microgynon 30 problemen

Discussion in 'Anticonceptie' started by desireee, Jun 14, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. desireee

    desireee Lid

    Nov 2, 2009
    38
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik ben in okt. 2009 gestopt met deze pil. het vreemde vind ik dat ik nu regelmatig 2x in de maand ongesteld wordt.
    waarvan 1x denk ik dat het alleen maar donkerbruine afscheiding is,
    het zou bij wijze van spreken met 1 tampon per dag kunnen redden zo weinig is het.
    ik voel nu regelmatig gerommel in mijn buik, terwijl ik anderhalve week geleden ongeveer ongesteld ben geweest. dus het kan geen menstruatiepijn zijn.
    zou ik dan zwanger kunnen zijn?
    mijn cyclus is nu 30 maar die is nog steeds vrij onstabiel, na 9 maanden, best gek vind ik.
    ik vind die onzekerheid nog wel het ergste. 22 juni zou ik nu dus weer volgens de regel ongesteld moeten worden.
    komt dit probleem bij meerdere vrouwen voor?

    groetjes desiree
     
  2. ichtus

    ichtus VIP lid

    Mar 5, 2007
    14,841
    1
    38
    gelderland(noord)
    Hoiiii (naamgenootje)...

    Hier heb ik na microgynon 30 nooooit last gehad van ontpillen.. ikw as altijd direct zwanger.... of tijdens de pil al zwanger..
    Als je vermoed dat je misschien zwanger bent kun je t beste even een testje doen.. is die twijfel direct uit de wereld.. om t goedkoop te houden kun je bij kruidvat 2 testen kopen voor 4,99 euro.. wit doosje..

    SUCCES.. en ongetwijfeld kunnen de andere dames je wat meer helpen wat betreft ontpillen en kwalen etc..

    in het topic zwangerworden is het iets drukker en krijg je wellicht iets meer respons...

    liefs
     
  3. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Hoihoi,

    heb járen geleden ook de Mycrogynon 30 gehad. Hierbij vloeide ik ook vaker dan de bedoeling was.
    Nou bleek dat 30mg voor mij gewoon te weinig was. Overgestapt naar 50mg en de problemen waren voorbij.

    Ik begin maandag aan Microgynon 30. Ben benieuwd of het deze keer gaat lukken of niet.
     
  4. noa307

    noa307 Fanatiek lid

    Aug 12, 2008
    2,787
    0
    0
    #4 noa307, Jun 19, 2010
    Last edited: Jun 19, 2010
    .,,
     
  5. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    O, heb niet goed gelezen zie ik. Maar je titel is ook niet duidelijk. Want het gaat niet om de pil.

    Als ik jou was zou ik toch even een testje doen.
     
  6. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    ik heb nooit echt problemen gehad met de myc.30. alleen wat hoofdpijn en duizeligheid. maar zou best kunnen hoor dat je zwanger bent, ik slikte de pil nog en raakte zwanger. gewoon een testje doen en mocht het toch niet zo zijn dan even je h.a bellen. mischien is een andere pil wel beter voor jou.
     
  7. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Het gaat er juist om dat ze 9 mnd geleden met de pil is gestopt en klachte heeft.
     
  8. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    2,297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    ik heb hem ook jaren geslikt zonder problemen.
    toen ik bevallen was wilde ik weer de microgynon 30 beginnen slikken (bij de eerste dag van mijn eerste ongesteldheid) dit gedaan, maar ik bleef een maand ongesteld? werd er goed gek van.

    ik heb ook geen last gehad van ontpillen?
    misschien toch eens langs de ha? of een testje doen? lijkt me niet echt fijn (voor jezelf) dat je steeds 2keer per maand ongesteld word. lastig hoor.
    succes
     
  9. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Ik zou even een testje doen.. Mijn zus heeft het ook.. ze bloedt elke twee weken.. In de 4e week zeg maar is haar 'echte' ongesteldheid..

