Maakt niet uit wat hun denken ik zou gewoon even bellen en vragen waarom ze geen samenlevingstest doen en vragen of dit alsnog mag. Mij is verteld dat na een HSG de kans op een zwangerschap groter is in de 1e ronde erna omdat dan alles schoon is.
Ja daarom zal het wel geweest zijn dat het raak is geweest. Maar inmiddels dus alweer bijna in een nieuwe ronde (temp is zo laag dat ongi eraan komt). Misschien heb ik er een fijner gevoel bij als dat getest is? Want ik voel het nu een beetje zo van, nog niet alles is uitgesloten. Stel dat de test nou negatief is, dan klussen we een half jaar voor "niks".... Maar hun beweren die 66%, is natuurlijk heel mooi! Maar toch vind ik het vreemd met zo veel kans dat het zo'n tijd moet duren!! Ben blij meiden dat jullie me helpen
Volgens mij heb ik de calculator gevonden die ze gebruiken. En ik heb het eens ingevoerd.. Nu denk ik zelf dat hun 1 jaar hebben ingevoerd!!! Want dán komt er 66% uit. En als ik de 2 jaar invoer, komt er 59.4% kans uit... Hmm nog wel veel, maar ik snap het gewoon allemaal niet.. Ik weet niet of het verstandig is om terug te gaan en om de samenlevingstest te vragen. Lijkt me zo raar om dat te doen. Wat zouden jullie doen?
Waar vind je die calculator Tessa. Enne ik zou zeker aandringen want tja 66 % wel dat betekend dus 44 % niet. Verder sluit ik me aan bij de andere dames. pcootje waar ben je nu........
Meid bellen en zeggen we hebben het gevoel van het kastje naar de muur te worden gestuurd we hadden onze hoop gevestigd dat er wat wordt gedaan en psychisch valt het me al heel zwaar en nu krijgen we weer de deur in het gezicht. Kunnen jullie me niet monitoren het komende half jaar omdat wij zelf het idee hebben dat het geen zin heeft zo we zijn al bijna 2 jaar zelf bezig en met die mk kan ook puur geluk zijn ik vindt het een rare kansberekening die in de theorie misschien opgaat maar in het meest van de praktijk gevallen niet. Meid kom voor jezelf op en bijt van je af en anders als ze niet luisteren dreigen dat je een second opinion in een ander ziekenhuis wil laten doen want daar hebben ze vaak een hekel aan en wie weet helpen ze je dan wel.want als uit de second opinion komt wel helpen kan je toch alsnog vragen dat je die behandleingen kunt ondergaan in je eigen ziekenhuis.
ze hebben tegen mij gezegd dat je normaal gezien 30% kans hebt om zwanger te worden in 1 jaar tijd.... ik krijg IUI en dan zou dat percentage 30 % op 6 maanden zijn... Na de HSG kun je die ronde vruchtbaarder zijn, maar bij mij heeft dat niets uitgehaald... ik ben heel benieuwd, want zou maandag (maar kan ook vrijdag zijn aangezien de laatste 2 rondes nog maar 25 dagen waren) ongi moeten worden. volgende ronde weer IUI... kijk er eerlijk gezegd wel naar uit!
@ladypink, zie dat wij ongeveer gelijk lopen, ik heb al 3 IUI's gehad en jij hebt de 3e deze maand gehad. als (en hoop dat dat niet nodig gaat zijn) het niet lukt, lopen we gelijk volgende maand aangezien jou nod ook maandag is...
tessa@ meis is er nooit een samenlevingstest gedaan raar? heerlijk he not!!! om van kasje naar de muur gestuurd te worden zo ging dat ook bij ons 2 jaar lang maar dan door onze huisarts nu gelukkig een ander. wij kregen steeds te horen je pil is nog niet uit gewerkt ja ja maar wat zegt jou huisarts dan ? heb je daar al mee gesproken kijken wat die er over zegt en mis belt die dan wel naar het ziekenhuis of mogelijk een ander ziekenhuis dat geen optie. knufie
He tessa ik zou bellen! Je voelt je nu zo onzeker wat logisch is, nee heb je ja kan je krijgen toch? Als je gebeld hebt zal je opgelucht zijn!
