hahah oh ik ben dus niet de enige die daar al aan begonnen is! hahaha ik heb gisteren ook de eerste 50 enveloppen zitten schrijven....nu nog 50 te gaan! dacht dat we rond de 85 kaartjes zouden versturen maar kom er nu achter dat we er aan 100 maar net genoeg hebben! Moest zelfs nog 4 mensen schrappen om voor onszelf ook nog 5 kaartjes over te houden HIer trouwens verder geen discussies over wie wel/niet sturen hoor haha. We sturen gewoon naar wie ik wil en wie arno wil
Blugh ik ben een beetje onder de indruk van een onderwerp wat bij zwangerschap staat :S Wat te doen? (abortus bij 22 weken) pffff ik kan me dat gewoon niet voorstellen dat iemand dat kan!!
Had Lara nog een even een berichtje gestuurd en heb ook al reactie: Hier gaat het redelijk, gister de hele dag plat moeten liggen (zonder hoofdkussen) Vandaag weer gewerkt. Hoop eind van de week weer op het forum te zijn, is heel druk op het werk en internet doet het nog niet daar. 's avonds slaap ik veel ('s nachts niet) dus weinig forumtijd! Fijn om wat van haar gehoord te hebben!
Ohh dat Lara nog gewoon werkt joh! Die moet gewoon stoppen nu en rust nemen met haar bekken! Lara, hihi, ik ben nu niet bepaald de juiste persoon om dit te zeggen aangezien iedereen er mij op aan moet spreken , maar ik ga het toch doen: Denk aan jezelf hoor en écht stoppen met werken als je merkt dat het zwaar wordt of niet meer gaat! Je moet echt oppassen na je val hoor!!
wowwww...even in een shock.... er is sinds een paar dagen een meisje bij de tweelingmama's...Ze had al een echo gehad ivm flink wat bloedverlies en daarop waren 2 vruchtzakjes te zien maar de gyn had gezegd dat de kans op een mk groot was omdat de vruchtzakjes te klein waren. (ze was nog maar 4.5 week zwanger toen). Nu had ze nog eens haar echo's zitten bekijken en gaf ze aan dat ze dacht misschien wel 3 vruchtzakjes te zien hierop. Dus heeft ze gebeld naar de gyn en ze mocht gelijk langskomen. Ze is nu 7,5 weken.... Wat bleek vandaag met de echo: ze krijgt dus echt gewoon een 3ling!!! Alles gaat ook gewoon goed met alle 3, ondanks het bloedverlies. (al liep 1 kindje wel een weekje achter met de groei..) maar pfffff, dat is wel éeeeecht schrikken volgens mij! Maar zij is dr best rustig onder en vind het alleen maar heel erg super. Wel knap, ik had in het begin bij 2 kindjes echt zoiets van; ehhhh, maar dát was niet de bedoeling?! Jeetje.... 3 kindjes tegelijk!!
Ja dat topic las ik ook bij echo's geloof ik? Heeelll bijzonder Net belde ineens een collega op, ze was aan het werk en vroeg zich met een andere collega af hoe het met me ging! Ik heb niet zo heel veel contact met collega's maar ik vond het erg leuk dat ze aan mij dachten en me even opbelde om te vragen hoe het met me ging, dat doet me wel goed Heb gezegd dat als het mogelijk is, ik niet te moe ben, dat ik dan dinsdag nadat ik bij de Gynaceoloog ben geweest even langs kom om wat te drinken, denk dat ik dan even een kaartje mee neem ofzo om te zeggen dat ik het jammer vind dat ik niet meer kan werken maar dat ik wel aan ze denk! Dan laat ik me ook van de goede kant zien.... En kan ik het toch een beetje afsluiten!
heyy meiden laar:zag dat floor al even had verteld over laar, heb er gister en vandaag ook via sms gesproken, maar had gister geen tijd hier te komen en nu was floor me voor haha. vriendlief:dringend draaien?????????????????????????????????? als ze bij 33 weken in een stuit liggen is dat toch helemaal niet erg, ze kunnen in porinciepe nog tot het einde draaien, mijn vk maakte er vorige week totaal geen punt van dat onze meid in stuit ligt, maar bij jou dus wel??? vluchttas:ehh nee die heb ik nog niet klaar staan, maar ach is ook zo gepakt toch, zal t het weekdn wel eens even doen. funnyme:mooie fotos hoor, erg duidelijk, wel jammer dat het niet zo'n leuke vrouw was maja je hebt iig mooie fotos!! brief van vk:laats zei ieman d hier dat haar vk geen brief wou schrijven voor d'r werk dat t beter was te stoppen met werken, nou dan tref ik t wel.heb ze vorige week een mail gestuurd en de assistente gevraagd of ik zo'n brief kon krijgen van 1 van de vk's, ne had m vandaag al thuis. nou de 2 machines witte babywas die ik eergsiter had gedraaid heb ik gister gestreken maar pfff wat een hoop,ben 2,5 uur bezig geweest, echt niet normaal haha, en dan is dit alleen nog maar wit haha. om jullie een idee te geven.... View attachment 43421
lindavnr, Goed van je om je morgen ziek te melden. Sorry voor mijn strenge toespraak Bij mij helpt het soms als mensen mij even keihard met de realiteit confronteren, maar dat hoeft natuurlijk niet voor iedereen te gelden Lara, sta er ook van te kijken dat ze gewoon is gaan werken!! Ze moet echt voorzichtig doen hoor!! Ano, jeetje wat een babykleertjes!! zoveel heb ik bij lange na niet hoor!! Mooie box! En wat een schatje van een hond!! Spreek jullie morgen weer, ga nu zo naar yoga!! weer heerlijk relaxen........
