Maart mama's 2010

Discussion in 'De mama's' started by Lisil, Feb 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    @ alies: jee dat lijkt me ook heeel erg raar, om je kleine meisje uit te zwaaien! hihi. Gelukkig komt ze gauw weer terug :).

    @ goede nachten: lekker he meiden! :D

    @ hier: heb vorige week eindelijk mn canvasdoek besteld.. :D hihi, ben benieuwd wanneer ie binnenkomt.
     
  2. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    Sep 5, 2008
    4,312
    0
    36
    Had ook niet verwacht dat het zo raar aan zou voelen. Je meisje uitzwaaien. Dan realiseer je je echt dat ze al groot wordt. :)
     
  3. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    Aug 4, 2009
    2,002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    's Nachts extra kolven? mmm... ik probeer het eerst wel op een andere manier hahaha.

    Ik heb trouwens vanochtend om 6 uur maar 1 borst hoeven te geven en kon ik dus uit de andere 120 ml kolven! Yes. Gewoon iedere dag volhouden en dan komen we er wel denk ik :) Bedankt voor je tips btw.
     
  4. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    Aug 4, 2009
    2,002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    @Eliesah; ooh dat lijkt me ook zo geweldig, lekker tutten met dat haar! Ik had vroeger haar tot op mijn billen en mijn moeder vlocht dat ook zo mooi in.
    Wel jammer dat de haartjes nu uitvallen. Fenna heeft alleen 1 grote kale plek op dr achterhoofd, verder nog geen haaruitval.

    @MArije; ook al zo snel met de tandjes... Lijkt me sneu om te zien. En vervelend voor jullie ook natuurlijk! Hopelijk was de nacht goed.

    @Nijnja, van 21 uur tot 5 uur is toch niet redelijk maar gewoon goed? :) Fenna 'clustert' nu niet meer, maar als ik haar na de laatste voeding in bedje leg, dan een halfuur later begint te mekkeren en als ik haar dan nog een paar minuten aan de borst leg, is het goed en valt ze in slaap.

    @Lisetje; woooow, je hebt ons ingehaald met doorslapen zeg! Zo'n nacht hebben wij nog niet gehad. hier was het 22.00 uur laatste voeding, maar ze wilde om 23.30 uur nog een keertje drinken en toen viel ze wel in slaap tpt 6.15 uur. Ook prima hoor. Succes morgen bij de prikjes. Fenna moet vrijdag ook :( Maar ik ben ook benieuwd naar haar lengte en gewicht.

    @Mamzie; ook alvast succes morgen!

    @Alies; Lijkt me ook moeilijk om je kleine dochter zo uit te zwaaien. Gelukkig is ze zo weer thuis. Fijn dat verder alles goed gaat!
     
  5. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    Aug 4, 2009
    2,002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    @lindavnr; lekker hoor! Dat had je niet verwacht he... 4 voedingen! Jemig. Hier nog vaak 6 tot 7 voedingen. Alleen gisteren maar 5. Dat ging ook goed.
     
  6. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Ohhh moet heeelll veel bij lezen :( Doe het allemaal maar even globaal...

    Channes: mooie foto van Liam :)

    Gwenolyn: wat eng zeg dat je Joënna zo dan ineens ziet liggen helemaal naar beneden onder de dekens :O
    Esmay slaapt s'nachts gemiddeld zo'n 11 - 12 uur overdag slaapt ze weinig hooguit bij elkaar opgeteld zo'n 2 - 3 uur ofzo...

    Setti: wat vreemd dat ze jou dat niet verteld hebben van die pil, kan me goed voorstellen dat je je dan zo'n zorgen maakt of je misschien niet weer zwanger bent :O

    Lisetje: misschien dat je nog niet ongesteld bent doordat alles een beetje ontregeld is ofzo???

    Berg: denk dat Esmay er ook een beetje last van heeft :( allemaal wat schilfertjes op haar hoofd en een gele vettige plek... Het is niet veel maar een klein beetje! Ik doe het insmeren met haarlotion en dat lijkt wel te helpen...

    Tandjes: Ik heb het gevoel dat er bij Esmay in haar mond boven een tandje door gaat komen, voelt erg hard aan (harder dan aan de rest van haar mondje zeg maar) maar goed het kan ook alleen maar zo lijken... Ze huilt verder niet veel maar eet wel zowat haar handen op en stopt ineens van alles in haar mond?

