hai meiden ik heb even bijgelezen maar geen tijd om overal op te reageren dat komt vanavond wel , zit nu ff in de ochtend spits hier rayn moet zo naar het kdv en ikke werken maaaaar dan heb ik vanavond ook een week vrij !!!!!!!!!!!!!!heeerlijk
Goedemorgen meiden, @Pluys, ohhh lekker shoppen, wel jammer dat er niet zoveel was aan kleertjes. Vorige week heb ik weer een hoop gehaald. Leuke polo's en broekjes. Allemaal vast voor de zomer. Ben ik maar lekker klaar.En wat leuk vor je neef zeg! Zullen ze wel erg lief vinden als ze een kleinigheidje krijgen. @Petra, succes met de clomid, spannend hoor! @amfy, he wat leuk zeg!! Heel veel plezier op je werk. @hier een onrustig nacht gahad, maar ja verders ging alles goed. Hopen op mooi weer vandaag. Straks even bij Rianne op de koffie.
Goedemorgen! Wat een vroege berichtjes hier zeg! Pfff... @Petra, succes met de Clomid, hoop dat je er niet al te sterk op reageert en dat het zijn werk gaan doen natuurlijk! @Amfy, Ik zag op je hyves een krabbel van Nanda van Roekel. Hoe grappig! Dat is altijd mijn buurmeisje geweest! Onze ouders wonen nog steeds tegenover elkaar! @Romaira, heerlijk een week vrij! Dan heb je natuurlijk weer alle tijd om te forummen! Geniet ervan! @mamavansam, Gezellig! Lekker theeleuten @hier. Eigenlijk niet zo veel. Helemaal niets in de planning vandaag.
haha ze is getrouwd met mijn(aller liefste) neef!dus ja zodoende grappig dat je haar ook kent! ja haar zoontje is 3 weken ouder al die van mij. dus dat gaat ook goed met mekaar
Hallo allemaal!! Wat een weertje weer he?!? gister niks kunnen vinden voor annie, maar vandaag volop hahahahaha. Op woensdag altijd met mijn ma even de stad in, winkels kijken, boodschappen doen en koffie drinken. Meestal wip ik even snel naar binnen bij hans textiel. De laatste maanden hadden ze echt niks leuks. En nu, nou ik kon niet kiezen hahahahaaha. Heb nu 2 rokjes (roze en paars), 1 polo (roze) en 1 shirt (paars) 1 grijs shirt. En een oranje shirt voor het WK. En een paars jurkje voor net 2 tientjes!! Dat is even leuk winkelen! Ben er weer helemaal blij mee!! Laat de zomer maar komen hahahahaha @amfy GEFELICITEERD met je nieuwe baan!! Weer helemaal beter? @romaira lekker een week vrij!! Vervelend hoor met dit mooie weer!! Hoe is het nu op je werk? @mamavansam veel plezier bij rianne! Doe haar de groeten! @Wenn hoe is het uitslapen gegaan zaterdag? @mona jouw kleine word toch 2 deze week? Wanneer? @blond welkom bij de club @als ik iemand vergeten ben SORRY
Wat lief dat je daar nog aan dacht!! Ze was gisteren jarig!! Ze is goed verwend.. Leuk hoor.. Alleen mama moest samen met haar de cadeautjes uit pakken ze vond het allemaal zo raar die belangstelling.. En alles was versierd dat vond ze ook zo leuk..
zo he he ik ben er ook weer en nu een week vrij heeeelijk !!!!!!!!!!! rayn vandaag op het kdv geweest is ook helemaal goed gegaan hij heeft vreselijk lief zitten spelen met een autootje samen met een ander jongetje , lief he hihihihi @ pluys tja het werk is nog steeds lote met een grote K had vanmiddag een woordewisseling met de assistent ( doe me werk denk ik te goed want ze was me aan het controleren door bewust spullen te verstoppen en dan zeggen dat ik ze goed terug moet leggen enzo ) . Werd ik vanmiddag in de pauze gebeld door de bruna waar ik ook gesolliciteerd heb , mocht op gesprek komen en toen zag ze dat me zusje ook bij bruna werkt en toen mocht het niet meer ivm met familie dagen zegt ze .............. domper !
@mona GEFELICITEERD!!! dus de kleine meid is goed verwend? hhahaha normaal wil je niet dat je kind de overhand heeft in huis als er andere bij zijn, maar juist op die ene dag dan mag het wel! Is ook raar voor een kind. Leuk he hoe ze kunnen reageren op de versieringen in huis. Dat maakt al het kl*te werk van het versieren weer helemaal goed! Maar hoe bevalt het nu om een 2 jarige dochter te hebben? Misschien een brutale vraag maar hebben jullie nog een kinderwens voor een brusje? Hier wel hoor, maar pas als annie 4 jaar is. Dus nog 2,5 jaar wachten hier! @romaira DAT MEEN JE NIET!! wat een kl*te streek van de bruna!! Eindelijk een kans om weg te komen bij de action, mag het niet omdat je er familie hebt werken!! Wil je wel verder gaan kijken? Wat kinderachtig zijn ze bezig op je werk zeg!! Ik zou er helemaal niet goed van worden!! Maar gelukkig heb je NU VAKANTIE!!! leuke dingen op in de planning? Wat fijn dat je kereltje het zo goed naar zijn zin heeft gehad vandaag!!
@ mona vergeet je helemaal te feliciteren ! bij deze dan gefeliciteerd @ mamvansam , heb je het gezellig gehad bij rianne ? @ pluys , ja kinderachtig he , daar benje toch ook zo klaar mee he als het zo moet ! Ik blijf gewoon door solliciteren hoor , maar voor nu heb ik in ieder geval iets . Je hebt trouwens lekker geshopt he hihihi leuk he .............ik heb nog een aantal waarde bonnen ligge van rayn zijn verjaardag voor komende zomer tenminste daar wil ik het aan besteden kleding en een zand/ zwem badje
Thnx meis..Enne ik vind versieren wel leuk hoor om te doen.. Ik vind het leuk om er wat moois van te maken en vervolgens een stralende dochter te zien..Is geen brutale vraag hoor en we hebben idd nog een kinderwens maar niet nu.. Voor mijn gevoel ben ik er nog niet aan toe klinkt mss wel stom..Maar dat gevoel kan natuurlijk ook snel veranderen dus wie weet
Nou het lijkt hier wel met de dag druker te worden @romaira hoop dat je snel een leuke baan gaat vinden waar ze niet zo achterlijk doen!! Ga je trouwens nog iets leuks doen in je vakantie? @mona ik vind versieren niet erg, maar het er af halen!! Daar heb ik echt een hekel aan. Annie's verjaardag vieren we in de tuin bij opa en oma. Dus dan moet ik in 1 dag alles versieren en alles weer opruimen! Maar gelukkig zijn er dan meer mensen die kunnen helpen. Ja je gevoel kan heel snel veranderen. Ik wil ook erg graag een 2de. Maar ws is de 2de onze laatste. Dus ik wil er bewust van gaan genieten. En ik wil dat annie het ook goed gaat begrijpen wat er dan allemaal gaat gebeuren. Dus ik wil heel graag wachten tot ze 4 jaar is. En op dit moment heb ik zo mijn handen vol aan haar, kan er echt geen 2de bij gebruiken @rest van de meiden, hoe is het met jullie?!?!
hey hey hier gaat het goed! na de vakantie ga ik lekker aan de gang bij mijn nieuwe baas. fynn heeft geen last meer van de kiezen dus dat scheeld weer. maar god wat neem je veel mee voor z'n kleintje zeg enorm ik mag wel een vracht wagen huren haha
@amfy ja erg he hoeveel je meeneemt voor je kleintje! En het ergste vind ik dat ongeveer een kwart niks mee gedaan word! Vorig jaar hebben we een famweekend gehad, nou ik had voor annie een hoop spullen mee. En heel veel speelgoed! Nou ik heb daar 2 tshirts moeten kopen omdat het erg warm was en ik alleen lange mouwen mee had en het speelgoed heeft ze niet na omgekeken! Dus ik heb het alfgeleerd om veel te veel mee te nemen! Wanneer gaan jullie weg? Fijn dat Fynn geen last meer van zijn kiezen heeft!! Ja ik weet niet wat er aan de hand is!! Een aantal weken geleden was het behoorlijk druk hier, maar nu?!?!
ja raar is dat zeg! nou ja als we heb op pagina 1 houden komt het wel weer denk ik. we gaan dinsdag om 02:00 rijden in de hoop er te zijn tegen 11 uur
ik vind het echt jammer dat het zoooo rustig is hier!! Misschien komt er nog verandering in? Lekker dinsdag op vakantie!! Nee hoor ben helemaal niet jarloers!! Hoe kom je erbij! Net even je topic gelezen in de lounge, pff wat een achterlijk mens zeg!! Je kan toch normaal vragen waarom je honden geschoren zijn? Ik weet op dat soort momenten ook weinig terug te zeggen!! Maar wat is barf?
ja best druk zo met mezelf hier ahahahahha nou dan ga ik maar even spammen! Deze foto was zondagochend, samen met papa met de blokken spelen.