millitairsvrouwen deel 2

Discussion in 'Algemene clubs' started by mama suus, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    ok gaat weer lekker traag met hyves hahah
     
  2. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    haha ik merk t :p ;)
    ik wil er nog heel graag 1 bij! dus probeer ferdi over te halen oke ;) ?
    hoelang was het rijden ookalweer naar jullie ?
    vanuit veghel
     
  3. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    ahhh heerlijke foto die laatste met die tevreden mama koppie :D !

    ( ik ga ff naar mn kinders kom zo kijken :) )
     
  4. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    tis 2 uur rijden daarheen. valt nog mee dan toch. ben ook best bereid om dan tegemoet te komen als ze maar een goed plaatsje krijgen. want kan ze echtn iet allemaal houden. me vent wil zelfsn iet een houden al kan ie dat vergeten hhaaha. hij is ook helemaal gek van de kleinste maar zegt iedan moet er een van de groten weg want twee is genoeg hahah nou daar komt ie dan achter hihihi.
     
  5. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    ja ik ga het proberen te regelen ( lees ! ik krijg altijd mn zin :p ) wanneer mogen ze naar n nieuw baasje want ga wel op vakantie van 19 tot 29 juli )
     
  6. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    hee suus !
    denk dat ik ze allebij wel een huisje kan geven :D ! nog ff polshoogte nemen bij mn schoonzusje of die n kittentje erbij willen ( hebben er al 1 en zijn ze ook kei blij mee dus denk dat ze dat wel wilt ... ga ik ff proberen te kijken )
    dus ... niet weggeven ;) komt goed :D !!
     
  7. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    ok dat zou echt helemaal super zijn zeg. was al bang dat ik ze niet kwijt kon. en zoveel katjes kan ik echt niet mee aankomen.

    ze zijn nu 5 wk oud dus in principe zouden ze over 3 wk mogen. maar ide andere blijft ook tot begin aug want die gaan ook nog eerst op vak en die wilden hem ook niet meteen alleen laten dus ach dan blivjen ze toch nog ff wat langerh ier das echt geen punt hoor. het beste is geloof ik ook tussen 10 en 12 wk. maar mag dus vanaf 8 volgens de wet.

    ok ff ertussenut geweest duncan erin gelgd. dieheeft rouwens toch die vlekjes nu. pff erg fijndus.maar jahkoorts is welweg. hij eet alleen erg slecht wil altijdengeen melk meer. misseensoverstappen op eenander merkoid
     
  8. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    oke dan :D
    ja die voor hier komt zoiezo heb ferdi zo goed als om ;)
    maar ik ga proberen voor die andere ook :) !
    whoehoeiii kleine poesje erbij !!!
     
  9. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    helemaal goed nou gefeliciteerd dan hihi zou morgen nog ff een goeie foto van beiden proberen te maken, ze bewegne erg veel is erg lastig hahaaha.
     
  10. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    ja is goedd :) dan zoek ik de mooiste uit ;)
     
  11. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home
    @mamasuus, oh fijn dat je mischien allebei de katjes kwijt bent!!
    En leuk naar K3!
    Wist niet dat madam ook zo slecht eet joh. wat deed jij ook alweer, stickers of iets met punten? Helpt het nog steeds?

    @lydia, dus je krijgt er weer een kleine bij, je heb fer over kunnen halen..beterrr, krijg het hier niet voor elkaar hoor!;)

    Vandaag was er feest op de school van Luke, met als thema "ik hou van holland"..wel leuk, iedereen was zowat oranje, iedereen heeft er genoeg van liggen nu natuurlik haha.

    Zo meteen een after feestje bij de buren.
    morgen mag ikke uitslapen:)

    fijn weekend meiden
     
  12. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    goodmorning ! , dadelijk naar walibi :D !

    suus ik wil er zeker 1 :Dmaar denk dat ik die andere niet zo ver krijg.. flauw he ... :(...

    fijne daggg !!
     
  13. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    eliesja, jah hier ook een slechte eter maar doe niks met punten ed hoor. dreig alleen hahaah. dus nu bijv moet ze goed eten anders gaay disney niet door en dat werkt nu dus hahaah. je moet toch wat he. verder laat ik eht altijd maar wat en als ze dus later honger krigjt dan krijgt ze dus gewoon dr prakkie weer uit de magnetron en dus geen koekies oid. of brood zoals ze dan altijd wil want dat eet ze wel als ze echt honger heeft.

    jah leuk he k3 hihi heb dr al zin in. ben al eens geweest met mijn buurmeisjes toen we nog in ned woonden die warne toen ook 5 en 3 geloof ik en was super. inmiddels zijn dat tieners hihi. dus is allang geleden.