    Lindavnr: fijn zeg dat het goed is gegaan vannacht :)
     
  7. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    #2987 kleintje88, May 31, 2010
    Last edited: May 31, 2010
    Hier:
    een leuk maar druk weekend gehad... Zaterdag feestje van mijn ouders, was wel leuk! Ook Esmay had het naar haar zin, alles in de gaten houden, iedereen aan kijken en de aandacht die ze kreeg vond ze helemaal geweldig! Veel mensen zeiden wel: wow wat kijkt ze wijs en wat doet ze al veel voor haar leeftijd...
    Gisteren hebben we even mee opgeruimd bij ons thuis (het was namelijk een tuin feestje) en daarna zijn we naar de andere opa en oma gegaan en ik weet niet wat de vader van mijn vriend heeft maar Esmay was hele "verhalen' tegen hem aan het vertellen, volop aan het lachen en hem overal in de gaten aan het houden :p Doet ze bij andere ook wel maar bij hem was het echt extreem!

    Morgen middag gaat ze voor het eerst naar het KDV, vind het best wel spannend! En dan woensdag gaat ze de hele dag en vrijdag ook, ik hoef zaterdag pas te werken maar dan kan zij en ik alvast wennen (ze kon of op de 1ste van de maand starten of op de 16de dus dan maar op de 1e)
    Verder hier eigenlijk weinig nieuws :p

    Behalve dat Esmay nog steeds zo goed slaapt s'nachts :O ze maakt gemiddeld zo'n 11 - 12 uur op een nacht...
     
  8. germini

    germini Fanatiek lid

    May 29, 2008
    1,373
    0
    0
    Goedemorgen!

    Hier vanmorgen 815u!!:D

    Tandjes, JEetje wat snel zeg!! Geen idee of er bij Kai tandjes doorkomen. Voelen jullie hierna ofzo?? Ik doe dat eigenlijk nooit??

    x-factor,
    hier een maaike fan!! helaas.............vind jaap ook wel oke hoor maar Maaike heeft er harder voor moeten knokken dus die gunde ik het meer.....

    meenemen,
    Vanmorgen had ik samen met mijn man een gesprek met een andere school voor zijn zoon. Kai gewoon meegenomen. Na een wandelingetje was hij in slaap gevallen in de reiswieg en jawel.........eenmaal op die school werd hij wakker en krijsen!! Na 10 minuten ben ik maar naar huis gegaan en heeft mijn man het alleen verder gedaan.
    Dit heb ik nu altijd!! Pffff.......wordt er echt verdrietig van. Waarom kan hij niet gewoon overal mee naar toe?? Kunnen jullie kindjes dat wel??

    Verder doet hij het prima hoor!! hij is vaak superblij, maar helaas kan hij ook nog steeds superhard krijsen als hij moe is of honger heeft. of overprikkeld.
     
  9. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Hier gewoon nog keurig een stuk of 8, de vreetzak :D
     
  10. darcy

    darcy VIP lid

    Oct 1, 2006
    5,715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Ondertussen zijn beide kids vandaag de hele dag naar de opvang (Megan is 2 ochtendjes geweest, inmiddels)...

    Papa leest de krant beneden... mama moet nodig aan de studie (;))... stil in huis, hoor!
     
  11. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    Aug 4, 2009
    2,002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Jeee, 8 voedingen darcy? pffff... om de twee uur dan overdag ofzo?
     
  12. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Wat een verschil zit er soms in voedingen zeg :O de ene nog 6 - 8 voedingen de ander maar op 4.... (hier overigens ook op 4 voedingen)

    Had nog even een vraagje: ik voel me al een paar weken met name s'ochtends en s'avonds maar soms ook gewoon overdag ontzettend misselijk..... Ik zit gewoon aan de pil dus het lijkt me niet dat ik weer zwanger zou zijn (hoop het in ieder geval niet :O ) zou die misselijkheid met "ontzwangeren" te maken kunnen hebben?
     
  13. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    testenn ;) hahah.
    goh, voelt weer meteen als vanouds; proberen zwanger te worden, de testdrang, pfffoe!

    Maarre, kheb geen idee.. heb 't zelf in ieder geval niet gehad...
     
