Nieuwe clomiddames?

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Gooischemama, Jul 7, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    Oct 11, 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Gerbera: He meid, hopelijk zet het niet meer door. Kan toch wel n kleine bloeding als je zwanger bent! Goed in de gaten houden, en anders inderdaad op tijd bellen!! Alvast heel veel plezier in Duitsland.. doe rustig aan, en geniet ervan!!

    @Gebakje: Welkom! Jeetje inderdaad n heftig verhaal! Super knap van jullie om het meteen weer op te pakken! Maar al 2 eitjes... super!! Hopelijk heb je snel je eisprong! En kun je snel gaan genieten van n nieuwe zwangerschap!!

    @all: Hier nog steeds alles rustig.. Ben toch al wel echt aan het aftellen tot aan het weekend!! Heb er nog steeds niet echt n goed gevoel bij.. maar geven de hoop niet op! Nog 4/5daagjes en dan weten we meer!! Was vorige keer wel zenuwachtiger voor mijn NOD dan dat ik nou ben. Weet niet hoe dat komt. Miscschien wel omdat ik toch wel n beetje bang ben dat het deze ronde niet is gelukt... Maar vanmorgen weer getempt en deze was echt nog hoog!! 37.0
     
  2. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    @wen,

    Wanneer wil je gaan testen?
    En idd spannend ik ga er maandag voor het eerst aangeloven en heb ook het gevoel dat het niks is..maar dat zegt natuurlijk niks en bij jou blijft je temp mooi hoog en dat is een goed teken!! ik zal voor je duimen meis..
    en heb je nog nergens last van?
     
  3. jazz

    jazz Niet meer actief

    Gerbera, als je nog druk/actief ben geweest in de slaapkamer gisterenavond dan kan dat ook een bloedvaatje laten springen...Dus dat kan het ook nog zijn. Als het gestopt is en je hebt geen krampen dan lekker genieten van je vakantie...oooh heerlijk in de natuur hebben jullie ook een openhaard? Is het een van de wel bekende parken of gewoon iets heel anders?

    Wendy temp is inderdaad hoog...dat geeft weer hoop...
    Kirss en jij ook 1e kant zou toch mooi zijn als het gewoon keihard raak is......
    We duimen....
     
  4. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    Oct 11, 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Kirss: kan eigenlijk zaterdag al gaan testen. Maar heb met mn vriend afgesproken dat ik 1 dag na mn NOD pas ga testen.. zondag dus; als ik dan nog niet ongi ben geworden..
    Heb verder nog helemaal nergens last van.. Alleen n heel klein beetje bruinverlies al 2 dagen. Vorige maand had ik wel echt alle klachten die maar op n zwangerschap konden duiden. Maar misschien was ik er toen wel veel te veel mee bezig. Je lichaam kan ooit rare dingen met je doen, en had misschien daarom wel al die verschijnselen. Maar mijn temp blijft inderdaad wel mooi hoog! Heb best wel veel stress gehad in de tijd van het klussen, en ben daarom bang dat het daarom ook deze maand niet gelukt is. maar wel genoeg geklust wat dat beterft,hihi.
    Ben er deze keer wel vrij rustig over! Vorige keer kon ik het nu al niet meer houden van de zenuwen, en nou heb ik zoiets ik wacht het wel rustig af. Is het niet zo dan maar weer de volgende ronde.. Al hoop ik dat natuurlijk niet!
    Maar voor jou is het al helemaal spannend! De eerste keer dat je n eisprong hebt! Heb jij al wel zenuwen? en doe je ook tempen?
    Liefs Wendy
     
  5. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    Oct 11, 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Jazz: ja temp blijft hoog! Hoop het zo!!! Wachten geduldig af... Is niet altijd even makkelijk, maar we zullen wel moeten haha.. (het gaat me deze ronde al beter af dan de vorige, het wachten, haha)
    Met jou alles goed? Lekker aan het genieten??
     
