bij mij niks nieuws meer, nog steeds zelfde (al dacht ik vanmorgen dat eindelijk gestopt was die misselijkheid en krampjes) hier is het ook heel lekker weer
wat een super t shirt ...... altijd leuk een grappig shirt!! ik zoek nog ene shir voor mijn zoontje... als hij broer zal worden... zoiets als straks speel ik niet meer in mijn EENDJE!!
@ muurtje: ja ben er weer Afvallen gaat goed ja. Blijf nog ff doorgaan tot ik zwanger ben. Ieder kilootje is meegenomen. Ben idd in de MMM vw PCOS. Ik moet nog 2 onderzoeken krijgen: hsg en samenlevingstest. De hsg gaat gebeuren als ik ongi ben geworden. De SLT is als er een ei op springen staat. De provera moet het zelfdedoen als primoluut die de meesten krijgen, een ongi opwekken. @ surf: sorry meid, geen slijmexpert. @ wendysunny: we zijn de woonkamer aan het opknappen, vandaag de buitenwand. Heb hem al geschuurd en afgeveegd, dadelijk beginnen met verven als ik hier klaar ben. @ chicken: gaat wel goed. Nog erg moe door de burnout, maar daar wordt aan gewerkt. Ben iig goed bezig. @ weer: hier is het lekker, door dit weer droogt de verf tenminste snel, dan kan ik strax de gordijnen weer snel terughangen en de duur weer dichtmaken.
@surf als ik het zo lees moet hij nog komen want als je jou ei al had gehad dan heb je daarna geen doorzichtig slijm meer. Verloskundigen Praktijk Uitgerekend Woerden misschien heb je hier wat aan? dus er is nog hele goede hoop!
Ja inderdaad je hebt slijmverlies voor je ei of tijdens je ei..nooit na je ei. En dan heb ik echt over rekbaar slijm. Veel succes allemaal met klussen.. en hopelijk is juli onze maand...
ik heb nooit heel veel slijm dat je kunt rekken nu alleen bijvoorbeeld veel wittige afscheiding, wat dikker, beetje plakkerig. Dat is ook enige wat ik heb, nooit rekbaar of heel doorzichtig. maar heb al een zoontje van 4 dus das niet erg dan toch?
Hey meiden! Alles goed hier? Al ongeduldige ladies die bijna mogen testen? Ik heb gisteren wel zo'n ontzettende horecahoeveelheid rekbaar slijm gehad. Had het nog nooit gehad, elke ronde zo droog als een zandtaartje. En nu dus wel! En ook nog eens een cyclus van 28 dagen, kan niet beter. Ik vraag me af hoe dat zo maar ineens kan. Eerst had ik een cyclus van 42 dagen altijd. Het enige waarmee ik het kan verklaren is dat ik lekkerder in mijn vel zit en dat ik mijn bed anders heb neergezet sinds 4 weken, feng shui, hihi, kan het dus iedereen aanraden daar eens naar te kijken. Dikke kus!
Wat een super weertje vandaag! Jammer dat ik er naar moet kijken door glas.... Maar ik ga vroeg weg op mijn werk. Ik heb echt verschrikkelijke hoofdpijn. Heb ik altijd als ik ongi ben. Als ik dan niet oppas krijg ik migraine. Misschien kan iemand me helpen. Ik heb tot nu toe geen enkele gelijke cyclus gehad. Hoeveel dagen moet ik nu rekenen voor mijn volgende cyclus? Het gemiddelde of van de laatste?
