wij zouden niet weten wat het zou worden. we hebben nu al 2 meiden en zouden het erg leuk vinden als het nu 2 jongens zouden worden,maar 2 meiden ook altijd welkom natuurlijk. over de namen zijn wij nog niet uit. willen ook eerst weten wat het word. Begin nu met de dag wel steeds meer moe te worden en de misselijkheid begint helaas ook al een beetje te komen. met de andere 2 zwangerschappen helemaal geen last van gehad.
Ben ik nou de echt de enige die maar drie testen heeft gedaan?? De eerste was negatief, vier dagen later van kv een heel licht streepje en toen 2,5 uur later een positieve cb met indicator. Ik heb er nu nog een liggen van cb met indicator, maar totaal geen behoefte om te testen. @moi79: bij de Etos heb ik een verpakking met twee cb digitale met indicator gekocht voor ongeveer 16 euro
Wij denken weer een jongen. Ik hoop stiekem op een meisje. Lijkt me leuk om van beide één te hebben! Maar beide is welkom! Hier druk in de voorbereiding vooe morgen. Dan wordt onze kleine 1!
Leuk die eerste verjaardag gefeliciteerd alvast Fijne dag morgen Zoonlief word 1 in oktober , lijkt me leuk om al die voorbereidingen te doen enz
Heerlijk het geklets hier Frummelk, alvast gefeliciteerd! Fijne dag alvast. We denken hier dat het een meisje wordt, zou leuk zijn maar een jongen is net zozeer welkom!
Mijn man heeft vanmiddag een ooievaar gemaakt van fondant (nog nooit eerder iets mee gedaan!) zoiets willen we op de taart of cupcakes zetten als we het onze familie gaan vertellen. Ik vind hem echt leuk geworden.
Wat een geklets! Gezellig! Een vriendin kwam vanmiddag even langs eb vertelde dat ze 10 weken zwanger is van de tweede! We schelen dus 5 weken! Dat wordt gezellig samen optrekken met verlof. Ik heb wel meteen ook van ons verteld. Morgen gaan we met de hele familie naar t strand en s middaga bbq bij mn ouders. Dat wordt een beproeving. Als niemand opvalt dat ik niet drink dan gaat t goed. Qua voorgevoel ik weet t niet. Neig eerder naar een jongen. Maar heb stiekem voorkeur voor een meisje. Als ik mn gezin voor me zie zie ik twee dochters. Maar en jongen is ook welkom natuurlijk. Ik zou even moeten wennen aan t idee. Idd wel lekker shoppen alles weer in t blauw! We willen het wel weten. Jongensnaam hebben we nog van de vorige keer. Meisjes naam heb ik heel veel maar is manlief niet van overtuigd. Wien; ik zit nog in de niet meer testen, maar genieten-flow. Dus breng me niet op ideeën Ik zie die testen alleen voor 13 of twee voor 22 liggen trouwens.
Vraagje....ik ben nu 5 weken en 3 dagen....ben je dan 6 weken zwanger? Of vijf weken? Misschien heel dom maar het is de eerste....
Je zit nu in je 6de week. Als je 6 weken bent zit je in de 7de week maar je bent wel gewoon 5 weken nu maar ze noemen t je 6de week
Sorry voor de spam,anders kon ik het niet onthouden Heb niet alles bijgelezen,dat was toch een beetje veel van het goede. Doe vanaf hier gewoon weer mee
Vind het soms ook lastig om alles bij te lezen haha Leuk de 4e ! Ik ben er zelf 1 van de 5 heb het altijd leuk gevonden veel broers en zussen . Super leuk die ooievaar! Misschien nog een tip als je niet van de standaard grote broer/zus shirts wilt, een wit (of een andere kleur) shirt/ romper kopen en deze van je eigen tekst/hints voorzien dmv textielstiften
Kom een paar leuke voorbeelden tegen op t internet. : mama is niet dik maar zwanger : i'm so cute my parents made another one! :i've been promoted to big brother!/ Sister!
Eens even testen, nu zou een foto van mijn laatste kv test moeten verschijnen. Deze was van vorige week.
Ja gelukt!! Op mijn Samsung telefoon werkt het niet maar op de iPad wel. Bumba welkom terug! Hebben jullie het fijn gehad? Geakksuus leuke teksten!