Maart 2013 Mama's!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Misja, Jun 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mams26

    Mams26 Actief lid

    Jun 8, 2012
    410
    0
    0
    Regio Utrecht
    Ja is het ook! Vandaar dat dit gewoon een wonder is!
     
  2. Gespannen

    Gespannen Bekend lid

    Jul 14, 2012
    905
    3
    18
    In de zorg
    Noord-Holland
    Leuk dat je al wat lijkt te voelen. Dubbele kans natuurlijk.
    Ik moet zeggen dat ik het vandaag ook dacht, maar ik hou me na de afgelopen 3zwangerschappen me er maar even niet teveel mee bezig.

    Jammer dat ze de placenta delen. Deden 2 neefjes van mij ook. Daar is met 24 weken tts geconstateerd, gelaserd ed. Heel heftige periode wat uiteindelijk in een vroeggeboorte eindigde.
    Ik hoop dat dit alles jou bespaard blijft. (en dat ik je nu niet bang heb zitten maken, maar ik denk dat dit risico wel al bespproken is)
     
  3. jojogirl88

    jojogirl88 Fanatiek lid

    Sep 6, 2009
    2,001
    0
    0
    begeleidster
    België)
    Even heel erg ego;
    Zopas de eerste keer de angelsounds gebruikt en onmiddelijk de baby gevonden!!!!
    Zooooo leuk, echt een smeltmomentje :D

    @Mams26: zo leuk een 2ling! je bent inderdaad de enige!

    @Harde buiken: Nog niks van gemerkt al ben ik toch ook wel behoorlijk druk in de weer.

    @kindje voelen: Soms voel ik precies ook al iets maar weet niet juist of het de baby is of darmen..

    @All: Wij hebben er vandaag een nichtje bij gekregen! Marthe heet ze, 3kg560 en 50cm. Morgen op babybezoek ben echt benieuwd!
     
  4. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    May 7, 2008
    8,138
    0
    36
    Female
    Moeder
    Den Haag
    Gefeliciteerd Jojofgirl met jullie nichtje!

    mama26 de wonderen zijn de wereld niet uit! Haha!
    Leuk hoor, maar hoop ook dat je veel ellende bespaard zal blijven, lijkt me geen makkelijke zwangerschap!
    Geniet van alle momenten!

    Zo ik ben kei moe, wat last van mn onderrug/buik dus ik kijk even goed uit met houding etc.
    Bij de vorige zwangerschap had ik bekkeninstabiliteit in een best wel heftigere vorm, maar hoop dat t nu niet zo snel op komt.
    Wel doe ik veel buk en tilwerk (huishoudelijk werk) en maak zo'n 6 tot 10 bedden op per ochtend.
     
  5. Gespannen

    Gespannen Bekend lid

    Jul 14, 2012
    905
    3
    18
    In de zorg
    Noord-Holland
    Dat klinkt niet goed, nu al last van je onderrug. Inderdaad goed op je houding letten. Kun je met het bedden opmaken wel om de bedden heen? Of moet je steeds eroverheen buigen?, want dat is echt funest voor je rug/houding.
     
  6. Gespannen

    Gespannen Bekend lid

    Jul 14, 2012
    905
    3
    18
    In de zorg
    Noord-Holland
    Wat gaaf dat je gewoon gelijk al met de angelsound het hartje van jullie kleine gevonden en gehoord hebt. Inderdaad een smeltmomentje.

    Leuk een nichtje erbij. Gefeliciteerd. Mooi gewichtje, mooie lengte. Veel plezier met babyknuffelen morgen.
     
  7. ennasil

    ennasil Niet meer actief

    @ harde buiken geeen idee.. ik heb wel dat mijn buik snachts harder strakker aanvoelt maar of dat een harde buik is hihi..
    ik ben nog nooit eerder zwanger geweest dus weet niet zo goed wat ik me er bij voor moet stellen.
     
  8. Jolie13

    Jolie13 Bekend lid

    Jul 10, 2012
    966
    0
    0
    NULL
    Mama26 wat gaaf een tweeling! Spannend, maar leek mij altijd superleuk.

    Hier nog niet echt het idee dat ik wat voel, ook geen harde buiken. Alleen zwaar gevoel soms.