NOD JULI View attachment 1509 1: irma55 & Moosje25 & Punieka & Hanneke88 & monica076 2: Matroosje 3: Beertje4 & kimpietjeuh & Nana33 4: Mgwc & Pooh82 5: Lievemama19 & Joh & Ghaze & ricmar94 6: Sabrina79 & Laraxx 7: Anamie & Susan27 8: Lin71 & Nala79 & Suekes 9: Kimski & Nonja & Bianca75 & Koeky & Zethu 10: Arka & Kris34 & Chillin 11: Loesje13 & Tihany & Inggo 12: 13: Surf 14: mup & bramtim & Elegance 15: Chelleke & Melanina & Wendysunny 16: Janis & Nienke & Mermaid 17: cyntje78 & Sass & Qweenie 18: Lynette84 19: blackeyedgirl & Chelle25 & Dees1985 & gp894 20: Angel79 & Rapoenzel 21: 22: 23: Dolphin 24: Pearl29 25: meisje89 & Maible 26: 27: Krokodieltje 28: 29: 30: theLady 31: Datumloos: * Sweetcandie * Vrouwtjexxx Testmarathon: * 61 dames voor de roze auto. .. Zwanger, .. Ongesteld, .. Negatieve test, .. Twijfeltest, .. Niets doorgegeven, .. Cyclus van slag , .. vlindertje Om de lijst te veranderen: *Klik op quote onderaan het bericht. Haal de [ quote=... ] bovenaan de lijst en de [ /quote] onderaan de lijst weg. *Vul je informatie in. *Klik op de paperclip, beheer bijlagen, plak het volgende stuk tekst bij "bestand uploaden vanaf een url": http://www.blogcdn.com/www.autoblog....ellokitty2.jpg Sla dit op, klik met je muis op de plek waar je het plaatje wil, ga weer daarna naar de paperclip, je ziet dan de bijlage, klik hier dan op, het plaatje wordt dan op de door jou uitgekozen plek geplaatst. *En vergeet tenslotte het aantal inzittenden niet te veranderen
@lievemama19 denk niet dat het idd superveel uit maakt zolang het maar niet vijandig is, denk ik maar ja ik ben gyn. en hetgeen wat er in je ondergoed zit kan ook heel erg afwijken van wat erbinnen in je zit(sorry klinkt smerig). voordat ik(wij) voor een beebje gingen ben ik opzoek gegaan naar hoe je het beste je ei kan opsporen dus vandaar dat ik dit weet geen pro maar gewoon veel gelezen.
Heb mezelf van 11 naar 8 juli verplaatst. De dag dat mijn vriendje jarig is, hopelijk brengt het geluk! Ik neem altijd gewoon de laatste cyclus. Maar wat het beste is: neem je kortste cyclus voor je eisprong zodat je niet te laat gaat klussen en neem je langste cyclus voor het testen zodat je zeker niet te vroeg test. Ik ben ook heel onregelmatig en ik ben in 6 maanden ten minste 2 keer zwanger geweest, dus bij mij hielp het goed. xxx
dames ik ga ff mijn nichtje van 10 mnd ophalen, ze blijft voor het eerst logeren hihi mag ik even oefenen hahaha tot laterzzz en succes met het innen van hcg hcg hcg
maar hoe bedoel je vijandig? nu lijkt t bijv net of ik ongi ben... dat witte heb ik vaak vlak voor mijn ongi, maar nu heb ik het al meer als week
@ lievemama19: had je dit slijm ook al voordat je je zoontje had? Ik heb zelf namelijk ook alleen maar wit slijm, nooit doorzichtig en rekbaar (nou ja, dat het een heel klein stukje tussen mijn vingers in hangt. Daarom let ik deze ronde niet meer op mijn slijm. Ik hou het bij mijn temp. @ suekes: niet ongeduldig om te testen, wel ongeduldig om ongi te worden en aan de clomid te beginnen. @ maible: ik zou uitgaan van de langste cyclus, zo ontzettend ver ligt het bij jou niet uit elkaar. Voor mijn banner ben ik uitgegaan van het gemiddelde van mijn cyclussen. Echter voor mijn NOD ben ik uitgegaan van de laatste dag dat ik door de Provera ongi zou moeten worden.
goede vraag, wou dat ik dat allemaal wist hihi en wat ik bijv voelde eerste week ofzo, maar weet er niks van hihi kwam erachter met 16 weken was toen veel te jong (was wel zwanger maar wist eigenlijk toen niet eens wat was ) was pas 14 wel lastig en balen hoor nu willen we graag een tweede kindje en dan weet ik er niks van enige wat ik weet is dat ik sinds geboorte me ongi wel voel aankomen of igg als ik t ben dat ik dan pijn heb, dat had ik daarvoor niet
@ Zethu, spannend, aan de clomid, ik hoop dat het de oplossing voor je wordt! @ slijm, ik had de vorige rondes ook nooit rekbaar slijm, dit was echt een verrassing voor mij, precies in de ronde waarin ik het allemaal op zijn beloop wilde laten. geen kalenders, ovutesten o.i.d. Zo zie je maar. Vraag me wel af waarom en waar ik dit aan te danken heb 4 maanden terug klaagde ik nog over een cyclus van 42 dagen.