Morgen 3de echo

Discussion in 'Zwangerschap' started by Elina, Mar 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elina

    Elina Actief lid

    Mar 2, 2006
    184
    0
    0
    huismama
    Friesland
    Nou morgen weer een echo. En dan praten over een vlokkentest of vruchtwaterpunctie of nekplooimeting. Ik weet zelf nog niet wat ik ga doen.
    Ga vanavond lekker vroeg op bed en breng dan mijn dochtertje morgen mooi op tijd naar mijn ouders. dan gaan mijn vriend en ik op ons dooie gemakje naar het ziekenhuis en ik ben zeer benieuwd van wat me daar allemaal te wachten staat. Nu het dichterbij komt, merk ik wel dat ik wat meer zenuwen krijg. En ik ben eigenlijk het meest bang nu voor de echo.

    Zo moest ik even kwijt hoor.
     
  2. roelfie

    roelfie Lid

    Feb 15, 2006
    32
    0
    0
    verzorgende bij de thuiszorg
    Musselkanaal
    Sterkte morgen in het ziekenhuis. Hou je hoofd erbij.

    Groetjes Roelfiena
     
  3. Naomy

    Naomy Actief lid

    Nov 12, 2005
    284
    0
    0
    Groningen
    Sterkte meid!
     
  4. Elina

    Elina Actief lid

    Mar 2, 2006
    184
    0
    0
    huismama
    Friesland
    Nou gisteren dus naar het ziekenhuis geweest. De 3de echo gehad en dat zag er allemaal perfect uit. Toen hebben we zowat een uur gepraat over allerlei testen. HEb heel veel informatie gekregen en het is me allemaal veel duidelijker nu. Was wel een hele moeilijke beslissing en ik heb het ook erg moeilijk gehad.
    Volgende week woensdag moet ik voor een vlokkentest en heb nu al wat de zenuwen hoor. Zal blij wezen als dat voorbij is. En als ik de uitslag binnen heb.

    Zo nu zijn jullie weer wat op de hoogte.
     

Share This Page