Mijn mannetje is net zon beetje "hersteld" van een burn, heeft dik twee jaar geduurd.. het laatste jaar ging al veel beter hoor, maar hij begint nu pas echt weer zichzelf te worden vol met energie en levenslust
nee ik blijf ook nog met de voetjes van de vloer.. kan ook nog lang niet testen.. maar normaal helpt vriendje me op de grond.. dus ik vraag de nod politie en jullie om over 1,5 week me goed in de smiezen te houden en desnoods vast te binden! bm vraag: nou als je die voelt, dan voelt je een dingetje met een gaatje. is dat bij jullie glad of niet?
nee klopt, maar we zijn er wel heel sterk uitgekomen!! en hebben onszelf en elkaar heel goed leren kennen in de afgelopen periode..groot dal maar nog grotere top
de mijne was net hersteld toen hij mij leerde kennen. Ging tijd goed maar nu op randje.. helaas is geheugen aangetast en aangezien hij nog steeds alles 100% goed wil doen is dat niet handig.. en gaatie meer druk leggen etc etc..
Bij de weg! Geweldige roze klompen! En wat ben ik blij om te horen dat jullie er allebij sterker uit zijn gekomen! Ik heb het gevoel dat dat bij mijn hubbie en mij ook het geval is. Niet afgelopen weekeind, maar die ervoor. Hebben we even goed geknald. hij kon het niet meer aan enz... Ik boos enzo. En toen heb ik hem gezegt dat hij nu eindelijk weer eens over zijn gevoelens praat. Dat hij dat al niet meer heeft gedaan sinds ik thuis zit. hij probeerde mij te beschermen... door niet met mij te praten. Tja, dat werkt natuurlijk neit. En het voelt nu veel beter aan bij ons. Was nodig geweest.