Mama's uit Friesland?

Discussion in 'Algemene clubs' started by Sjotefle, Aug 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    2,472
    16
    38
    Female
    Verpleegkundige in de wijk
    @meiss jammer dat je moeder niet meer komen kon.

    @geuren leuk hé die zwangerschapskwaaltjes! Ik was tijdens de zwangerschap vegetariër want van de geur van vlees moest ik al spugen.

    @kerstmenu. Het is de bedoeling dat we allemaal een onderdeel van het menu maken. En een hapje voor op tafel.
    Smoeder doet zelf het vlees.
    Morgen moeten we ideeën inbrengen wat we willen maken maar ik vind t lastig

    @jilina fijn dat Noa zo blij met haar cadeau's was!
     
  2. Twingia

    Twingia Fanatiek lid

    Dec 7, 2013
    1,151
    1
    38
    thuis dingen doen, met de kinderen knuffelen.
    Friesland
    Ik kom uit friesland ben nu 12 week zwanger :)
     
  3. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland

    Welkom, gefeliciteerd met je zwangerschap en stel je zelf gerust even voor. Hoeft niet met naam en zo als je dat niet wilt, maar waar je ongeveer woont, hoe oud je bent en wat je doet, enz. Als je niet wilt hoeft het natuurlijk niet hoor ;) Maar vind het altijd wel prettig om te weten waar ik ongeveer mee te maken heb :)
     
  4. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Als ik jou was zou ik voor het nagerecht kiezen lekker makkelijk en is altijd wel wat voor te verzinnen ;)

    Wij verzorgden eerst altijd de rollade maar de laatste jaren doen wij de bij gerechten op tafel. Dus het stokbrood, zelf gemaakte kruidenboter enz. Maar het lijkt me zo leuk om een keer het na gerecht te doen.
    Mijn broer doet dit dus iedere keer en hij verzint elk jaar weer wat anders. Zo hebben ze een keer pudding gemaakt, kleine kwark gebakjes, soesjes, enz. en een keer hadden ze zich er makkelijk van af gemaakt en gewoon een ijstaartje gekocht :D

    Ja was echt super om te zien en hoe veel verschil het al is met vorig jaar. Toen was ze ook enthousiast maar nu beleeft ze het echt zeg maar. Ze ging er helemaal in op. Er werd gebonkt op het raam en aangebeld en ze schreeuwde het uit. Ze was echt door het dolle heen.
    Morgen vieren we het weer dus ben benieuwd hoe het dan zal verlopen. Maar morgen houden we het klein de kinderen krijgen allemaal twee kadootjes. En ze zijn met z'n drieën, anders word het wat te druk voor hun vinden we. En de volwassenen hebben geen lootjes gedaan maar we kopen allemaal een kado voor de partner. Wel zo makkelijk :D
    Donderdag hebben we het echt uitbundig gevierd met heel veel kadootjes, maar het moet ook een keer ophouden ze komt om in het speelgoed en dan is ze straks ook nog weer jarig. Dus daarom maar 1 keer echt uitbundig. Nog even en we moeten een stuk bij de woonkamer aan maken alleen maar voor haar speelgoed ;)
     
  5. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Welkom!

    En, idd, zoals jilina ook zegt. Kun je wat meer over jezelf vertellen?
     
  6. Blemma

    Blemma Fanatiek lid

    Mar 11, 2013
    2,472
    16
    38
    Female
    Verpleegkundige in de wijk
    @twingia welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap!

    @jilina lijkt me zo leuk he die leeftijd! Veel plezier vanmiddag!
     
  7. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Het is idd een leuke leeftijd maar ook wel moeilijk en soms vermoeiend. Ze vraagt van alles wil alles weten dus het waarom is hier al een mooi tijdje aan de gang. En madammetje had al een eigen zinnetje maar dat wordt alleen maar erger. Maar ik kan ook zo heerlijk lachen om haar bijdehand gedrag of opmerkingen die ze kan maken. Over het algemeen is het een heerlijk kind en heb ik er eigenlijk geen kind aan;)
    Ik ben ook heel benieuwd hoe het straks zal gaan op school.
     
