Niet kunnen slapen

Discussion in 'Eerste symptomen' started by beebje082011, Aug 8, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    Nov 16, 2011
    1,156
    1,038
    113
    Heel herkenbaar helaas..
    Tot 14 weken om 23.00 in slaap vallen en vanaf 1.00 wakker om het uur en om 5.00 opstaan omdat ik klaarwakker was.
    Tot 14 weken gehad.
    Nu 17 weken en het komt weer terug..
    Nog niet zo erg als in het begin dus hoop dat het dat ook niet word!
     
  2. MB91

    MB91 Fanatiek lid

    Slapen, wat is dat? Ik sliep in de eerste 16 weken max 3 uurtjes per nacht. Rest van de zwangerschap tot op heden max 6 uurtjes per nacht. Doodop, maar m'n lichaam wil gewoon niet zo lang in ruststand lijkt het.

    Mocht je er echt last van krijgen dan kan de dokter of VK met je meedenken. Vaak helpt het ook om tussendoor snelle slaapjes te pakken, zodat je dag in etappes kan opladen.

    Het kan natuurlijk dat de slapeloosheid verdwijnt de komende weken, zwangerschap is een heel variabele invulling op alle dames die het zijn :) Succes!!
     
  3. mijngeluk1992

    mijngeluk1992 Bekend lid

    Feb 18, 2013
    718
    20
    18
    Leuke dingetjes doen met mijn vriend:)
    Ik herken het wel, slaap wel slechter ben nog maar net zwanger hoor haha
    Maar normaal slaap ik sowieso tot men wekker en de laatste nachten word ik erg vaak wakker en ben ik vaak ook ruim voor men wekker wakker haha
     
  4. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    Jan 4, 2013
    5,299
    1,769
    113
    Female
    Ik herken ook van in het begin dat ik weer lichter sliep. Ik heb normaal veel moeite met opstaan en toen was ik voor de wekker aan wakker enz. Na een paar weken veranderde dit weer. Toen kon ik gelukkig weer normaal slapen. Nu sinds een paar weken begin ik weer lichter te slapen en als ik wakker word ben ik wakker ook al is het 3 uur 's nachts. Als ik daarna weer in slaap val kom ik juist weer niet uit bed als het tijd is om op te staan. En dan de hele dag doodmoe.
     

Share This Page