hahaha ja lachen he,vanmorgen gescoord in terneuzen bij de BRISTOL was voor de helft van t geld,heb er ook maar en andere bij meegenomen..... hahahaha
hey meiden wat een super foto's ! mj toppie ook van je meissie op de camping en nona ga eens geld verdienen ! redone zijn de kids al uit het zwembad ? oh ga jij trouwens met de kleine in dat water of is dat te koud ? meiden iemand nog tips over buikrollers in bed en dit tegen te gaan ?
Goedeavond meiden, @Meelanie, Ik geef Demi per dag een half potje fruit, meer wilt ze niet. En ik geef 1 potje groente (worteltjes) aan Demi. Worteltjes is het enige wat ze tot nu toe lust hihi... Als ik haar 1 potje gegeven hebt gaat ze huilen, met andere woorden ik wil nog meer. Dat mondje gaat dan steeds open.... En we geven haar dan nog eens 4 flessen van 180/6=200. Volgens mij als Lianna meer wilt mag je haar dat geven hoor? En als je het zeker wilt weten zou ik even het CB bellen. Maar volgens mij is het geen probleem. Het CB heeft tegen ons gezegd dat we haar 1 potje fruit en 1 potje groente erbij mogen geven bij haar 4 flessen.... Maar dat potje fruit eet ze niet op.... @pooh, Was het gezellie met je broer en nichtje? @MamaNona, Meis wat een leuke foto's heb je toch weer geshowd hier! Jullie hebben het daar prima naar jullie zin zo te zien. En dan tref je het helemaal met het weer he? Wat gaaf dat Manana en Willie eerste zijn geworden! Wat hebben ze gewonnen? Die flimpjes zijn ook leuk zeg! Veel plezier vanavond meid! @Boja, Zooo wat goed van Nino zeg dat hij zo goed gegroeid is. Maar eigenlijk wist je dat al.... Ik zit ook te denken om eens een weegschaal aan te schaffen. Vind dat toch wel erg makkelijk ondanks Demi flesvoeding en potjes krijgt. Is het vandaag goed gegaan met Nino? Geen verhoging meer? @Mj, Slaapt Jadyn overdag erg veel nu ze 's nachts aan het spoken is? Goed van Jadyn dat ze geslapen heeft op de camping. Leuke foto's! @Miekje, Ja Demi is erg kieskeurig qua eten. Vandaag de brocolli geprobeerd, maar ze zat weer te kokhalzen. Wortels eet ze echt goed. Maar het overige niet. Hoe is het vandaag met Julen? Volgens mij hebben Julen en Demi telepatie met elkaar.... Demi is ook niet te genieten.... @maranka, Leuke foto! @Redone, Hoe was het met Bryan op het CB? Demi is vandaag niet te genieten. Ze heeft vandaag op heel de dag maar een uur geslapen. Drinkt haar flesjes niet leeg maar een groentehapje en vruchtensap eet en drinkt ze wel... Binnen is niet goed, buiten is niet goed, in bed is niet goed in de box is het niet goed..... Ja overal ff 5 minuten en dan is ze het weer zat. Pfff dus vandaag eigenlijk best een zware dag gehad. Dus Miekje haha... We zitten in het zelfde schuitje.... Ondanks dit vandaag lacht ze wel heel veel en ligt ze lekker te brabbelen dus ik heb ook wel erg kunnen genieten vandaag... Zal op hyves wel ff foto's neerzetten bij de maart-mama's. Eigenlijk niet veel nieuws uit huize Divi. Heb weer vreselijk pijn in me hoofd en weer vreselijke slaap. Maar Divi blijft lachen.
@Emma, Meis sorry, ik kan je niet helpen.... Demi rolt nog niet, gaat alleen op haar zij liggen..... Is het niet de babysleep of the safety sleep?
Emma Ik ga met Bryan er niet in.Het water is wel lekker hoor maar het waait altijd behoorlijk bij ons omdat we op de vlakte wonen en ben dan bang dat hij er ziek van word.Gisteren had het wel gekund maar toen het bad vol was was het inmiddels 5 uur en dat vond ik wat te laat voor hem. Divi Bryan hoefde niet naar het CB maar is vandaag naar het KDV geweest.Het was super gegaan.Hij was de enigste baby die geen last van de warmte had zeiden ze.Hij was zo vrolijk en makkelijk.Heeft zelfs bijna 2 uur geslapen vanmorgen en vanmiddag een uurtje.
Sorry meis, dat bedoelde ik, het KDV.... Zooo echt? Dus het ging harstikke goed? Volgens mij is Bryan ook een heel makkelijk mannetje he?
Oh ja Emma ik kan je ook niet helpen.Zodra mijn kids gingen omdraaien heb ik ze hun gang laten gaan. Ik weet wel dat je een slaapzakriem hebt die je door de armsgaten van de slaapzak doet en dan onder het matras vanstzet maar die mogen volgens mij niet meer.
Zo ben weer bij. Had vandaag visite van oud-collega met zoontje van 7 weken (of val ik nu in de herhaling ?). Was erg gezellie en leuk.
Geeft niet hoor,vind het lief dat je ernaar vraagt. Bryan is heel makkelijk.Hij werd wakker om 10 uur en de rest waren aan het zingen en hij ging bij een leidster op schoot zitten en ging naar iedereen lachen.Ze hadden hem ook sap gegeven en hij heeft een fles van 180 cc opgedronken.
@Redone, Zooo wat een slaapkoppie zeg.... Lekker hoor slapen tot 10.00u. En hij had de anderen helemaal niet gehoord? Echt een makkelijk mannetje zeg haha.....
Ze hadden hem nu in bed gelegd.Daarvoor sliep hij steeds in een kinderwagen en was hij na 20 minuten weer wakker.Maar nu hebben ze hem dus in een bedje gelegd en sliep hij zowat 2 uur.Moeten ze maar mooi mee doorgaan.
Maar ik ga afsluiten.Nog even bij mannetje zitten en wat drinken en dan naar bed. Weltrusten en tot morgen Mamanona Heb je de jackpot al gewonnen : :