Niet ongesteld na Provera

Discussion in 'Zwanger worden' started by Staffieluca, Nov 26, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Staffieluca

    Nov 26, 2016
    32
    6
    8
    Twee weken geleden heb ik van de gynaecoloog Provera (10 dagen / 50mg) meegekregen om de menstruatie op te wekken zodat we met Puregon spuiten kunnen gaan beginnen. Vorige week heb ik de laatste pil ingenomen en dan zou je gewoonlijk na 3 tot 7 dagen ongesteld moeten worden. Maar ik ben nu al 8 dagen verder en er is nog steeds geen menstruatie. Ik maak me er een beetje zorgen over. Zowel bij 50 Mg tm 150 clomid en een Leo-operatie zijn we er niet in geslaagd om een eisprong te krijgen.

    Zijn er meer meiden die dit hebben gehad? Ik hoor graag jullie ervaringen.
     
  2. Colinn

    Colinn VIP lid

    Jul 8, 2014
    5,836
    1,241
    113
    Wat vervelend zeg! :( Misschien even contact opnemen met je gyn?
     
  3. birds86

    birds86 VIP lid

    May 13, 2013
    5,305
    2,002
    113
    Female
    Ja ik en toen was ik zwanger 😂
    Dus eerst een testje doen en as daar niks uitkomt je gyn bellen...succes
     
  4. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    Dit dus. Ook provera geslikt en toen bleek ik zwanger. Resultaat is inmiddels ruim 6 jaar.
     
  5. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,757
    490
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Ik heb het ook gehad na een behandeling aan mijn bm Ik waszwanger toen ik niet ongesteld werd daarvan.
    Ik was al wel heel pril zwanger toen ik de behandeling kreeg en de test van te voren was negatief.
     
  6. Jippie

    Jippie VIP lid

    Feb 3, 2007
    11,784
    776
    113
    Ik zou voor de zekerheid een zwangerschapstest doen. Al is de kans natuurlijk klein, als je zeer waarschijnlijk geen eisprong hebt gehad.

    Soms werkt Provera niet goed. Dan is de dosis te laag geweest of de kuur te kort. Of soms kun je beter Duphaston of Primolut gebruiken. Het kan dus zijn dat je nog aan een ander soort kuur moet, dat die beter werkt. En als je geen baarmoederslijmvlies hebt opgebouwd, valt er natuurlijk ook weinig tot niks af te stoten. Soms bestaat je menstruatie dan alleen uit wat bruinverlies. Maar ook dat kun je dan als het begin van een nieuwe cyclus rekenen.

    Wel balen, want je wilt natuurlijk verder. Ga je daarna over op hormooninjecties? Bij sommige vrouwen werkt Clomid niet. Bij mij sloeg het heel wisselend aan en uiteindelijk helemaal niet meer, ik ben er resistent voor geworden. Mijn arts gaf aan dat je met behulp van hormooninjecties eigenlijk altijd wel tot een eisprong kunt komen, als is het vaak in het begin even zoeken en uitproberen welke soort en welke dosis het meest geschikt is. Zowel Menopur als Puregon werkten bij mij prima. Dus de moed nog niet opgeven, succes!
     
  7. Mom88

    Mom88 Lid

    Oct 8, 2016
    24
    0
    1
    NULL
    NULL
    Hier ook nog niet ongesteld na een provera kuur. Zit inmiddels op dag 15..
    Bij mij na een miskraam en curettage( inmiddels 4 maanden geleden). Ik denk ik deze maand afwacht of m'n menstruatie zelf komt. Anders bel ik weer met de gynaecoloog.
    Normaal gesproken reageer ik sneller op provera, werd aldoor ongesteld door de kuur heen, op dag 7 van de 10.
    Heb al n zwangerschapstest gedaan, helaas negatief.

    Ik hoop dat je menstruatie snel doorbreekt Staffieluca!
     
  8. Staffieluca

    Nov 26, 2016
    32
    6
    8
    Bedankt allemaal voor jullie reactie.

    Heb voor de zekerheid een test gedaan maar was zoals verwacht negatief.
    Morgen toch maar een naar de gyn. bellen.
     

Share This Page