    Maar, uh wat heeft dit met problemen met microgynon 30 te maken? dat je nu nog elke twee weken ongesteld bent heeft toch niks met de pil te maken?

    brenjomi
    ik heb dat ook gehad, toen ik na de bevalling weer begon de hele maand ongesteld geweest.. HA gevraagd en die zei dat het vaker voorkomt (vlak) na de bevalling.. na die tijd geen last meer gehad..
     
  10. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    2,297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    @roeltje, ik werd na 9weken ongesteld. maar heb tot een week of 7-8 gevloeid. de ha (een vervanger) zei dat ik maar een week een dubbele pil moest nemen. maar dat heb ik 1dag gedaan.
    na die maand gestopt met de pil en er ook niet meer aan begonnen;)
    weet ook niet of ik dat nog wil (wat ik wel zou willen weet ik ook niet)
     
  11. MeMyself

    MeMyself Actief lid

    May 5, 2010
    456
    0
    16
    Female
    NULL
    NULL
    Ze zeggen dat het een jaar kan duren voordat de restanten van de pil uit je lichaam zijn.. Ik ben nu bijna een jaar bezig en sinds de laatste paar maanden heb ik pas weer een regelmatige cyclus zonder tussentijdse bloedingen enzo.. Mn langste cyclus was 96 dagen!! Ik heb het gevoel dat de pil dus sinds een paar maanden volledig is uitgewerkt. Het is bij iedereen weer anders. Als ik jou was zou ik gewoon naar de dokter gaan en vragen hoe of wat.. Weet je wel wanneer je je eisprong hebt? Of is dat ook lastig te ondervinden?
     
  12. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    hier was het de eerste keer ook zon ramp. had ook cyclussen van 90 en 70 dagen. we zijn pas begonnen met echt zwanger proberen te worden toen het op regel was dat heeft dus ff geduurd maar waren dus ook expres wat eerder gestopt.

    bij de tweede had ik meteen net cyclus alleen vanaf dat we begonnen ging het ineens door elkaar (denk een vroege miskraam want was eerder dan anders ne heftiger) maar goed erna dus ook weer alles dor elkaar.

    al lijkt het mij dus niet echt goed dat je 2 keer bloed en ik zou er gewoon eens naar laten kijken. hetk na ook best een cyste zijn die alles door elkaar gooit. ook dit heb ik al eens gehad kort na bevalling doorbraakbloedingen ed (slikte nog geen pil) dus heen en bleek toen cyste die alles in de war gooide.
     
  13. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    TS dat heeft niks met de pil te maken.
    En het feit dat je elke 2 weken een paar dagen bloedt is dat wel degelijk een menstruatie. Die van mij is nooit meer geweest dan 1 tampon per dag (bij wijze van spreken). Jouw cyclus is dus gewoon niet langer dan die 2 weken.

    Ik hoor goede verhalen over de pillen van etos zwanger worden.
    Misschien die eens proberen? Als het niet verbeterd naar de ha gaan.
    Of ga eens tempen... of ovutesten gebruiken. Als je namelijk echt een cyclus hebt van 2 weken kan je onmogelijk zwanger worden voordat je cyclus normaal is. 2 weken is namelijk gewoon tekort.

    Als ik jou was zou ik de volgende stappen nemen:

    -allereerst een zw-test doen om zwangerschap uit te sluiten
    -gaan tempen (zie topic temperatuurkaaartjes op dit forum) voor 2 cyclussen.
    -Indien geen eisprong naar de huisarts.

    Bewaar dan wel de temperatuurkaartjes want die heb je nodig bij de huisarts. In ieder geval om beter geholpen geworden.
     
  14. Ik heb nooit problemen gehad met deze pil, wel hoofdpijn en duizelig maar niet met zwanger worden, eerste x gewoon door de pil heen en de 2de na het stoppen met de pil gelijk zwanger.
    Het kan wel een jaar duren voordat je zwanger word na het stoppen met de pil maar miss kan je het toch beter ff met je ha bespreken.
    Succes ;)
     

Share This Page