hoi meiden mag ik hier ook bij? ik ben 24 mijn vriend 25 (bijna 25 en 26) wij zijn nog niet echt bezig met kinderen krijgen, maar ik slik geen pil en gebruiken geen ander anticonceptie middel.. we zien wel waar het schip strand...misschien volgende maand, misschien over een jaar.. we wachten het rustig af zonder al dat getest, tempen en klachten opzoeken...
hey, Dat kan zeker wel hoor ik heb bij alle drie de zwangerschappen 8 dagen voor nod getest en voelde me ook zwanger en dus dikke strepen op de testen gek he? En allemaal bij een cyclus van 28 dagen. Dus als er hcg in je urine zit dan is ie positief! Maar is ook wel een beetje eng voor nod testen het kan dan nog fout gaan maar goed ik had zoiets van dan zie ik dan ook wel weer. Ging trouwens alle keren goed hoor alleen derde zwangerschap kwamen we er achter met 10 weken dat het een leeg vruchtzakje was (missed abortion)en dus gecurreteerd. Ik moet nu nog ff wachten voor dat ik kan testen dussss....spannend. Liefs Chantal.
Bedankt voor jullie reacties! