Ik heb een maxi cosi cabriofix gekocht. Voor in de auto en voor op het onderstel van de Quinny kinderwagen. Nu vraag ik me af: Tot hoeveel maanden kan een baby in zo een maxi cosi?
*edit* tot 13 kilo dus dus ligt eraan hoe snel je kindje groeit maar dat is meestal dus zo'n 9 maanden
Volgens mij tot 13 kilo hoor. Milan is nu 11 maanden en is er net pas uit gegroeid. Qua lengte en gewicht zit 'ie iets boven 't gemiddelde. Maar tot 9 maanden moet in principe zeker wel lukken volgens mij.
en vergeet lengte ed niet. want onas meisje is nu met 3 jaar pas 13 kilo en zit echt niet meer in de maxi hoor hahah. wij hebben gewoon gekeken naar de lengte komt het koppie boven de achterkant uit dan past het niet meer dus moeten e een andere.
Normaal mogen ze vanaf 9 maanden in de volgende autostoel. Maar ze mogen tot 13 kilo (en het hoofd moet nog goed ondersteunt worden) in de MC. Voor sommigen kan het wel tot de 1e verjaardag gebruikt worden. Wij moesten met 9 maanden wel over met ons zwaargewichtje (11 kilo, met te brede schouders)
ehm, even een noot. ik zou wel en wagenbak gebruiken op je onderstel en niet je AUTOstoel!! (ik weet niet hoor of je dit van plan was, maar ik las dat een beetje tussen de regels door)
ja ik ga ook de MC op t onderstel zetten van de quinny.. Zeker wanneer ik met mn man boodschappen ga halen, dan blijft de reiswieg mooi thuis... Voor een end wandelen ( van huis af en weer terug) dan gebruik ik de wagenbak wel... Maar niet als ik met de kleine te winkelen moet...
De Maxi Cosi cabrio die ik heb gekocht hoort bij mijn Quinny. Dus nu is mijn Quinny helemaal compleet. Heb eerlijk gezegd de Maxi Cosi meer gekocht omdat ik het zo ideaal vind op het onderstel van de kinderwagen. Ik weet dat lange afstanden niet goed zijn.. En als ze geboren is wil ik sowieso eerst de bak gebruiken, lijkt me ook prettiger voor de baby. Maar het is toch niet verboden ofzo, toch?? Ik bedoel; ik zie iedereen lopen met zo een maxi cosi op het onderstel van kinderwagen.. Laatst was ik op de zwarte markt in Beverwijk en dan ben je wel een paar uurtjes zoet, incl. reistijd. En vrijwel alle moeders liepen met de maxi cosi (en dan heb ik het over inieminie baby's die erin liggen).
Wij hebben ook een maxi-cosi gekocht omdat die op het onderstel van de quinny buzz past. Nou ga ik natuurlijk niet op dag 1 al uren wandelen met de maxi-cosi, maar als ik boodschappen moet doen lijkt het me ideaal. En dan ben ik natuurlijk niet uren onderweg ofzo. De maxi-cosi is ten minste niet zo groot en lomp als de kinderwagenbak.
Er wordt aangeraden kinderen niet meer dan 2 uur per dag te vervoeren in de MC (of de kromme houding in een wipstoel ed). Maar als je de MC verder weinig gebruikt, kan een keertje meer niet zoveel kwaad. Het gaat er vooral om dat in de MC het ruggetje niet goed kan ontwikkelen. Daarvoor moet een kindje plat liggen. En een kindje moet ook motorisch de ruimte krijgen om te ontwikkelen. Dat gaat niet als het 5 uur per dag in de MC zit.. Maar zoals gezegd. Voor een dagje, of een langere vakantiereis kan het wel meer dan 2 uur, maar zeker niet dagelijks..
nee ik bedoelde dat sommige geen bak kopen en dus je kindje (als je weg bent) altijd in de mc ligt! kijk voor te winkelen of een keertje wat langer, dat is natuurlijk prima!! doe ik ook hoor! maar het blijft wel een autostoel