  8. xSimone

    xSimone Niet meer actief


    Welkom en inderdaad gefeliciteerd met je zwangerschap♡
     
  9. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Welkom en gefeliciteerd!

    En jilina, veel plezier vanmiddag he!( ben een beetje laat).

    Hier morgen weer controle en woensdag trouwen.. En dan lekker een paar dagen weg en dan is het al bijna kerst. Ik wil heel graag de boom al in huis maar m'n vriend werkt me tegen, vind het maar helemaal niks en veel te vroeg.
     
  10. xSimone

    xSimone Niet meer actief

    Ik moet nog een kerstgedichtje maken, voor mijn vader. Ik heb zo'n hekel aan dichten, ik kan dit echt niet... iemand een leuk idee?
     
  11. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Moet je even wat meer info geven. Leeftijd, hobby's, opmerkelijke dingen van afgelopen jaar, kadootjes die hij vraagt...
     
  12. xSimone

    xSimone Niet meer actief

    Leeftijd: Volgend jaar 50, leek me leuk daar iets in te zetten.
    Ik twijfel, of ik er iets over de zwangerschap in wil zetten, maar doe ik denk ik toch niet (weet niet hoe hij gaat reageren, en ene kant hoort dat niet in een kerstgedicht).
    Cadeautje, weet ik nog niet, moet ik morgen halen.
    Hobby's: Compteren enz.
     
  13. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Oke. Dan wachten we morgen een af goed? Wil ik dan wel een poging wagen. Vind ik wel leuk om weer eens te proberen.
     
  14. xSimone

    xSimone Niet meer actief

    Is goed. Zal het morgen laten weten!
     
  15. Det84

    Det84 Actief lid

    Jun 29, 2011
    368
    0
    0
    Friesland

    Welkom :)

    En gefeliciteerd met je zwangerschap! eerste weken zijn altijd spannend ;).
     
  16. Det84

    Det84 Actief lid

    Jun 29, 2011
    368
    0
    0
    Friesland
    Goedemorgen dames,

    Wij hebben een super gezellig Sinterklaas middag/avond gehad hier thuis afgelopen donderdag :D. Wij zijn alle 3 flink verwend :).

    Zaterdag pret echo gehad was weer helemaal geweldig hahaha.. Ze lag net als haar broer diep onder in :D maar wel veel leuke foto's en daar gaat het tenslotte om :). zaterdagmiddag hadden manlief en ik eventjes lekker de tijd voor ons 2en lang geleden zoonlief was bij een beste vriend van ons die past regelmatig op als wij iets hebben. ;) Eigenlijk hebben wij ook maar 2 mensen die mogen en kunnen oppassen :p mijn ouders en hij hahaha..

    Gisteren hadden wij Sinterklaas bij mijn schoonouders. Daar zal ik maar niks over zeggen want heb er de hele nacht niet van geslapen :x. Wij mochten allemaal tot een bedrag van 25 euro iets uitzoeken zo gezegd zo gedaan. Bleek later dat mijn schoonzus en zwager geen pakjesavond thuis hadden gevierd en alles gisteren hadden mee genomen :x en tenslotte kreeg ONS KIND!!!!! als aller laatst zijn cadeautjes zo zielig. Volgend jaar geen Sinterklaas meer buiten de deur alleen nog maar gezellig hier thuis met z'n 4tjes dan :D. Gisteren heb ik mij ook de hele dag heel naar gevoeld. Erg teleurgesteld in de familie terwijl wij alles in oktober al hadden besproken :(. Maar goed wat van zeggen mag ik natuurlijk niet en manlief ook niet want schoonzus heeft een hekel aan ons. O ja en zoonlief had een kop koffie omgestoten en ZIJ uitgerekend ZIJ slaakt een kreet van paniek en schiet zo met hem de keuken in. Ik had zelf geen seconde tijd om te handelen :x ach ik raak niet zo snel in paniek ben dan heel rustig als zo iets gebeurd aangezien het hier thuis ook regelmatig gebeurd en dan nog wel met thee ;) ( sorry ik misschien komt dat over als een egoïstische moeder ) maar ik raak niet snel ik paniek met hem omdat hij nu eenmaal een rebeletje is hahaha. ze heeft wel een half uur lang zijn hand bekeken of er geen blaar op kwam en ik maar zeggen valt allemaal mee komt allemaal wel goed en tja als er een klein blaartje op komt is het toch wel een beetje zijn eigen schuld. En toen sprak ze niet meer met mij omdat ik een te grote bek over had. Tja hallo het is MIJN KIND en ik weet toch wel wat ik doe. Heb zelf al jaren mijn BHV diploma waar heb je het dan over :). ( ze doen soms of wij NL niks weten :p )