    En vanmiddag even op pad geweest voor positiebroeken.. Niet echt handig in de uitverkoop, niet gelukt dus :( Moest wel een maat groter dan normaal, hebben jullie dat ook?
    Helaas is mijn kont momenteel nog harder gegroeid dan m'n buik... En ik weer echt niet wat ik daar aan moet doen :(
     
  9. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    Een harde buik is niet meer dan een samentrekking van de baarmoeder omdat de baarmoeder een spier is.
    Op het moment dat je klaarkomt krijgt trekt deze spier zich ook samen.
    Normaal voel je daar niks van aan de buiten of binnenkant van het lichaam.
    Maar als je baarmoeder boven de schaambot komt door een zwangerschap en je komt dan klaar dan voel je dat wel en je voelt hoe hoog je baarmoeder is omdat deze dan onwijs hard word (voelt als een tennisbal).

    Harde buiken krijg je vaak verder in je zwangerschap bij teveel inspanning, klaarkomen, voorweeen en weeen :)
    Harde buiken kunnen geen kwaad tenzij ze regelmatig worden en pijn gaan doen.

    Dus als je wilt weten of je je baarmoeder al kunt voelen of je wilt weten wat een harde buik is, even je vriend lief aankijken :p
    Let op een harde buik is maar voor korte duur.
     
  10. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    Jojogirl, wat leuk dat je het hartje al hebt gehoord!
    En gefeliciteerd met je nichtje!
     
  11. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    Mams, een meid van de zwangerschapsgym (nog van zoontje) waar ik nog mee om ga had precies hetzelfde.
    Mocht je meer willen weten of vragen hebben, ze wil ze vast wel beantwoorden, laat het dan maar weten per pb.
     
  12. Mams26

    Mams26 Actief lid

    Jun 8, 2012
    410
    0
    0
    Regio Utrecht
    Ik heb je een PB gestuurd, dankjewel!

    En over het bangmaken enzo, de eerste keer bij de gyn was rampscenario na rampscenario, en tot over 3 weken mevrouw!
    Komt er ook nog bij dat ik een cyste in mijn rechtereistok heb van 6 bij 8 cm... Dus daar kreeg ik ook wat scenario's van geschetst...

    Dus schrikken doe ik niet hoor! Ik heb ook al aardig wat google werk zitten doen tot ik me bedacht dat ik mezelf alleen maar gekker ga zitten maken zo!

    Ik heb gewoon 2 kindjes in mijn buik die nu al eerlijk kunnen delen! En ik hoop dat ze dat nog tot eind februari volhouden! Hihi!
     
  13. ennasil

    ennasil Niet meer actief

    hier groeid mijn buik naar mijn gevoel nog steeds niet. ja savonds is hij dik maarja als hij smorgens plat is lijkt mij dat het niet van zwangerschap is. aan de dunne ben ik niet meer dat was eenmalig gelukkig;)
    wel ben ik sinds dat ik zwanger ben 3 kilo afgevallen. sommige schijnen aan te komen en sommige erst af te vallen. vreemd.
    nu heb ik 2 dagen terug echo gehad iivm bruinverlies maar toh word ik weer onzeker stom he.. elke keer als ik dacht dat het niet goed zat lag de beeb er gewoon spartelend bij. dus ik denk dat ik nu maar moet denken ik heb al 3 x ongelijk gehad dus nu ook.
    pff 4 sep pas weer echo.2 en halve week nog..
     
  14. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Waarom maak je je nu weer zorgen dan ennasil ?? Je hebt toch geen heftige krampen nu of bloedverlies met stolsels ??

    Gewoon lekker genieten meid. En bij een eerste kindje groeit je buik niet zo hard hoor, dan kan het best zo zijn dat je pas bij 15 weken wat gaat zien.
     
  15. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    @3kats: Gefeliciteerd met je goede echo! Knuf!

