Ja, wou dat ik zo zwanger werd, alhoewel, niet gepland vind ik ook zo, hmmmmm lullig! huh, de mol ze gaat toch met een ander bnn-er. Maar met die gooische matrassen weet je het ook nooit daar.
hey meiden...goeie avond...hoe is het hier? Heb echt niet bijgelezen hoor! tsjonge jullie kunnen kletsen zeg!
Hey allen, Hoe is het ermee? Gisteren geklust al was het wel iets minder met romantiek. Maar ach, je moet gewoon doen i.p.v. na denken hoe je het gezelliger kan maken. Nu had ik ook last van mijn onderrug (nu nog steeds wel) Dus dan is het soms gewoon verstand nul en ervoor gaan. Iedereen s6 nog met wachten en/of klussen. Groetjes.
Snap niet dat er meiden zijn die hem mooi vinden, ik moet wel zeggen hij heeft een programma down met Johny. Dan volgt hij een aantal mensen met down die zelfstandig /begeleid gaan wonen, moet zeggen dat hij daar heel leuk mee om gaat.
Volgens internet is ze zwanger van haar partner Waldemar Torenstra en die is wel lekker! Niet geplant maar wel welkom vlgs msn
Ja dat klopt wel een lekkertje die Waldemar, kon niet op zijn naam komen. Nou in ieder geval blij dat het welkom is. Dat wordt ff niet spuiten en slikken voor d'r
Ach ik mag eigenlijk niet klagen over dat wachten, ik was binnen 2 mnd zwanger ging alleen mis. Er zijn er hier die veel meer recht op klagen hebben
HiHi zo'n happy family zou bij mij niet lang happy zijn... voor ze het weten heb ik de halve fam opgegeten HaHa