    @neven die kijken niet eens naar hem om zoonlief is flink aan het kletsen in zijn taaltje gisteren zei ik dan ook ( mijn kleine turkje ) haha dat vonden ze niet leuk. Maar zo klinkt het vaak wel en tja wat is er mis met buitenlandse mensen ben zelfs opgegroeid met veel culturen om mij heen :D ben dus wel wat gewend. Maar zijn neven 4 en 11 jaar vinden hem TE druk en hij schreeuwt :$ als of ze zelf geen kinderen zijn maar oude wijven. Spelen met hem doen ze ook niet G.i.o was aan het uitdagen bij zijn 4 jarige neefje en die had alleen maar tijd voor zijn tablet zulke dingen moeten ze toch maar afschaffen hoor :p de kinderen willen niet eens meer buiten spelen :cool:.

    Nu ben ik wel uit geklaagd SORRY moest ff mijn verhaal kwijt. Hopen dat het nu oplucht! :D


    Kwa zwangerschap is alles nog goed ons meisje groeit mooi trouwens :) ze was zo'n 905 gram. Ben nu 27 weken en hopen dat wij nog 8 weken thuis mogen zijn want als ik 34 weken precies ben word G.i.o 2 jaar en dan wil ik natuurlijk wel thuis zijn! Mijn bloeddruk is nog steeds mooi wel neem ik weer mijn medicatie (voor de bloeddruk) omdat savonds toch iets omhoog schiet ;) maar dat is normaal bij mij haha.
     
  17. xSimone

    xSimone Niet meer actief

    Het cadeautje is nog niet binnen, bedachten ons dat de winkels vandaag pas om half 2 open waren, dus we zijn weer thuis!
    Morgen gaan we weer heen.
     
  18. MiMully

    MiMully Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    2,405
    5
    38
    Female
    Kwaliteitsmanager
    Noorden van het land
    Haha,
    geeft niks hoor. Je hebt gelukkig ook nog even tot aan de kerst.
    Ben wel al wat aan het denken hier.
    Wanneer wordt hij 50. Voorjaar, zomer, etc?
    Vanwege de tijdsduur totdat hij jarig is in het gedichtje
     
  19. xSimone

    xSimone Niet meer actief

    3 oktober dus echt over een dik jaar!
    Wat lief dat je zo mee denkt! Moet bij me schoonfamilie ook nog een kerstwens voor wat je wens in t nieuwe jaar! Ja natuurlijk een goede zwangerschap met een gezond kindje maar dat wil ik daar niet inzetten... Weet niet of iedereen het dan al weet. Ik doe waarschijnlijk gewoon iets van "een gelukkig en gezond jaar!" Heel simpel en heel voorspelbaar :D
     
  20. meiss

    meiss Bekend lid

    Nov 11, 2012
    644
    0
    0
    Gebroken op de bank fijn dat nesteldrang pfff
    deze ochtend met mijn moeder afgesproken
    om even lekker te puinruimen
    nadat mijn moeder weg ging zelf de rest ook maar aangepakt
    en de kerstboom opgezet, kersttafel gemaakt.
    Mijn kledingkast leeg gehaald zodat die verplaatst ka worden
    Zodat de troep van de logeerkamer weer uit de kinderkamer kan
    en daarna nog even wat boodschapjes gedaan

    morgen naar de vk en gelijk maar even aangeven dat ik
    regelmatig bijna van mijn stokie ga zelfs als ik niet uitslaap /middagdutje doe

    Vanavond op de laptop reageer ik even op jullie meiden
     

Share This Page