  6. jazz

    jazz Niet meer actief

    Hier alles ok..Wel veel buikpijn gisteren maar goed alles drukt een beetje hier en daar denk ik dan maar...
    Donderdag echo, en dan komen de zenuwen natuurlijk ook weer om de hoek kijken maar ik voel me zwanger en dat is het belangrijkste.
    Ik denk omdat de start zo onzeker was ik nog niet durf te genieten...Maar mijn zoontje is zooooo blij dus hij dwingt me wel te genieten...Maar ben nog voorzichtig denk ik......
     
  7. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    Nou meid, gewoon lekker van het positieve uitgaan :)
    en hopelijk heb je zondag een knaltest ik ga voor je duimen!!
    En stress enzo hoeft niks te zeggen over een evt bevruchting ;) ( dat zei mijn gyn iig ) Dus lekker positief blijven :D
    ja bij mij me eerste echte eisprong dus ook me eerste echt kans op een zwangerschap ben echt verschrikkelijk zenuwachtig of het in de 1e ronde al raak zal zijn..maar ga er niet vanuit dan valt het allemaal mee! ik heb af en toe dat ik misselijk ben maar heel lichtjes beetje vervelend op me maag..en me darmen verschrikkelijk borrelen, maar dat hoeft niks te zeggen kan ook van de spanning komen!
    of van me eerste echte eisprong natuurlijk :)
    maar ik doe zelf niet aan tempen wil het wel gaan doen maar me gyn zei dat het niet verstandig is in mijn situatie omdat ik nog niet een normale cyclus heb en dat ik dan valse hoop kan krijgen ;) maar misschien ga ik het wel gewoon doen de volgende ronde, want merk bij veel meiden dat ze precies weten hoe en wat ;)
     
  8. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    Oct 11, 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    Melanie013, 5 dec NOD Bezig met Clomid 50 mg, Ronde 3 met Clomid.
    Jazz, zwanger +/- 7 weken, 17 nov volgende echo & intake gyn

    kirsss, Wachtbankje voor het eerst :)
    Dushi1980, 11 november positieve test
    claudia: op zoek naar ei --> 24/11 pregnyl spuit
    Gooischemama Ongesteld 21 nov HSG
    wendy26: 19 nov NOD!! wo 9 nov + vr 11 nov + ma 14 nov bloed afname.Wo 23 nov uitslag bloedafname
    Diaantje78: van 3-11 t/m 9-11 provera slikken
    Taaamaaar: Wachten op ms
    Gerbera: 29 oktober positieve test
    Kara: eisprong 7-11; NOD 21 november
    Fien: op zoek naar ei (en hopend dat ie niet té snel komt!)
    Ann85: op zoek naar ei... 1e FM 11-11
    JsMama: 7 nov bloed afname --> NOD 12 november


    zwanger, ongesteld, negatieve test, twijfeltest,Bezig met Clomid .. mg,Opzoek naar ei, wachtbankje,menstruatie opwekken


    heb het lijstje nog maar n keer naar voren gehaald..


    @Jazz: Spannend donderdag weer echo!! NOg 2 daagjes en dan kun je hem/haar weer zien! Zet je de foto weer op zwp? Probeer toch maar lekker te genieten meid!
     
  9. delfzielster

    delfzielster Nieuw lid

    Oct 26, 2011
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Ik heb ook ongeveer hetzelfde vraag als gooischemama.
    Wij proberen ook al een enige tijd zwanger te raken.
    Maar om het verhaal kort te houden...
    Ik heb 2 week geleden een HSG (baarmoederfoto)gehad.
    En afgelopen vrijdag naar de gyn geweest,om alles verder te bespreken.
    Nu moet ik morgen al Famera slikken.
    Maar ik zit met een probleem. gisteren dacht ik ongesteld te worden.
    Na het knutselen met mijn man,lag er bloed in bed.
    We hebben het niet ruig gedaan,daar ligt het niet aan.
    Maar daarna heb ik geen bloed meer gehad.
    Dus mijn vraag of er meer vrouwen in dezelfde schuitje hebben gezeten,en alsnog femara genomen?

