Nu ik net de wagen naar beneden heb voor de 2e beeb, vraag ik me toch af of de bovenhoes (daar waar de beentjes onder liggen) er soms helemaal afgeritst kan worden. ik zie wel aan beiden kanten ene rits maar krijg hem niet helemaal los. Meestal rits ik heb naar onderen en rol ik hem onder de beentjes op als het warm is. Klopt het dat het er niet af kan, of heb ik iets gemist?
Hij kan er wel af! Als je voor de wagen staat, beide ritsen naar links. En daar kun je hem afritsen. T is wel ietswat gepruts, maar het dekje kan eraf!
Bedoel je het dekje op de bak of de voetenzak? Het dekje kan er wel af, maar dan moet je beide ritsen naar het einde ritsen(???) en dan met klein beetje geweld losmaken
ik bedoel idd het dekje bovenop de kinderwagenbak. Zal het straks eens gaan proberen. Gaat hij er wel weer makkelijk op, als ik hem straks met een beetje geweld eraf heb?