Yeah!!! Gisteren vraag ik aan mijn dochter van 17 maanden of ze moet plassen, zij zegt ja en laat een paar druppels lopen, komt me halen en laat het zien, kijk mama! Ik zet haar op de wc en vraag of ze nog meer moet plassen, ja zegt ze en ze plast gewoon verder... Vandaag zegt ze tegen mij mama poep, dus ik kijken in haar luier, geen poep even proberen op de wc... ik zet haar op de wc en ze poept!!!!! Ik weet wel dat het ontzettend jong is en waarschijnlijk niet doorzet maar trots ben ik wel!!
Leuk! T kan echt al wel hoor. Vriendin van mij was met n jaar al zindelijk ^^ C geeft ook al aan als ze moet plassen of poepen. Als ze in bad zit en ze moet, dan word ze helemaal n beetje hysterisch, maar als ik r op de wc zet, komt er nog niks.
Mijn dochter is 19 maand en is ook zo bezig met zindelijk worden. De ene keer plast of poept ze wel op het potje/wc en vaak doet ze nog niks. ze is er al bewust van sinds ze 16 maand is! Mijn nichtje was compleet dag en nacht zindelijk met 19 maanden dus het kan echt wel!. Succes