@Lin71, Bereken kans op een succesvolle spontane zwangerschap in 1 jaar (resulterend in levend geborene) Dit is de link van de calculator. Bedankt voor je advies. @Ladypink, Heel erg bedankt! Hier heb ik zeker wat aan! Weet je dat toen we te horen kregen dat we weer een half jaar terug moesten, dat ik moest huilen en dat ze toen een briefje schreef met de naam van een soort psycholoog die daar rond loopt? Vond ik al zeer vreemd. Dus eigenlijk dreigen met een second opinion is misschien wel goed @marjolinos, Spannend je NOD. Hopelijk geeft IUI snel een mooie zwangerschap. Maar dat van die 30% snap ik niet helemaal. Heb je dan maar 5% elke maand? @Marnat, Onze HA hebben we er niet meer over gesproken. Die is toch zo makkelijk en kil en koud met dat soort dingen.. De vervangende HA heeft ons zelf toen na een jaar doorgestuurd. Misschien een optie om met haar te gaan spreken. En inderdaad raar dat we geen samenlevingstest hebben gehad toch? Ander ziekenhuis zou eventueel wel kunnen, maar is wel redelijk ver weg. Maar als het niet anders kan zou ik dat wel gewoon gaan doen. @Bloemetjes, Misschien inderdaad toch wel een goed idee. Zit er best mee, helemaal omdat mijn ongi er weer aan komt. We voelen ons een beetje in de maling genomen. Hebben gewoon voor niks een half jaar uit zitten kijken naar dat we misschien meer mogelijkheden zouden krijgen. Nu weer een half jaar, wie weet hoe het gaat over dit half jaar?
@tess heb je gepb't. Ik denk indd dat ik ook rond de 14de naar het ziekenhuis moet en dan ongeveer 11 dagen later dus rond de 24ste weer een iui. Gebruik jij ook hormonen zo ja welke??
tessa@ ik zou de vervangende arts ook inlichten kijken wat die te zeggen heeft proberen kun je altijd. wij hebben ons 11 jaar in de maling gevoelt meis ik weet hoe je je voelt. boos , verdrietig, niet sirieus genomen worden. mijn oude arts zit op de bank krantje te lezen en ik zit met de elende. ik blijk al langer te hoge bloeddruk te hebben en mis zat de boom er ook al jaren. hij heeft mij een keer bloeddruk gemeten om dat ik weg viel toen was ie laag dus ik moest aan de zout. nou dank u nu heb ik te hoog. mijn huisarts nu is net als ik heel boos de ene fout naar de ander pffff nu hopen op beter . hoe ver zit je ongeveer met auto van umcg af daar voel ik me heel er thuis kom er al van af baby dikke knuf
ooh oke nee ik gebruik ook menopur van cd 3 t/m cyclusdag 12/13/14 ongeveer.tussendoor steeds FM's. en dan pregnyl en dan 48 uur na de pregnyl iui. @tess in het umcg zijn ze heel begrijpend en ik zit bij de nurse practioners en dat zijn zulke lieve vrouwen zijn net als een beetje mn tante's geworden.
Joohoee ik bn dr... zwembad is weer open Lin Tessa, ik krijg ook geen samenlevingstest..omdat ik idd al zwanger ben geweest..dat mn dochter 6 jaar op dr liet wachten vergeten ze ff voor het gemak. Vind het wel belachelijk dat ze je met een kluitje het riet insturen, ik zou gaan kijken voor een second opnion. Ik weet niet meer wie het vroeg, maar wij gaan nog max 5 maanden in de mmm, dan zitten we dr 2 jaar in zonder resultaat en dan stoppen we ermee. Aangezien het nu zo'n gekloot is met de gyn waar ik onder behandeling ben ben ik geneigd om eerder te stoppen, maar wil eingelijk ook de vruchtbaardre maanden na de HSG nog ff goed benutten.... maar ja dan moeten ze wel mee willen werken:x Hier intussen weer mega koppijn van mn clomid.... ik duik lekker op de bank met een paar paracetamol
meiden waar om moet ik mis straks weer aan de pil ? daar had mijn gyn het over bij het laatste bezoek. manlief gaat vandaag bellen voor een uitleg afspraak over ivf off isci dan kunnen we ook vragen. ik dacht mis weten jullie het
@Marnat, Pffff wat zullen jullie nare jaren hebben gehad zeg. Fijn dat jullie nu wel begrepen worden. Het is zo oneerlijk als een arts zo doet, en jij maar denken dat het "normaal" is. En dat van je te hoge bloedruk is natuurlijk ook niet goed. Wel fijn dat je boom er nu eindelijk uit is he! @Ladypink, Dat klinkt wel heel fijn zeg! Zal er eens overna denken en met mijn man overleggen. Alleen lijkt het me zo onprettig als het zo ver weg is en je moet er vaker heen dat je zo'n stuk moet rijden. Wil namelijk wel mijn man mee kunnen nemen. @Pcootje, Belachelijk dat ze dat zo bij jullie doen! Waarom krijg jij geen samenlevingstest! Dat jullie 6 jaar over jullie dochter hebben gedaan dan is het toch niet gek dat je op zijn minst zo'n test krijgt? En jullie zijn nu ook al een tijd bezig zie ik.
pcootje@ ik zie je nu hoor lievert buiten je koppijn hoe gaat het met het zoeken naar een ziekenhuis en hoe voel je je nu?