Wauw wat een mooie box Ano.. En een leuke hond haha. Ik kreeg ook geen brief van de vk om minder te werken; moest naar de bedrijfsarts bellen. Mochten die moeilijk doen wilde ze het als nog wel doen hoor. Lindavnr; ga jij eens heel snel stoppen met werken. Hihi, wij zijn hier streng hoor . En heb aub schijt (sorry) aan je baas; anders bel je zelf de bedrijfsarts en regel je het daar mee. Haha, en dan zeg je nog zo mooi tegen Lara dat ze minder moet werken . Ik voel me nu ook zoveel beter nu ik nog maar een paar uur werk in de week. Rust is zo goed voor je lichaam! Zo hee, een 3ling. Zo denk ook enorm schrikken; maar ben je wel gelijk klaar hahaha. Zou ik met een 2ling ook gehad hebben. Heb weer nieuwe buikfoto's gemaakt .. View attachment 43434
Jeetje, wat gaan we weer snel meiden met schrijven.. kan het bijna niet meer bijhouden... Hier is mijn zwangerschapsverlof iets eerder dan verwacht ingegaan.. Sinds afgelopen maandag zat ik thuis ivm mijn pijnlijke harde buiken. Vandaag heb ik weer contact gehad met meneer de verzuimcoach en hij gaf zelf aan dat ik geen risico moet lopen en lekker thuis moet blijven.. Anders had ik vanaf volgende week dinsdag verlof gehad.. Vind het wel heeel vervelend voor mijn collega's want bij ons op het reisbureau is het nu mega druk! @ Ano, mooie box hoor.. Wij hebben ook een hond en zit ook te twijfelen of we de box niet alvast zullen opzetten. Wat vinden jullie? @ vluchttas.. deze zal ik binnenkort ook maar eens klaarzetten.. @ geboortekaartjes... ik heb zelf een ontwerp gemaakt mbv photoshop.. Heb diverse offertes opgevraagd en de voordeligste die ik terug heb gekregen is Eur. 150,- incl. BTW en enveloppen voor 100 stuks.. dit valt best mee toch?? Wanneer er nog mensen zijn die ideeen willen voor geboortekaartjes.. pm me ff.. ik heb er een stuk of 6 ontworpen.. (zijn wel voor een jongetje) dan mail ik ze je..
Eh jah Een tepelhoedje, DAT is het Dank je! En bedankt voor de tip! Zal mijn moeder blij mee zijn, hahahahahaha
Hahaha, ik had er ook al nix raars in gelezen!! Ik dacht, wat bedoeld ze nou met `jullie taaltje` En toen ging pas het belletje rinkelen Prachtig!! Ben trots op onze Drenthse taal!!
Zo heeft ieder taaltje wel zijn eigen dialect. Of nie dan? Is ja mooi ja. Dussss"! Wat ik toch nog apart vind is dat als ik een Drent op tv hoor ik het voor geen meter vind klinken. Als ik mezelf ook hoor op een camera, dan vind ik dat drentse wat ik dan bij mezelf hoor ook voor geen meter klinken. Vooral dat inslikken van letters. Praat'n. Hoor'n. 8) Mensen horen altijd snel dat ik een drent ben. Woehaaa 31 weken al weer!
Ohhhhh ik ben jaloers op de buiken die hier voorbij komen!!!! Helemaal geen streepje te zien Ik ben een halve zebra En ik ben niet eens heel veel aangekomen ofzo...... Ach ja we doen het ergens voor he
Kans is heel groot dat straks bijna alles ook weer weg zal trekken. Dus er is nog hoop op weer een (bijna) streeploos buikje.
Ná morgen eens flink bijlezen en posten... Eerst een berichtje van een mama die sinds 14:15 uur vandaag niet meer werkt... De klassen gedag gezwaaid, de overdracht geregeld, de toetsen nagekeken en de cijfers ingevoerd... Het is nu goed... mijn koppie moet nog wél leeg... Morgen eens doen, als we een dagje naar de thermen gaan Met 31 weken met verlof, da's heel prettig (vooral voor mijn arme bekken, de fysio masseerde zich suf vanmiddag ) Fijne avond allemaal, ik ga zo kijken naar Gordon en zijn Hell's Kitchen. Lekkere lelijkerd
Net terug van de eerste zwangerschapsgym gericht op mensen met bekken problemen. Kleine groep, met mij erbij 3 meiden. Vooral ademhaal oefeningen gedaan, oefenen hoe je moet gaan zitten, enstaan, recht zitten, en nog wat oefeningen op de grond gedaan. Toch nog maar een individuele afspraak gemaakt om de boel weer los te masseren. Mijn schoonmoeder is vandaag heerlijk aan de poets geweest, en toch te vaak de trap op en neer gelopen, bukken, lichte dingen tillen. Mijn bekken, stuitje en schaambeen willen echt niet meer. Dubbele aflevering vanavond. Ik ga ook kijken. Heerlijk!!!!!!!