Maart 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MamaKitty, Jun 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Morgen dames,

    Dames met afspraken en rijexamen. spannend.. succes :D :D :D

    Hier een bewogen ochtendje.
    Manlief had zijn telefoon verkeerd ingesteld, pm verwisselt met am. Dus geen wekker.
    Ik moest plassen om half 8 en kijk met mijn duffe hoofd op de klok en denk k*t. dat kan hij nu niet gebruiken.
    Mijn mannetje loopt tegen een burnout aan, dus ik zt echt te twijvelen hoe ga ik hem wakker maken zonder dat ie zometeen gelijk in de stress schiet. Te laat. ik hoor hem boven, het is al half 8. ja schat klopt. Rustig aan dan kom je maar te laat.

    Hoor boven in sneltrein vaart kleren aangetrokken worden enz.
    Ik denk smeer zijn brood even hoeft ie dat niet te doen, hij komt beneden, helemaal opgefokt.
    Zegt ook nog heel lief, je bent super kimi. Omdat ik zijn brood gescmeerd heb. de schat.
    Vervolgens komt ie erachter dat hij nog auto's moet wisselen en lader van zijn pda nodig heeft. En ik maar denken rustig aan, dit is niet goed voor je. komt weer binnen brood kwijt, dat ligt hier schat alsjeblieft, o ja ehh ik ga.
    Ik denk dacht het niet niet zo, dus pak hem even vast, hij stort zich zo ongeveer in mijn armen gooit de auto sleutels op de tafel en houdt me zo stevig vast dat ik bijna geen lucht krijg. mijn lieverd zit er echt door.
    Hij zegt ik ga en loopt de deur uit, als ik door eht gordijn naar hem kijk zie ik dat ie net nog een paar tranen wegveegt.

    O het doet me zo zeer om hem zo te zien en hij heeft het zo druk, volgend weekend gaan we naar landal, maar ik ben bang dat dat te laat is. Ik probeer zoveel mogenlijk zelf te doen thuis, maar niet alles gaat met dat stomme lijf. Ik wil het oplosen voor hem, maar weet dat dat niet kan.. o wat moet ik hier nou mee..

    Sorry voor het lange verhaal maar ik moest het even kwijt.
     
  2. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    Mimi, das zeker niet leuk...sterkte voor je mannetje!
    Ennuh dat probleem met de tijd ken ik idd ;)

    Dancinglady, thanx meis! Knuff! Hoe voel je je vandaag?

    Buikfoto's van vanmorgen in mijn album!
     
  3. Dancinglady

    Dancinglady Bekend lid

    Jan 29, 2008
    731
    0
    16
    Hoogerheide
    Wow kitty je buik groeit echt stevig door!
    Met mij gaat het goed vandaag.

    Mimi wat erg dat je man er zo doorheen zit. Veel sterkte en hopelijk doet Landall hem erg veel goed volgende week.
     
  4. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    Dancinglady, jij alweer een nieuwe buukfoto? ;)
    Ja gaat hard hier he.....niet normaal! Ik word weer zo''n mega olifantje zoals bij mijn dochter haha ;)

    Op mijn hyves trouwens ook een voorkant foto van mijn buuk en nieuwe foto's van dochterlief in de efteling ;)

    Fijn dat het goed gaat meis! Werkze trouwens straks!
     
  5. Dancinglady

    Dancinglady Bekend lid

    Jan 29, 2008
    731
    0
    16
    Hoogerheide
    Oh ga gelijk even kijken op hyves!

    Ik zal vanavond ff aan mijn man vragen of hij weer een foto maakt.
    Gisteravond heeft onze visite foto's van mijn buik gemaakt :) De stiefouders van mijn man, opa en oma van ons kindje. Ze hebben ook meteen foto's gemaakt van de kinderwagen en het begin van de kinderkamer. Nu nog ff afwachten tot ik die foto's krijg.
     
  6. Dancinglady

    Dancinglady Bekend lid

    Jan 29, 2008
    731
    0
    16
    Hoogerheide
    Ik zie op je hyves alleen kruisjes waar de foto's moeten staan. Net lukte het wel even om die met pardoes te bekijken maar daarna was ie meteen weer weg.
     
  7. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    Oh leuk zeg dat ze zo enthousiast foto's maken!

    Ja ik zie het net, hyves doet raar met die foto's :(
     
  8. Dancinglady

    Dancinglady Bekend lid

    Jan 29, 2008
    731
    0
    16
    Hoogerheide
    Ik moet over een kwartiertje weg, maar ik kijk vanavond nog ff naar je foto's.
    Doeidoei!
     
  9. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    okidoki! doei! Werkze!
     
  10. jvd

    jvd Actief lid

    Jul 21, 2008
    263
    0
    0
    hallo allemaal!

    Hoe is het hier met iedereen?
    Ik voel ons meisje goed schoppen ! Erg leuk! Helaas voelt mijn vriend haar nog niet... snap het neit zo goed want voor mij is het zo duidelijk! Ik heb echt het gevoel dat hij haar zou moeten kunnen voelen maar zodra hij zijn hand op mijn buik legt voelt hij mijn hartslag eel duidelijk en kan hij de schopjes niet zo goed voelen! erg jammer!