    Ik hoop dat er snel reactie komt..groetjes
     
  10. jazz

    jazz Niet meer actief

    Ik geniet wel hoor maar ik denk ook dat het komt omdat ze het op werk nog niet weten..Na donderdag ga ik het vertellen dus dan kan ik lekker mijn buikje laten zien en trots als een pauw rond lopen hihihihi
     
  11. Wendy26

    Wendy26 Actief lid

    Oct 11, 2011
    345
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Kirss: mijn ha raade ook af om te tempen. Maar hou het toch n beetje zelf bij.. Ik heb ook wel n borrelend gevoel de hele week al in mn buik nu je het zegt.. Maar weet niet of dat er iets mee te maken kan hebben.. We zullen zien! Duim ook heel hard voor jou meid!!
     
  12. Fabace

    Fabace Bekend lid

    Jan 18, 2011
    675
    0
    16
    gerbera, Waaw een tweeling, super :).
    Geniet van je vakantie en doe het rustig aan.

    Hier gisteren mijn pregnyl spuit gehad.
    Deze ronde voelde ik helemaal niets van de spuit andere keren brande het een beetje nu niets.
    Heb ook wel het gevoel dat mijn ei de dag ervoor al gesprongen is (steken in de zij).
    Maar ga tellen vanaf morgen voor nod dan ben ik normaal nooit tevroeg :).
     
  13. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    @jazz Spannend,
    Donderdag schiet al op :)
    Ik hoop dat je een geweldig mooi kindje ziet, en dat wij dan ook even mogen genieten van de beeb in je buik ( op foto dan natuurlijk :p)
     
  14. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    thanx meis :)
    hopelijk allebei goed nieuws!
    en ik ga als het nodig mocht zijn volgende ronde ook tempen ben wel benieuwd of ik wat zie qua pieken enzo :)


    @ Clau, Spannend meis de wachtweken ook voor jou :)
    ik ga voor je duimen,



    @delfzielster, Welkom,
    Ik heb geen ervaring met Famera, is dat hetzelfde als primolut?
    En als je maar een beetje gebloed heb zou ik het niet rekenen als ongi..misschien even de gyn bellen? en vragen of je het gewoon kan slikken?
    Succes
     
  15. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    hoe is het eigenlijk met Fien en Taaamaaar??
     
  16. imjustmyself

    imjustmyself Niet meer actief

    hey meiden!
    ook jullie wil ik even op de hoogte brengen.
    ik heb zondag ochtend positief getest.
    helaas mocht het niet lang duren op zondag avond verloor ik een hoop bloed en maandag ochtend was de test negatief :(
    ik baal er echt van dat het een mk is geworden,
    maar we hebben wel besloten gewoon door te gaan
    knuff
     
  17. jazz

    jazz Niet meer actief

    Jeetje imjustmyself dat is dan snel al weer een klap in je gezicht. Het is natuur, en de aanleg/innesteling was niet goed etc maar blijft natuurlijk niet leuk.
    Heel goed dat jullie gewoon de draad weer oppakken. Wat zei de gyn trouwens?
     
  18. imjustmyself

    imjustmyself Niet meer actief

    ik heb de gyn nog niet ingelicht :$
    is goed dat je dat zegt jazz ik zal morgen is even snel een telefoontje plegen...
    nu maar hopen dat het geen kwaad kan dat ik weer aan de clomid ben begonnen
     
  19. jazz

    jazz Niet meer actief

    Ooh jeetje...Ik denk dat het geen kwaad kan hoor maar het is altijd goed om een echo te laten maken om te kijken of je helemaal schoon bent...En ook om te kijken of je hsg ook gedaald is. Maar een posi test en dan gelijk ongi betekend denk ik wel dat je schoon bent. Heb je daarna nog een zwangerschaps test gedaan?
     
  20. imjustmyself

    imjustmyself Niet meer actief

    ja die heb ik maandag ochtend gedaan en die was negatief..
     

Share This Page