    @lydia, he wat gemeen van die andere zeg, nou jah dan moetne we nog op zoek. ze zien er beiden trouwens hetzelfde uit ahaha echt zo goed als zelfde tekening echte beertjes hihi. maar zet er maandag of morgen ff fotos op heb vandaag weinig tijd. gan zo grillen bij me ouders vandaar. heb van een al mooie gemaakt nu nog kijken of ik die ander kan onderscheiden haha maak ik er daar ook een van.


    dus eliesja mocht je nog een willen dr is er nog een hoor hihi.


    warm trouwens he pff madam is hele middag al binnen. die vind hette. en duncan die slaapt al vanaf 12 uur af en toe ff wakker maar laat hem nog maar ff aangezien we strZAks dus weggaan.
     
  14. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home
    @mamasuus, oh dat is idd ook een goeie, dan eet ze natuurlijk wel!!
    ik dreig ook vaak hoor, maar soms als ze het dus echt niet wil, dan helpt echt niks.;)

    Heb de foto van het katje op hyves aan me man laten zien, hij vond m wel heel schattig, maar zei gelijk kleine katjes worden groot..;)
    Kan hem helaas niet overhalen..:(

    vind het erug warm buiten..poeh poeh..en dat gaat nog een hele week door, richting de 30 graden.:$

    fijn zon en zweet plezier.;)
     
  15. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    he beetje jammer hihi.

    en idd erg warm vanmorgen ff naar een meertje geweest hier dicht bij. was erg leuk madam lekker in het water wij erbij op picknickkleed met parasolletje en duncan er fijn onder hihi tpt ie moe werd toen zijn we naar huis gegaan hij op bed wij nu lekker buiten op het kleed moet bruin bakken van manlief want dat kan ik niet hahah heb echte melkflessen. straks naar me ouders voetbal kijken dld moet he dus gaan we er lekker buiten zitten hihi.

    en dan de rest van de wk maar zweten idd weer ga zo eens ff kijken hoe het in parijs is maar dacht ong hetelfde pfff
     
  16. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    ik willum zeker hoor :D:D !! helemaal blij ! ( hebben we er weer 3 ! )

    tot snell !
     
  17. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    lydia, heb er fotos opgezet nu hoor. maar ze izjn dus echt niet uit elkaar te houden haha die twee lijken zo op elkaar. zou enes in de gaten houden of dit met het gedrag net zo is. dr was er net een die persee op de bank wilde en die kwam ff knuffele echt zo schattig. tot ie in me oorbel hapte toen was ik er gauw klaar mee hahaha. dr is dr een wat groet volgens mij die ziet er iets meer uit als een beertje dan de ander.

    hier verder gister de hele dag in huis gezeten. madam had last van de warmte die kwam smorgens r bed uit en besloot alles onder te spugen. dus maar neit naar school en binnen zitten. en maar blijven aansporen dat ze moest gaan drinken want dit deed ze dus niet. en jah da in combi met dit weer dat gaat niet.
    nu is ze een stuk vrolijker dus hoop dat hetn u goed gaat. want morgennacht vertrekken we richting disney jeee. duncan die slaapt nog lekker dus die laten we nog ffl iggen. das altidj beter als ze eenmaal goed liggen het isn u hnog neit zo warm. al zegt zijn babyfoon wel 23 gr op zijn kamer. was gister ook wel erg hoor smorgensin de zo nwas het al 39 hier. en ff later in de schaduw 34 echt te warm gewoon als je hetm ij vraagt.

    en heb eens ff gekeken en in parijs is het gewoon hele weekend boven de 30 aaaah donderdag meteen al 32. en dansnachts 20 en dat in kamer zonder vliegengaas dat word flink lekgestoken worden door muggen denk ik. moet dus vandaag nog ff op zoldero pzoek naar een muskieten net voor over het campingbedje zodat duncan in ieder geval geen last heeft ervan.
     
  18. noa307

    noa307 Fanatiek lid

    Aug 12, 2008
    2,787
    0
    0
    ey meiden

    kwam even zeggen dat ik nog geen internet heb en ook nog niet in me eigenhuis zit maar het schiet al aarddig op!!! hoop snel hier weer vaker te kunnen komen. met de kleine meid gaat ook ales goed
     
  19. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    ahhhhh !!!!!! ik ben verliefd !

    ik wil degene met t liefste karakter ;)


    x
     
  20. mama suus

    mama suus VIP lid

    Aug 18, 2008
    7,510
    188
    63
    somewhere
    zal ze goed in de gaten houde voor je hoor. ze zijn natuurlijk nu allemaal schattig hihi maar je merkt idd ook al dat er verschillen zijjn. zo is de rooie erg schrikkerig die staat konstant met zijn haren omhoog. en de kleine zwarte die we zelf houden is erg ondernemend die at ook als eerste zelfstandig. hahaah nu rennen ze weer met zijn allen door de kamer heen. en ze willen graag naar buiten vanmiddag maar ff zien of me dat lukt. want weet van een dat die alleen maar binnen blifjt wonen en alleen naar buiten aan een lijntkje gaat dus die kan dan nu nog ffl ekker rennen hihi. doe ze denk ik wel in shifts haha 5 tegelijk gaat me neit lukken hahaha.
     

Share This Page