hee meiden ff vraagje: hebben jullie ook wel eens last van je boobs tijdens je ei? ik heb nu al de hele dag last van mn linkerboob, aan de bovenkant een soort spierpijn, heb ik nog nooit eerder gehad, herkent iemand dit?
hahha, ik en slapen om twaalf uur? Neee. moet minsten wachten tot 01 uur, dan brood smeren voor man en wassen etc. dan nog twee uur lezen anders slaap ik niet hihi. Zit nu met mijn moeder op msn ook nog
Weet ik niet,want ik voel mijn ei nooit. Maar heb het wel nu, inderdaad een soort spierpijn en het wisselt af van kant en plaats
ik had nog een chiliburger van het avondeten... die ga ik even opwarmen... heb honger. (was misselijk vanavond dus bijna niets gegeten)
Nou...ik weet niet zeker wanneer ik mn ei heb gehad...dag 13 of dag 16...maar vanaf dag 15 ofzo last van mn boobs...en als mn ei op dag 16 is geweest had ik daarvoor dus al zere boobies... Maar tijdens? Hm nooit zo op gelet eigenlijk! Krijg wel van die steken rond mn ei!
Voor mijn gevoel ben ik zwanger Maarja,wie weet zit dat gevoel in mijn hoofd joh. Alle kwalen: misselijk bij vlagen zere borsten opgeblazen buik steekjes/bandenpijnachtige in mijn buik Maarja,iets zegt me dat ik morgen negatief ga testen
Ja en dat 'iets' is zelfbescherming!! Dan is de klap missschien minder groot als je nega test... Hoelaat ga je ongeveer testen? Wordt het een live test hier? En je heb zere borsten..wat voel je precies? Steken? Zere nippels? Beurs?
Ja, heerlijke cappucino! Ga zo trouwens wel een pijnstiller zoeken, die krampen zijn echt niet fijn De ongi komt deze maand gelijk met een knaller binnen.
@Heitje mijn boobies voelen een beetje alsof ik heel veel heb opgedrukt. En mijn tepels hebben een kegelachtige vorm gekregen,zeg maar als ze continue een beetje hard zijn. Ik plas altijd als ik opsta,rond half 8. dus denk dat ik hem meteen doe met ochtendurine. Daarna zal ik meteen het resultaat melden