg het probleem bij hem/ haar neer. Probeer je in de tussentijd hier niet te druk over te maken en laat vooral het plezier van je nieuwe baan niet wegnemen door een niet goed functionerende collega op de salaris administratie.
     
  4. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    Sep 14, 2006
    9,364
    200
    63
    Female
    loonadministratrice
    nop
    Ik krijg flashbacks, hebbben jullie soms onze oude boekhouder in dienst genomen Die maakt ook altijd zulke domme fouten.....

    Zonder dollen, ik hoop dat het netjes met je opgelost wordt
     
  5. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    Apr 8, 2015
    5,989
    1,439
    113
    Binnen de bezwaartermijn van uwv bezwaar Maken op de brief. Kan ook pro forma (dus binnen de termijn maar de gronden later aanvoeren). Vervolgens loonvorderen en dagloonherziening aanvragen.

    Overigens hoort een dag met onbetaald verlof (ziektedag, al is het gedeeltelijk) ook niet zo te worden meegerekend door uwv maar als een volwaardige dag.
     
  6. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    Apr 8, 2015
    5,989
    1,439
    113
    Als je 24u per week werkt en 20,- per uur krijgt:
    Dan krijg je 20 x 4,8 x 261 / 12
    Per maand.

    Waarbij:
    20 uursalaris
    4,8 = gemiddeld per dag obv 24u per week
    261 werkdagen in een jaar
    12 aantal maanden in een jaar

    Als je niet /12 doet maar x 0,08 heb je je vakantiegeld (je vaakntiegeld krijg je altijd EXTRA op je arbeidsloon).

    Hoe de salarisadministratie zou kunnen rekenen over je eerste maand: feitelijk gewekte uren x uurloon. Dat zou ook kloppen
     
  7. Nienke91

    Nienke91 Bekend lid

    Jan 8, 2019
    503
    721
    93
    Female
    Je staat absoluut in je gelijk zoals hier ook meermaals aangegeven is! Ze betalen je nu zelfs onder het Wettelijk Minimumloon uit. Tegen de wet... misschien kun je dat nog eens netjes navragen / benoemen? Kijken of ze dan nog eens willen gaan rekenen... succes!
     
  8. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Wat een rot situatie zeg TS :( echt ongelofelijk. Ik hoop dat je snel duidelijkheid gaat hebben.
     

Share This Page