Narcose tandarts dochter

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Michelle1209, Mar 20, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Michelle1209

    Michelle1209 Actief lid

    Apr 19, 2016
    142
    2
    18
    Hoi allemaal.

    Mijn dochter van bijna 4 heeft enorme groeven in haar kiezen.
    De tandarts zegt zelfs als dit niet gesealed word blijven er gaatjes komen ook al poets je wel zo goed!
    Alleen mijn tandarts doet het niet.
    Ze heeft nu 3 gaatjes en ze doet haar mond echt niet open.
    Nu zat ik te denken aan narcose tandarts, heeft iemand hier ervaring mee omgeving Brabant?
    Haar ff op weg helpen met dr gebit want ze wisselt pas over een paar jaar
     
  2. Lanalanalana

    Lanalanalana Fanatiek lid

    Oct 21, 2016
    1,220
    4
    38
    NULL
    NULL
    narcose????? voor sealings???
     
  3. Michelle1209

    Michelle1209 Actief lid

    Apr 19, 2016
    142
    2
    18
    Ze heeft ook 3 gaatjes die ze absoluut niet laat maken
     
  4. Annette1981

    Nov 11, 2016
    77
    0
    6
    Ze vraagt om advies niet om kritiek!

    Je zou even kunnen rondbellen voor advies? Wat zegt je eigen tandarts?
     
  5. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    Dec 4, 2012
    10,846
    4,213
    113
    Female
    Zuid Holland
    Ik heb er geen ervaring mee, maar als ze echt haar mond niet open wil doen is het denk ik de meest prettige ervaring voor haar om het d.m.v. narcose te doen.
    Ik zou als ik jou was eens rond gaan bellen bij tandartsen in de buurt die dit aanbieden, of advies vragen aan je eigen tandarts, misschien weet hij nog een goede tandarts in de buurt.
     
  6. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    Feb 16, 2015
    4,272
    3,239
    113
    Female
    Ik zou misschien eerst kijken voor een speciale kinder tandarts. Misschien bestaat er zoiets bij jou in de buurt? Hier wel, de tandenfee heet het.

    Als het daar ook niet lukt dan is een narcose wellicht de oplossing. Ik zou me daarin wel goed laten adviseren door een prof want narcose brengt ook weer risico's met zich mee.
     
  7. blossom85

    blossom85 Fanatiek lid

    Jan 4, 2013
    4,621
    1,576
    113
    Female
    het oosten
    Dit zou ik ook doen.

    Wat heeft je eigen tandarts voor advies meegegeven?
     
  8. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    Jun 1, 2011
    3,016
    2
    38
    Narcose zou toch niet mijn voorkeur hebben. Zou eerstejaars een goede kindertandarts gaan en dan kijken wat wijsheid is. Je laten adviseren.
     
  9. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,133
    8,867
    113
    Ik begrijp het geloof ik even niet zo goed... De tandarts zegt dat haar kiezen gesealed moeten worden, maar doet dit niet? En je dochter heeft drie gaatjes die ze niet laat maken? Laat je dochter haar kiezen wel sealen, denk je? In dat geval denk ik: ga op zoek naar een tandarts die wel sealt? En dan door een meer gespecialiseerde tandarts mbt kinderen en angst, als ze haar mond niet open wil doen. Dat zou ik niet snel onder narcose laten doen. Als het gaat om het vullen van de gaatjes, dan zou ik wel overwegen om dat onder narcose te laten doen. Als vullen überhaupt een optie is... Want bij mijn dochter willen ze niet vullen, maar het of aankijken of de kiezen trekken.
     
  10. Jaimio

    Jaimio Fanatiek lid

    Nov 5, 2015
    1,656
    822
    113
    Female
    Toen mijn dochter zich door nare ervaringen bij de tandarts weigerde te laten behandelen hebben we van de tandarts een doorverwijzing naar de angsttandarts gekregen (in het ziekenhuis). Dat moest ze vooraf laten goedkeuren door de zorgverzekering.
    De angsttandarts heeft toen eerst haar slechte kiezen onder narcose getrokken en daarna heeft ze een angstreductie traject doorlopen. Eerst zijn toen haar kiezen geseald en de laatste keer is een klein gaatje gerepareerd. Toen is ze weer terug gegaan naar de eigen tandarts.
     
  11. Charmed72

    Charmed72 Fanatiek lid

    Mar 8, 2009
    1,354
    271
    83
    Female
    Onze dochter moet volgende week voor het eerst een gaatje laten vullen (helaas slecht gebit, net als ik :().

    De tandarts had als tip haar voor te bereiden door middel van filmpjes op Youtube. Ik ga dit weekend zoeken.
     
  12. mel78

    mel78 VIP lid

    Feb 12, 2008
    8,320
    242
    63
    Even off-topic. Ik vind het makkelijk gezegd dat je kind gaatjes heeft omdat jij ook een slecht gebit hebt?
    De meeste kindjes hebben tegenwoordig al snel gaatjes in vergelijking met vroeger. Mede doordat de tandarts snel foto's maakt, en ons voedingspatroon ook vaak niet al te best is. Maar ook medicatie kan een boosdoener zijn.

    Maar ontopic; de gaatjes laten vullen onder narcose zou ik als laatste redmiddel zien, probeer inderdaad eens of je een verwijzing voor de angsttandarts kan krijgen. Ook onder narcose gaan kan een hele hoop stress veroorzaken.
     
  13. coop75

    coop75 Lid

    Dec 14, 2013
    78
    40
    18
    Wij hebben hier ervaring mee.Afgelopen augustus heeft mijn zoontje 4 gaatjes laten vullen onder narcose.Ging super. Duurt niet lang en heeft er helemaal geen last van gehad. Ben eerst bij onze eigen tandarts geweest maar dat was echt drama.Zijn toen doorgestuurd naar een praktijk in Terheijden.Superpraktijk.Zijn heel vriendelijk en lief. Moest daarna nog 2 maal op controle komen voor de vergoeding van de verzekering. Hoop dat je er iets aan hebt.
     

Share This Page