  14. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    @ Hier, sorry, ik moet het even kwijt, hihi!! Mijn Black Berry doet het!! Blijkbaar zit er geen lock op!! Hihi, mijn eigen simkaart past er gewoon in!! ZOO GAAFF! (Danny zei dat ik het gewoon moes proberen en JAWEL het werkt!!

    @ Johannal, nou ik moet er eerlijk gezegd nog niet aan denken, heb net sinds een week minder last van mij wond!! Dus voorlopig hou ik me nog wel even gedeist in bed, hahaha!!

    @ Lisetje, ook al zo'n tegenvaller!! Wel jammer hoor!! Ik heb geluk gehad, zie @ hier! :D
    En fijn dat je zo'n heerlijke dag hebt gehad! Hopelijk voel je je ondertussen weer beter en was het toch geen zonnesteek, want ik heb van horen zeggen dat je daar flink beroerd van kan zijn!
    Dat je nog niet ongesteld bent kan toch nog gewoon te maken hebben met alle hormonen in je lichaam?
    Ik heb het net andersom, hier blijft het nog steeds vloeien, en helaas weet ik niet (meer) zeker of het nu van het ongesteld zijn is (wat ik dan al 2 weken ben) of dat ik nog vloei van de zwangerschap! Heb dit dus ook al aan de huisarts aangegeven. En het schijnt nu toch echt te moeten stoppen! Moet het komende maand nog aan zien... En als het niet stopt een echo laten maken...:(

    @ Boomer, kan me voorstellen dat je de balen hebt dat je melk hebt weggegooid! Het is net wat je zegt, je hebt er zoveel voor gedaan!
    NIET LEUK!! Hopelijk was de verjaardag gisteren wel leuk? En is het nog gelukt om te kolven bij je ouders?

    @ Lindavnr, misschien een hele stomme vraag, maar zit er ook een raar geurtje aan dat berg?
    Ik doe Stan 1x per 2 dagen in badje, en na dag 1 beginnen zijn haartjes een beetje te ruiken... Tis niet dat het stinkt ofzo, maar een beetje apart geurtje, en als hij net uit badje komt is zijn hoofdhuidje helemaal wit (heel droog ook) en ik weet niet of die droge huid/schilfertjes nu beginnende berg is?

    @ Setti, hihi, zo herkenbaar.. Ik kan mijn moeder soms ook zo "afblaffen" (bv. met het geven van de fopper of het niet verschonen tijdens de voeding terwijl wij dat WEL doen! En dat ook MOET van mij -regelmaat houden vind ik zoo belangrijk-)
    Best wel heel lullig achteraf van mezelf denk ik dan, maar oei, zodra het om Stan gaat ben ik ook vrij pittig geworden!!
    Erg heh! Hihi

    @ Darcy, whahaha fulltime aan de tiet!! :D:D Harstikke goed meid!!

    @ Mamzie, sow, das best snel!! Dat word poetsen straks :D

    @ Eliesah, oohh staartjes in, ja das wel leuk!! Hihi, kan me voorstellen dat je daar naar uitkijkt! Wel jammer dat nu eerst de haartjes uitvallen heh, ik krijg het idee dat Stan zijn mooie bossie ook steeds minder word, en vooral ook veel blonder :$

    @ Linda, jeetje, pfff, gelijk "gestraft" voor het rekken lijkt het wel!!!
    Wat een toestand ook met die stomme stoma, tuurlijk is het super dat die uitvinding er is! Maar soms!!
    Dikke knuffel voor jullie en hopelijk ging de nacht wel harstikke super!

    @ Marye, och bij jou ook al!!? (of nou jah, bij Florine dan ;):D)
    Vlotte kindjes hoor zijn de "maart-baby's"

    @ Darcy, hihi!! Je maakt het wel erg grappig met je uitspraken!! :D "de vreetzak"

    @ Alies, heej!! Leuk weer van je te horen!! Wat super zeg dat Melanie zo goed groeit!! Leuk is dat dan heh!!
    En ik vind het wel heel mooi om te lezen dat je het toch apart vond om Alisha uit te zwaaien (ik hou van die moedergevoelens, hihi)

    @ Lindavnr, aahh, echt fijn dat de nacht zo goed is gegaan!! Toppiej!

