apart en mijn eigen hoor hahaha nee grapje.... ooohh tja heb een vreemde humor! stom he eigenlijk hoe dat kan eigenlijk zou het aan die kant niet moeten verkleuren.. en meteen toen die in aanraking met urine kwam begon het en het knalde er vanaf. en toen dacht haha haha een k*t test die moet ik de meiden laten zien op de forum.. en heb um snel in gescand binnen de aflees tijd. maar vind um wel cool...volgens mij heb ik echt de gekste test tot nu toe...
jeetje wat lees ik hier toch allemaal. iemand die de boel loopt te flessen... beetje jammer .nou die pendel hoef je dan ook niet meer voor me te doen... daar heb ik nu weinig vertouwen in.. hoe is het verder hier.. ik moet nog maar een paar daagjes wachten pff ik voel nietss.. dus zal wel weer niet gelukt zijn. we wachten gewoon af.
beebie82: Nog ff volhouden meid! Spannend! slaapzak: Das inderdaad een raar testje. Het lijkt wel of je het streepje probeerde weg te vegen. hihii.. puzzcat24: hahah...Schop,trap spuug. Das ook een mooie.
dames.. ik ga nog ff forum neuzen en dan bankhangen.. tot later all.. (lees: morgen vroeg...)hihihi En dan is het wel weer s tijd voor ROZE!
ja ik ga er ook maar eens weer vandoor dames. Deze moeie zwangere vreetbuimiep gaat zo op 1 oor. GAAAAP! pfffff.... wat ben ik moe ineens. Meiden heel veel succes hier! knuffels lonny
Jeetje zelfs ik ben moe... Ik vind dit zoooooo stoer trouwends btw http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/categ ... ies/11779/ Me loves mammut!
@puzzcat24 whwhwhahaha ja eigelijk miste ik die aandacht van je en toen ik een positeve test had dacht ik neeeeeeee ......... En toen heb ik een gum gepakte met wat spug en dit was het resultaat... ik weet het is triest maar ik ben gewoon zo gewend aan negatieve testen dat ik niet om kon gaan met een positieve.... hahah Effe voor de echt ....ik heb gewoon de test 5 sec in de urine gedompeld en nee het was geen zouzuur..cola...bier...of anders stoffen en nee ik heb geen zoutzuur, of andere vreemde stoffen gedronken.
Pfffff meiden, wat een verhaal van vlademira! Ik hield haar verhaal al een beetje in de gaten (zit nl al in Jan) omdat ik het idee had dat het wel een beetje raar was.... het afzeggen van een doktersafspraak zou ik bv nooit doen (zker niet als ik op een uitslag wacht). Tevens had ik in de vorige cyclus 2x een positieve ovulatietest en met mijn google-wijsheid weet ik dat je geen dubbele eisprong kan hebben 1 week uit elkaar, maar zij beweerde dat haar Gyn hier zelfs een benaming voor had (die ze me helaas niet kon geven). Met name dat dubbele eisprong verhaal wekte bij mij argwaan... Pffffff
hahaha nu dat ik het terug lees ook... en iedereen zo vroeg naar bed? tja ik ben een nacht mens. Ik ben nu echt niet moet. maar voor de mensen die gaan slapen "slaaplekker!
Nou meiden welterusten allemaal voor degene die op bed gaan Ik zal nog ff rond struinen op het forum hihihih @plienneling Balen zeg!