    Weet iemand trouwens dat die afkortingen betekenen op het formulier van de 20 weken echo? Je hebt dan een stukje met SEO en dan staan daaronder afkortingen. Achter de afkortingen staan de aantal mm en een balke met rondjes erop die links van het midden, rechts van het midden of in het midden staan.

    haha heel verhaal maar misschien dat iemand het weet?

    gr .jvd
     
  11. Mommy2be

    Mommy2be Bekend lid

    Mar 13, 2008
    528
    0
    16
    Hoi dames,

    Ben weer terug vd echo. Ik vond het zo geweldig om mijn beeb te zien. Ik weet ook wat het wordt, lekker shoppen dus! Maar verder gaat het heel goed met de baby. Ze stond helemaal versteld hoe HYPER ACTIEF de baby is. Ze zegt dat ze nog nooit zo'n beweegelijk kindje heeft gezien. Ik schoot telkens in de lach om de beweginkjes die de baby maakte! En ''het'' was ook zo een eigenwijsje zei ze, ze moest ook telkens lachen.

    En op een gegeven moment toen ze wilde kijken wat de baby tussen de beentjes heeft , deed de baby zo eigenwijs door de handjes lekker voor het geslacht te plaatsen, m.a.w: verboden toegang :)! Echt leuk! Ze kon ook geen 'mooie' echofotos maken, omdat de beeb TE beweegelijk is. Heb toch nog 5fotos meegekregen, waarop 1 heel duidelijk is.

    Yvonnee hoop dat jij ook een goede echo hebt gehad!
     
  12. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Goeiemorgen meiden!

    @dreamerfly, ohjee autopech dat is niet zo mooi :( Wat was er precies gebeurd als ik vragen mag?

    @mimi, jeetje wat vervelend zeg van je man :( Praat hij er wel over met je? Want dat is heel erg belangrijk en anders misschien eens naar de HA.
    Sterkte!

    @mamakitty, mooi buikje hoor :D Andere foto's op hyves kan ik helaas niet zien.

    @jvd, als je hier de zoekfunctie gebruikt kan je misschien te weten komen wat die afkortingen betekenen, is namelijk een keer een topic over geweest geloof ik.

    Zooo vandaag alweer 22 weken :D :D :D maar dat is dan ook het enigste leuke aan deze dag haha brr ben zoooo zenuwachtig.
    Meiden onwijs bedankt voor het duimen! Moet vanmiddag om 2 uur dus laat het wel weten.
     
  13. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
  14. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    jvd, ik zou idd ook op google de afkortingen invoeren, daar komt ook vaak wat uit. Anders vraag het aan de vk hier op de site.

    Mommy2be, haha lekker bewegelijk kindje dus! Leuk! Fijn dat alles goed was. Maar weet je nu wel of niet wat het word?

    Snoop, hoe laat moet je afrijden?
    Gefeli met je 22 weken he ;)
    Jij kan de foto's dus ook al niet zien op hyves..hmm misschien door de kwaliteit ofzo, kep ze met mobiel gemaakt...
     
  15. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Ja thx! En jij natuurlijk ook he ;)
    Ik moet om 2 uur.
     
  16. Mommy2be

    Mommy2be Bekend lid

    Mar 13, 2008
    528
    0
    16
    Hee Mamakitty, wat een toeter heb je wat leuk! Volgens mij zei jij nog een keer dat je veel striemen hebt, maar ik zie er helemaal geen een?

    En ja, ik weet wat het wordt.. maar het blijft een verrassing voor de buitenwereld hihi
     
  17. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    @Snoop, 2 uur? Nou ik zal duimen dan hoor! Ennuh vergeet je banaan niet he ;) hihi

    @Mommy2be, thanx...nou in het echt zou je je kapot schrikken...gelukkig vallen ze op de foto niet zo op.... Maar ik zit van onder tot boven en van links naar rechts helemaal vol!
    Leuk dat je het weet!
     
  18. jvd

    jvd Actief lid

    Jul 21, 2008
    263
    0
    0
    eeey !

    Thanks voor de tips! Heb net even gekeken en er staat inderdaad veel dingen op! Super haha nou kun je tenminste wat plaatsen!

    gr. jvd
     
  19. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    kijk ;)
     
  20. Daphne1980

    Daphne1980 Bekend lid

    Dec 5, 2005
    842
    0
    0
    Aspirant projectleider
    Rotterdam
    Hey meiden, jullie zijn echt te snel voor me om bij te houden! haha. Mijn internet thuis is nog steeds een ramp, dus nu gauw in de uurtjes van de baas...slechte ik! hihi

    @mimi, jeetje meid, pittig hoor, zeker nu je zwanger bent! Ook een beetje aan jezelf denken he! Want een burnout en een vrouw met kind waarmee het niet goed gaat is ook niet goed en wil je vriend/man vast ook niet! Wel fijn voor hem dat je hem zo steunt! Heeft hij vast heel erg veel aan.

    @Snoop, toi toi toi met je examen! Zijn de zenuwen nog onder controle te houden? Vrienden van mij zijn ook geslaagd toen ze een banaan hadden gegeten voordat ze moesten afrijden! grappig! :)

    Ik ga gauw weer wat doen...nadat ik een broodje heb gehaald! Val nu al bijna om! :(
     

Share This Page