Oh zo bedoel je. Ja zolang ze nog niet helemaal beter is zou ik haar zeker binnen houden. Dat ben ik helemaal met je eens!
en onze kleinere poesjes, zijn nu 8 maanden, die zijn nog nooit buiten geweest, ik denk dat we die wel binnen gaan houden!
hoi hoi zo na een weekend niks doen hier de vaart erin gezet net badkamer en slaapkamer en woon kamer gesopt nu nog boven ff zuigen beneden is al gedaan en de wc benenden ff onderhanden nemen en overal dweilen en ik ben klaar haha De was is ook al weg gevouwen haha had er zin in vandaag
Waarom dan? Ik snap dat t echt super kut is dat dit nu met je kat gebeurt is, maar vind je het niet een btje sneu om je andere katten dan binnen te gaan houden? 2 van mijn katten waren eerst ook alleen maar binnen omdat ik op een appartement woonde, maar die waren best gestresst en overal bang voor. Nu ze naar buiten kunnen zijn ze veel happier.
mijn kat vroeger wou niet eens naar butien haha klom in me als ik haar naar buiten bracht was echt een binnen poes . Ik wil ook wel een poes alleen ben nooit thuis ja alleen savonds en woendsdag en weekends. Dus twijfel nog erg.
Mermaid ja had het hele weekend echt niks gedaan nou ja wel 2 wasjes opgevouwen hahah Dus ja dan moet het nu heh anders krijg je een zwijnen stal en das ook niks.
@melanina: Het voordeel van katten is dat ze heel zelfstandig zijn, je kunt ze gerust de hele dag alleen laten @mermaid: Onze kater van 3 jaar gaat nu ook voor het eerst naar buiten, maar hij blijft nooit veel langer dan een uurtje weg
@yootje: Fijn dat het beter gaat met je kat! En wat de jonkies betreft: kan me voorstellen dat je er huiverig voor bent om ze naar buiten te laten. Met 8 maanden zijn ze toch nog te jong, laat het even bezinken en kijk daarna nog eens
Dat was ook zo idd toen mijn katten net naar buiten gingen. Toen vonden ze het ook maar eng. Die ene is nu nog wel veel binnen, maar die andere....Pfff, die komt alleen thuis om te eten en soms dat zelfs niet.
ik vind ze nu inderdaad ook nog te klein, vooral het poesje, het is zo'n klein fijn poesje, veel te nieuwsgierig nog. het katertje moeten we sowieso nog eerst laten castreren, daarbij is die nog veel te speels en zal die met elke vreemde meegaan. we moeten het inderdaad eerst laten bezinken..... het is ook zo moeilijk!
Goedemorgen, Wow, wat krijg ik ineens last van m'n onderrug.... echt heel vervelend, de aanhoudende zeurende pijn in m'n buik is aardig gezakt.... Ik vind dit getwijfel en gewacht echt vervelend worden nu haha, maar aangezien ik rugpijn krijg ben ik bang dat ik vrijdag/zaterdag gewoon duiveltjes ga zien
zo wc benden is schoon en afwasmachine draait en nu tijd voor een heerlijk koppie View attachment 5028 en een broodje