Tjonge jonge wat een pagina's met kletsebets! Wij zijn druk aan de klus. Geen flauw idee wanneer ik mijn eisprong kan verwachten. Ergens tussen vandaag en Valentijnsdag... Dus af en toe maar eens een ovulatietestje om het in de gaten te houden. Zwangeren: GEFELICITEERD En wachters: Suc6
Ben zo benieuwd naar fem! Heb je al digitaal getest Jotim? Neem geen andere streepjestest hoor, niks werkt zo goed als die van de kruidvat. Nou jah, de digitale clearblue dus. (zeker niet de gewone!) Ik heb er nog eentje voor je liggen! Haha, check m'n album. Daar heb je er maar 1 van nodig, zitten er drie in. Wil je dat ik even een foto maak van die ene test die ik net zo duidelijk vind als die van jou? @gabybaby, bij de digitale kreeg ik nu een duidelijk blauw streepje, tegen een grijzige van vorige maand, weet je nog?
Nee Fem nog niet gezien volgens mij... Maar ze moest werken toch? (niet dat mij dat er van weerhoud om toch hier te komen haha)
Nog niet maar ik ben wel hel benieuwd of ze opnieuw getest heeft! Ik voel nu ook weer ongi krampjes (lichtjes) en steekjes bij mn vagina en liezen.. En lage rugpijn.. Heeeel misschien ga ik as zondag al testen, is 4 dagen voor mn nod...hangt ervan af wat ik dan voel...moet eigenlijk gewoon wachten tot mn nod maarja...dat valt niet mee he En ja, ik weet dat als je dan posi test het niet hoeft te betekenen dat het goed gaat maarja, als ik ongi word vind ik de teleurstelling net zo groot eigenlijk..en dan gaan we gewoon weer op naar de volgende ronde maar heb er op de een of andere manier een goed gevoel over, ook dat ik deze keer dan zwanger blijf...heb ook al voor mn ei gedroomd over een posi test...(licht posi die later vet posi werd) En die dingetjes die ik voel, wat ik echt alleen maar heb gehad toen ik zwanger bleek te zijn...dus ben benieuwd maar ik weet wel dat je lichaam je voor de gek kan houden.. Liefs Syl
Geloof dat Fem heeft gezegd dat ze vanavond als ze thuis komt nog gaat testen en morgenochtend. We moeten dus geduld hebben.
@ anz heb je even een pbtje gestuurd. Foto's ja zoveel mogelijk ik zoek altijd vergelijksmatriaal. Al heeft de misselijkheid die nu komt opzetten me alweer aardig overtuigd. @ linda1980 maakt voor fem volgens mij niet uit of ze moet werken ja of nee. Maar rustig afwachten toch. @sylvia de dingen die ik nu voelde heb ik ook vergeleken met me vorige zwangerschap maar je wweet ook dat je lichaam je zo voor de gek kan houden. Jammer is dat.
zo dames ik denk ook dat jotim gewoon zwanger is hoor en als fem haar test er ook zo uit ziet jij ook ik wil echt tot donderdag wachten met testen omdat ik zondag (4 dagen voro NOD) dus ook al getest had en dat was negatief en had mezelf voorgenomen pas vanaf mijn NOD te testen
hey ladies.... ohhh ik wilde niet testen voor zaterdag maar die spanning stijgt wel erg hoor nu hahaha heb weer van die testkriebels! en ik werk naast een apotheek....testen zijn dus heel dichtbij hahahahha fff de buldozers zijn weer actief geweest over mijn lijf! niet normaal, alles doet zeer hahah! test dames...en en en en......?
02 feb: Nynke 03 feb: Jollie 04 feb: Anz & Kareltje & Lolli & Mistimon & Johana79 & Moonique 05 feb: Kristel83 & Maria 06 feb: Marloesje & Salsabine & Bleutje & Divanaatje 07 feb: Denisse 08 feb: Ikke1981 & Fem & Chelleke & Esser & Sjakie & stampvamp 09 feb: Marieke21 & Zico & jennie72 10 feb: Xenas81 & Arka & Tamara1984 11 feb: Sab & Daantje82 12 feb: Gabybaby & Lievebeesje 13 feb: Jotim & Loesjuh & La femme & Chrisje79 14 feb: Berna & Daam 15 feb: Linda & Juudje1975 16 feb: Sylvia 17 feb: Linda1980 18 feb: Lindsay & Just4love & Smeetje 19 feb: Marina99 & JoyceD 20 feb: Astrid85 & Jelske1978 21 feb: Choco 24 feb: Dootje 26 feb: MamavanJordy (Bianca) & Diddl 27 feb: Fientje29 28 feb: Vlinder 78 & Pippin & Caitlin & Jannes 31 feb: Linn? zwanger...negatieve test...ongi...twijfel over test
@ Bianc...wat erg dat die testen zo dichtbij zijn. Kan me voorstellen dat het moeilijk is om niet even eentje te halen. Succes met wachten.
