Hallo allemaal, Ja heel apart maar xander moet dus echt niks van ijs hebben, als het ijsje zijn lippen raakt en dat hij merkt dat het koud is trekt hij een hele rare bek en trekt heel snel zijn hoofd terug. Aan de ene kant helemaal top natuurlijk scheelt weer maar met dit weer is het toch wel lekker voor extra vocht. Xander zweet heel erg snel en is niet echt een drinker, er is maar 1 sapje wat hij lust. Dus heeft iemand misschien tips voor extra vocht met deze hitte? Groetjes miranda
Veel fruit eten! Daar zit ook veel vocht in. Ik vind met heel warm weer watermeloen altijd lekker (en Milan gelukkig ook). Lust 'ie dat?
Mijn zoontje wil ook geen ijs Waarschijnlijk te koud. Hier laat ik mijn jochie vaak met een emmer water en bekertjes spelen in de tuin. In het begin een paar keer voorgedaan dat je het water ook kunt drinken. En nu neemt hij tijdens het spelen regelmatig een slok water. Misschien een idee? En verder inderdaad sappig fruit, smoothies etc..
Hoi, Onze dochter is ook geen ijsliefhebber. Wel drinkt ze goed. Toen ze voor een paar weken terug hoge koorts had van de 6e ziekte wilde ze ook niet drinken en werd ons ook aangeraden veel fruit, mn aardbeien, nectarine, enz. Daar zit veel vocht in. Komkommer ook trouwens. Groetjes!
Hier ook geen ijsliefhebber. Nog steeds niet. Heel af en toe gaat er heel langzaam een waterijsje in maar liever niet. Vocht toevoegen aan fruit en groente zo ik zeggen. en inderdaad veel vochtrijke soorten fruit/groente aan hem geven.