    @jojogirl: Wow, een nieuw nichtje, gefeliciteerd! :D

    @Mams26: Lekker is dat. Eerst jagen ze je de stuipen op het lijf, en daarna sturen ze je naar huis. Nou moe. In ieder geval kun je snel weer naar je kindjes gaan kijken, ik ben best een beetje jaloers dat je zo vaak mag 'gluren' :)

    @Ego: Vandaag intake bij de VK gehad, het was het gebruikelijke praatje. Gezondheid, niet roken, niet drinken, geen genetische afwijkingen in de familie. Ik ben best saai eigenlijk :D Mijn pakketje gehad met folders, kortingscoupons en monstertjes. Mijn dochter zat het enthousiast uit elkaar te plukken :D Ik had niet veel vragen, behalve waar ik kan bevallen (gezien de aardbevingen hier, en de schade die ze aangericht hebben). Mijn keuze in ZH is helaas niet beschikbaar voor bevallen, maar wel voor het 'bijtrekken' daarna. Ik lag daar ook met Miriam, heerlijk eten! Nou maar hopen dat er plek voor me is eind maart... ;)
     
  16. Gespannen

    Gespannen Bekend lid

    Jul 14, 2012
    905
    3
    18
    In de zorg
    Noord-Holland
    Vanmorgen een goede echo gehad.
    Kloppend hartje, kindje goed gegroeid. Ik ben zelfs een beetje naar voren geplaatst 09-03-2013 ipv 11-03-2013, scheelt bijna niets dus, maar officiele datum is nu 09-03-2013.

    Ennasil, foto volg nog :)

    Helaas lag het kindje stil en dat voelt niet goed. Onze 3 gezonde kids lagen op de termijn echo lekker te bewegen, de 2 MA niet. Maar volgens de echoscopiste is het gewoon goed en zeker geen reden tot zorgen. Gezien ons verleden hebben we wel over 1,5 week nog een echo. De komende periode ervaren wij als erg spannend.

    Ennasil, maak je niet druk over het niet groeien van je buik, komt allemaal nog. Het is toch je eerste?
    Bij mijn eerst heb ik pas met 5,5 maanden zwangerschap mijn eerste zwangerschapskleding gekocht en aangetrokken. En zelfs toen zagen heel veel mensen nog niet dat ik zwanger was. Uiteindelijk toch nog een behoorlijke buik gekregen hoor.
    Ik heb nu wel buik, maar kan mijn gewone kleren zonder veel moeite aan, terwijl ik al wel 3 kilo ben aangekomen, maar dat vooral aan mijn benen :).
     
  17. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    Mar 26, 2011
    3,214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Ennasil: herkenbaar hoor wat je schrijft! Ik ben vandaag zelfs al 11 weken en 's morgens zie ik ook heel weinig aan mijn buik. 's Avonds is ie vaak wel opgezet. Ik ben ook nog niks aangekomen omdat ik zo veel misselijk ben geweest en afgelopen week dus ziek. Ik heb pas over een week weer een echo en vorig jaar een missed abortion gehad dus maak me wel een beetje ongerust ook. Toen zag je ook niks aan mijn buik (maar had ik verder ook weinig kwaaltjes en nu wel)
    We moeten maar proberen vertrouwen te houden hè!
    Maar als ik hier lees dat sommigen van jullie al zo zijn gegroeid en zelfs de baarmoeder voelen en harde buiken hebben, dan denk ik wel af en toe, o jee...
     
  18. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    Mar 26, 2011
    3,214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Gespannen: snap heel goed dat het nu nog heel spannend blijft. Ons kindje lag ook stil bij de 9 weken echo en nu ga ik me daar dus nog meer zorgen om maken helaas als ik dit zo lees van jou :( Ik las al van veel meiden dat hun uk wel lekker lag te spartelen maar die van ons bewoog dus niet. Het hartje klopte wel stevig en hij was ook heel hard gegroeid, dat wel.
    Vertrouwen, vertrouwen, wat is het moeilijk!
     
  19. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Zooo zwembadje staat klaar. Zo de mannen maar eens wakkermaken. Slaapkoppen.
     
  20. ennasil

    ennasil Niet meer actief

    geen idee, is echt puur angst om het nu nog te verliezen.
    en ik voel ook zo weinig. alhoewel ik eergisteren en gisteren behoorlijk misselijk was een half uurtje. dat had ik nog niet eerder gehad.
    ik probeer nog steeds positief te blijven maar soms overvalt die angst me ineens. ik ben meer bang voor dat het hartje stopt dan dat ik zou gaan bloeden. maar 4 dagen terug deed het nog een hoop en 2 dagen terug was het zelfs gegroeid en bewoog het nog meer. en als er een miskraam aaankomt groeid de baby meestal niet meer..

    dus ik ga de knop weer even omdraaien en positief denken;)
     

Share This Page