Hey Bianc! Vorige keer hebben we samen positief getest en helaas beiden een vroeg mk gekregen... Ik hoop dat we deze keer weer beiden zwanger zijn maar deze keer ook zwanger blijven! lijkt je dat geen goede afspraak Zou wel leuk zijn! Ik voel ook weer echt dingen die ik echt alleen maar voelde toen ik zwanger bleek.. Dus spannend weer! Jij bent eerst aan de beurt, ik moet nog ff wachten! Ik ga heeeeeeeel hard voor je duimen meis dat je weer zwanger bent en blijft! Liefs Syl
hey Syl! nou zou wel errug leuk zijn hoor! ook wel een beetje eng maar daar moet ik me overheen zetten! ik voel weer heel andere dingen als de vorige keer... zoizo mijn boobs! maar dat had ik toen ook.... en ben misselijk....daar had ik de 2e keer geen last van en de eerste keer pas na 6 weken.... en ik ben moeeeeeeeeeeeee pfffff hahaha maar dat kan ook door het weer komen... ohhh ik hoor die testen roepen hahahahaha! ga weer ff aan het werk haha knuf!
Heb daarnet de aanbetaling voor de camping overgemaakt. Het is nu dus definitief...we gaan 2½ week kamperen in Frankrijk. Heb er nu al zin in...helaas nog een dikke 5 maanden wachten voordat we richting Vendee gaan. Hebben jullie al plannen voor de zomervakantie?
Erg hè? Als ik dat zo allemaal lees denk ik: ik wil ook! Ik denk dat ik zaterdag ongi moet worden, maar het zou ook vandaag al kunnen zijn. Ik had namelijk een keer van dat vruchtbaar slijm en dat was de volgende dag over, toen dacht ik: zou gisteren mn eisprong dan geweest zijn? Als dat zo zou zijn, moet ik vandaag ongi worden. Ik heb toen de volgende dag mn temp gemeten, maar die was nog heel laag. De zaterdag erna voelde ik krampen, dus toen dacht ik: oh dit zal wel mn eisprong zijn. Als dat zo is, moet ik zaterdag ongi worden... Maar wil eigenlijk minstens een week wachten met testen haha. Maar goed, aan de andere kant ben ik er heel erg van overtuigd dat het deze maand nog niet raak is. Ik heb goede hoop voor volgende maand, maar dat zal wel door de pendels komen...
Bianc: afleiding is altijd wel fijn voor je nod..maar valt niet mee want je denkt er automatisch meestal toch wel aan..Ik hoop zo dat ik binnenkort goed nieuws van je hoor! Werk ze nog meis! Diddl: Dat is wel fijn, camperen in Frankrijk! Vind het altijd heerlijk om te wandelen in de mooie omgeving! Wij hebben nog geen plannen voor de zomervakantie, we gaan 07-07-07 trouwen en daarna misschien wel op soort van huwelijksreis ofzo maar dat weten we dus nog niet..hangt er ook weer vanaf of ik dan zwanger ben..ik hoop het van wel natuurlijk! Liefs Syl
@Diddl: Leuk! Wij hebben nog geen vakantieplannen... We zijn thuis aan het verbouwen, dus het zal er dit jaar ook nog wel niet van komen...
Oh Diddl, wat een heerlijk vooruitzicht... Wat duurt het dan nog lang he! Maar ja, aan de ander kant... de maanden vliegen ook wel weer voorbij! Wij hebben nog geen definitieve plannen gemaakt. 3 april wordt ons huis opgeleverd, dus ff afwachten hoeveel centjes er overblijven voor een kleine vakantie, haha! Als we nog wel gaan, wordt het denk ik begin september ofzo naar de canarische eilanden of turkije... Pff, word er al een klein beetje benauwd van, want ik heb een ietsiepietsie vliegangst... Maarja, heb het er wel weer voor over om binnen 3 uur met mijn kont op 't strand te liggen, haha! Liefs Chris
he meiden, fem en jotim wat spannend zeg. hoop dat jullie snel een duidelijkere streep krijgen... hier nog geen te bekennen. vind het nu wel mega spannend worden eigenlijk. ik ga nog niet testen. de vorige was negatief dus wil eigenlijk een teleurstelling voorkomen. en daarbij ga ik anders veel te snel door de testen heen. wat ook niet de bedoeling is. fok mezelf alleen maar er mee op.. ik slaap de afgelopen dagen(week) wel heel erg slecht. kan niet in slaap komen en lig ruim 2 uur te draaien voor ik vertrokken ben. normaal lig ik op mijn buik en ben ik zo vertrokken. nu kan ik er echt niet meer in op slaap komen.
Hoop dat ik met een dikke buik op het luchtbed mag ...al denk ik dat ik er dan heel anders over denk. Ach...als de meiden genieten, dan genieten wij ook. We hebben een echte kindercamping uitgezocht met speeltuintjes, dierenparkjes, animatie, zwembad en 10km vanaf zee. *droom, droom* Trouwen...nieuw huis...verbouwen, ook heerlijke vooruitzichten. Wij hopen over 2½/3 jaar ook te gaan kopen....we wachten totdat mijn man klaar is met z'n opleiding. Zolang hij stage loopt of op de academie zit hebben we geen tijd om dat er nog bij te doen. En in het slechtste geval moeten we ook nog naar een andere plaats verhuizen voor z'n werk....al hopen we dat van niet.