    @ Lisetje en Boomer, alvast heel veel succes met de prikjes!! Ennuh, focus maar gewoon op wat de kleintjes wegen en meten! Das beter als opzien tegen die stomme prikjes!!
    Ik was helemaal vergeten dat Stan ook gewogen en gemeten zou worden!! Daar had ik beter aan kunnen denken! Want ik had de nacht van te voren gewoon buikpijn! Zucht!

    @ Germini, normaal is Stan vrij rustig overal, maar gisteren waren we bij Danny's ouders en had zijn moeder hem op schoot, en opeens begint hij toch te huilen.. Ik had dat nog nie eerder meegemaakt, dat hij zomaar "uit het niets" begint te huilen, dus ik schrok er
    wel van! Ik heb hem gelukkig weer stil gekregen na een poosje met hem te hebben gelopen, maar hij weigerde zelfs eerst zijn speen!!
    Ik dacht, owwjeee!! En ik weet nu ook nog niet wat hij had... Ik kon het huiltje ook nie herkennen :( Stom heh! Weet nu dus niet of hij pijn had ofzo...

    @ Kleintje, die misselijkheid herken ik niet! Ik zou toch maar voor de zekerheid een test doen meid!! En die is (vast) negatief, en dan gewoon eens aan de huisarts vragen! Hoe gaat het met je moeheid dan?

    @ hier, pff gister toch geschrokken. Danny had Stan de fles gegeven en hij had hem gewoon op schoot, en opeens loopt Stan helemaal rood aan, begint te trappelen en ademde even niet meer...
    Pfff Ik blazen in zijn gezichtje en toen kwam het weer op gang, maar wat dat nou weer geweest is!! Ik ben de hele dag extra alert geweest.. Ik vond zo eng!!
    En wat was ik blij toen ik vanmorgen (nadat hij 7 uur had geslapen) in zijn bedje keek en hij begon te lachen!! Pff.. Was gewoon beetje bang er van! Raar heh, wat zou dat nou geweest zijn?
    Verder gaat hier alles prima! Ik ben zo trots op mijn ventje!! Ik vind dat hij het écht superrr goed doet!!
    Hij ligt nu nog in bedje allerlei geluidjes te maken.. Dus ik geloof dat hij klaar wakker is. Zal hem zo eens even lekker in de box leggen!
    En ik ga nu zelf even een hapje eten en dan.. Even met mijn Black Berry "spelen" nu hij het doet!! Whaha!! Zoo leuk ;)8)

    Groetjesss
     
  15. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    Jun 29, 2006
    7,318
    0
    0
    prov. Groningen
    @Germini : Balen joh dat Kai zo begon te huilen :(
    Hier is het wisselend met Owen. De ene keer slaapt ie goed en de andere keer dan krijst ie alles bij elkaar. Ligt er maar net aan hoe diep ie in slaap is als we ergens aankomen waar het roemoerig is.
    Ook als het ergens donker is of anders ruikt kan ie ook over zijn toeren gaan.

    Een babybjorn meenemen wil wel eens helpen. Dus als ie zo huilt dan hup bij jou of man/vriend de babybjorn aan en Kai erin dragen. Misschien werkt het zo om hem stil te krijgen.
    Of een heel kleine flesje met voeding meenemen om hem weer stil te krijgen ( doe ik bij Owen wel eens )


    Tandjes : ja heb ff gevoeld omdat ie weer zo onrustig was enzo gisteren. En de zin die ik steeds vaker krijg te horen : krijgt ie geen tandjes? Zette me er toe aan om toch even te voelen en jawel!

    @Kleintje : misscien wat onder de leden? Mijn man is sinds gisteren ook heel vaak misselijk en die is toch echt niet zwanger :p hihihi
     
  16. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Ohhh kussie wat eng zeg :O Wat het geweest kan zijn? geen idee?
    Maar heb wel ooit gehoord dat kindjes soms even stoppen met ademen maar wat de reden daarvoor is weet ik eigenlijk niet meer.... Zelf nog nooit meegemaakt!
    Hopelijk komt het niet meer voor...

    Testen: zal dat echt nodig zijn? :O misschien moet ik van het weekend maar even afwachten dan zou ik ongesteld moeten worden donderdag pak ik namelijk mijn laatste pil...
     
