Hai, ik kom ook weer ff aanwaaien. Het is al weer een tijd geleden. Hier alles goed. Beeb ook, ligt met hoofd voor bekkeningang. Heb het erg druk gehad. @ Renieta: dikke knuf voor jou.
hoihoi choco schiet ook al aardig op zie ik nog 9 weekjes druk!! wat is dat hahaha ik denk dat we daar allemaal last van hebben
Haaai dames! Wat is het hier rustig geweest.. ik kom ook niet zo vaak, ik heb het zo druk.. Ahum! Had complimentje gekregen, mijn taak zag er zo goed uit op het werk.. wat kleine puntjes.. Ze komt woensdag weer dus vandaag en morgen weer even flink aan de slag Hier gaat verder alles goed.. Slechte nacht gehad zaterdag op zondag en gisteravond moeizaam.. maar goed, gaat verder prima.. klimt en klautert er lustig op los.. echt super
Renieta mijn advies, bel je gyn begin niet met clomid (een maandje rust of ) en meteen LEO plannen, dan heb je het maar gehad voor de feest dagen!! Het is maar een half uurtje onder narcose en 4 uren wakker worden ( had ik dan whahah) Je bent een paar dagen wat slap en erg moe (kan ook weken duren), maar het is zoveel meer waard dan die viese clomid!! Ik ben dan nu ook gewoon met clomid zwanger geworden, maar dat kwam omdat me lichaam t zelf gewoon niet deed..
Hier gaat het goed. Wordt alleen een beetje gek van de beeb die mij van die heerlijke "menstruatiekrampjes" geeft onderin. Ach....hoort bij het proces. Voor de rest nog steeds druk, druk, druk.
hallo was ik ook meer weer eens choco het is voor een goed doel je krijgt er straks wat moois voor terug geniet er nog maar van zolang dat kan voor je het weet is het kleine wonder er,,, joyce hoe gaat het met jou? hier gaat het zijn gangetje heb me ziek gemeld erg dat ik het vind meld me nooit ziek maar ik heb al weken zo,n last van me onderbuik ben er al 3 keer mee heen geweest uitstrijkje laten maken enzo die was goed gelukkig nu weer bloedlaten prikken als daar niks uit komt word ik door gestuurd naar de gyn er moet toch iets zijn wat de pijn veroorzaakt RENIETA hoe gaat het met je ??
Hey allemaal Ik woon ook in Friesland hihihi...ben alleen geen echte Fries Maar vriendlief wel Ken het wel verstaan, lezen...maar praten doe ik niet hihiiihhihihi Oja ik ben ook nog geen mem
Ik kom oorspronkelijk uit Noord-Holland...al mijn familie woont daar nog...Woonde in West-Friesland ...ben hier gekomen door mijn moeder, maar das een lang verhaal Want die kwam een Friese man tegen, zodoende...zo ff een kort en krachtige uitleg... Maar het bevalt me hier wel, al zou ik wel weer terug willen naar NH...Maar vriendlief wil niet mee :x Daar baal ik wel van...maar ja En wij zitten nou in Ronde 18...hoop echt dat het deze ronde zover is...pfffff...
Mamapatricia: Hier gaat het goed hoor!! Eindelijk ging ze lief slapen, zowel 's ochtends als 's avonds.. en gister avond was het weer minder.. Ze was aan het jammeren en had ook gespuugd dus toen was het flink brullen.. Ze lag er in met 't hoofd.. Arme kind! Dus nog even badje gedaan enz.. Zo wil ze niet in bad en zo krijg je d'r er niet meer uit.. Oh ziek gemeld, ach joh moet kunnen hoor! Als je niet lekker bent..
Haaai allemaal.. Ik dacht ook nog even gewoon een berichtje.. Soms krijg ik geen melding.. Echt zo appart! Nou ja, in iedergeval, we gaan vandaag naar sinterklaas intocht. ze heeft een pietenmutsje van opa & oma gekregen en die gaat vast niet maar goed OP! Gister een speeltafel voor Sinterklaas gekocht en die moest getest natuurlijk maar die vond ze geweldig, is nu weer in de doos moet papier er weer even om en wachten.. Zo erg! Ik kan beter op het laatste moment kopen geloof ik
Goedemorgen allemaal En welkom wup en senna Ik kom ook uit noord holland senna. Ik woon hier pas sinds anderhalf jaar. Wat een rotweer hé. We willen vanmiddag ook naar de sintintocht maar dan moet het wel even droog blijven. Anders gaan we het wel op tv kijken. Fijn weekend allemaal
hier nog een trotse jonge (net 24 jaar) moeder uit friesland!! Wij hebben 2 stoere jongens van bijna 5 en 3 jaar en een lief meisje van bijna 1 jaar. Nu willen we voor een 4e wondertje gaan en hopen dat wens vervuld mag worden!