ja dat werkte maar die mocht je eik maar 2 wken gebruiken en nu naar 1,5 maand issie op maar hij werkte na n week of 3 ook niet meer ( was die niet voor niks maar 2 weken .. ) denk dak gewoon weer de doc ga bellen ... k weet t anders ook ni..
haha nee vertel mij wat maar ik kan niet zonder mn lief dus dat geeft al stress ik maak me druk dat er iets kan gebeuren , nog meer stressss en hij komt bijna naaar huis maar de tijd gaat ZOOO langzaam , jooo nog meer stress rekeningen die steeds maar blijven komen nog meer stress ik zie er niet uit stresss gezeik op me werk nog meer stresss en ga zo maar door !!!
haha sorry hoor dak zo zeur maar simpelweg gezecht voel ik me gewoon K * T ! zeg t maar als ik me mond moet houden
yehh lekker , mooi relax avondje ! kijk je ook Xfactor ? of niks voor jouw ?? ikke wel ben echt van de talentenshows
ohhke ja is nu op iig leuker dan urigeller ( ben ik vorig jaar wel geweest maar kijk toch liever dit )
hmm hij zngt goed maar hallo IDOOL ... hmmzz NEE ! haha doe mij maar n ander JAAP is goed , maaike enz .. maar hemm ja leuk om liedjes in te zingen maar om boven mn bed te hangen... neh .. maar wel respect voor m , hijs al n hoop afgevallen ogjee nou komt voor de laatste keer 4granted BUT band!
ja dat is idd zo, hij is absoluut GEEN idool, maar zingen ken die knaap wel hoor! weet de namen van hun niet allemaal, maar dat meisje dat met de auditie halo van beyonce zong, die vond ik ook wel heel goed.
ja vorig jaar gweest maar je krijgt gewoon te zien wat je op tv ook ziet je ziet daar niks extra's waaraan je ziet dat t gespeeld of nep is bijv... ( ja dat je veel moet klappen en joelen natuurlijk wel )