  17. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    Sep 5, 2008
    4,312
    0
    36
    Vanochtend om 7 uur heeft mijn man ff een foto gemaakt van de beide dames in Alisha's bed. :)
    View attachment 75390
     
  18. germini

    germini Fanatiek lid

    May 29, 2008
    1,373
    0
    0
    mamzie,
    haha weet je het zeker?? zou je man toch even laten testen hoor;):p
    Daar zeg je me wat..........misschien is dat het wel.....dat kai nog niet in een diepe slaap is. Ik neem hem vaak mee op het moment dat hij moe aan het worden is omdat hij dan (hoop ik) in slaap valt als ik aan de wandel ben of in de auto zit. Maar hij ligt dan vaak net hooguit 10 minuutjes te slapen. Dat is dan misschien te kort om zoveel lawaai te kunnen handelen?? Maar als ik hem overtil uit zijn bedje wordt hij ook altijd wakker......
    Wel snel joh dat Owen al tandjes krijgt, maar het kan wel! Gaat het verder goed met hem nu? Ben niet meer zo actief hier......:)sorry.

    kussie,
    he bah wat eng weer!! Was hij niet gewoon aan het persen? Kai liep voorheen ook rood aan en hield zijn adem dan even in. Dan zat de lucht erg vast in zijn darmpjes...........
    Wel fijn te horen dat Stan het zo goed doet!! En fijn dat je blackberry het doet...............ik als leek.........wat is dat eigenlijk haha een telefoon ofzo??
     
  19. germini

    germini Fanatiek lid

    May 29, 2008
    1,373
    0
    0
    wat een mooie meiden heb je alies!!
     
  20. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Goedemorgen mama's.. :D!!

    Zijn we weer, na een mwa op zich wel goede nacht.
    Taleah kwam gister avond zelf voor de fles om kwart voor 12, had de wekker al gezet maar was niet nodig ;). Daarna weer om 4uur, eerst met de speen geprobeerd maar daar trapte ze echt niet in. Dus toen maar de fles, 4 uur later kwam ze weer.

    Verder gaat het goed met Taleah, lekker vrolijk. Lacht heel de dag en heeft ineens ondekt dat ze handjes heeft en veel verschillende geluidjes kan maken. Zo lief! :)

    Mama's die weer moeten werken; VEEL SUCCES!! Hihi..

    Kleintje; klinkt als een gezellig weekend! Mm zou dan het weekend nog even afwachten, straks word je wel gewoon ongesteld.
    Pff ben ook nu elke keer bang of ik niet gelijk weer zwanger zou raken, moet er echt even niet aan denken ;).

    Kussie; oeh wat eng zeg. Maar zoals Kleintje al zei dat doen kindjes wel vaker, heb ik ook gehoord. Maar waarom?? :(
    Veel fun met je telefoon hihi..

    Linda; oeh wat lekker weer zo'n nacht! :D
    Vandaag weer 4 voedingen proberen?

    Darcy; lekker allebei de kids naar het kdv. Zal indd wel erg stil zijn in huis haha..

    Boomer; ja, lijkt me zo leuk die haartjes doen! Wilde al bijna speldjes gaan kopen hahaha.. :p maar ja schiet nog niet echt op!

    Germini; wel vervelend zeg van Kai. Taleah slaapt eigenlijk ook niet als we ergens zijn, behalve als ze in mn armen dicht tegen me aan ligt. Daarom gaan wij ook niet uit eten ofzo, wat ik wel soms lees hier dat mama's dat doen.
    Maar als we ergens op visite zijn en ze slaapt in mn armen, zeggen ze je mag ze wel boven leggen op bed. Haha, dan zeg ik gelijk dat ze dat toch niet pikt en gaat huilen. Maar ja dan krijg ik achteraf via via te horen dat we haar verwennen ;). Ach ik laat ze lekker kletsen! Dan verwennen we haar maar lekker..

    Prikjes; veel succes! Taleah moet volgende week vrijdag, oeh vind het ook zo spannend. En wil ook zo graag het gewicht weten en de lengte, altijd spannend! :)

    Mmm volgens mij ben ik zo weer een beetje bij :p:D..

    Ga nu even stofzuigen en dan kom ik weer kletsen!
     

Share This Page