volgens mij is 8 dagen het minimum. Kijk anders ook even hier: http://www.zwangerschapspagina.nl/viewt ... t=#1035563
hoi.ik denk dat ik het snelst aan de beurt ben. mog 2 dagen.MAAAAAR het lijkt of de wijzers achteruit gaan.En dan vooral met dit weer... Nou wacht ze iedereen! Groetjes Linda
@bloem75: Gefeliciteerd! Niet te hard stralen hoor, dan val je zo op bij je collega's en gaan ze moeilijke vragen stellen!
Haha, en ik laat de hond ook HCGtjes mee helpen vangen (mocht mijn roze badje niet genoeg HCG vangen) Hihi
ps dolphin! die trein kunnen we mooi gebruiken voor de passagierslijst! haha (mocht het nog nodig zijn)
Hahahahaha... Meiden.. Ik lig echt dubbel om alle voorwerpen die langskomen, omdat jullie HCG's vangen... Geweldig! Het wachten maakt het zo wel een stukje gezelliger en "makkelijker"... Liefs.
@DOLPHIN dan moet ik mijn moedergevoelens met dwazie delen ik vind jullie ook heel schattig al die ideen dus ik ga de fiets het badje de trein en alle andere dingen nog even snel vol gooien met hcg hormonen ik heb er toch genoeg hahahahaa