ikke spring gat in de lucht we gaan er gewoon nu voor! al gaan we niet geriicht klussen maar over ons heen laten komen
ik heb een leuke test....je ziet er heel duidelijk bij dat die niet klopt heb ik vanmiddag gedaan , weet ik weet ik te vroeg maar ik wilde van dat gevoel af ...en als ik niks in huis heb dan heb ik meer rust.. Maar het is wel grapig om te zien oke ik heb 2 foto's eentje na 5 min en eentje een aantal uren later. Die vlekken kwamen meteen toen de urine door liep en ik dacht dat trek wel weg. Dus niet. Is gewoon leuk om naar te kijken. Dus ik zet hem in de album.
Ha dames, lief dat jullie het vragen. Alles gaat eigenlijk wel goed hier. De normale kwaaltjes heb ik, maar ik geniet er helemaal van. Ik beleef deze zwangerschap veel intenser. Leef helemaal met jullie mee, dat wachten is ook echt afschuwelijk! Nou meiden op naar ROZE!
hahaha...als het nou me nod zou zijn dan werd ik gek maar nu kan ik in feit niet eens testen..haha maar wel grappig he.. me testjes gaan ook nog kapot!
meiden mijn kerstgedicht voor jullie lampje. in onze boom groen als nooit tevoren brandt één lampje niet het valt niet op het zit niet van voren eigenlijk niemand die het ziet het lampje is niet stuk of zo het geeft gewoon geen licht en wij wij laten het gebeuren het zit toch niet in het zicht maar ergens in de nacht als alle andere lichtjes doven zien wij soms onverwacht en haast niet te geloven dat ene lichtje stilletjes fonkelen warmer, mooier dan de rest en weten wij weer dat elk lampje wil schijnen met de kerst
hey meiden, als ik het goed begrijp dan heeft vladimera haar zwangerschapstest van het internet af gehaald? hoe zijn jullie dat dan te weet gekomen?.
Nou het kwam door die foto van haar en haar uitleg ik zat al op google te zoeken (want voelde het aan mijn water) maar kon de foto niet vinden En toen ineens had misschienmama het gevonden Ik had al zo lang het gevoel dat er wat mis was met vladi haar opmerkingen en verhalen
ik snap dan alleen niet waarom ze dat nou doet je schiet er toch helemaal niets mee op. zo hou je jezelf en de rest op het forum voor de gek.
Goede avond dames! Ik dacht ik kom ff gezellig mee kletsen. Maar ik zie dat hier iemand de boel beduvelt :-s Beetje jammer dat, dat pcies hier moet gebeuren op een site waar iedereen elkaar zo steunt. Vind het ook niet helemaal toppie. Het voelt toch een beetje alsof we gewipt worden waar we bij staan. Om het zo nog maar even op zijn zachtst uit te drukken. Vind het echt jammer. Meiden, ik hoop dat jullie toch nog een fijne avond hebben op dit forum. En we laten ons echt niet kisten door 1 dame die scheef ligt toch? Nou dikke knuffels Lonny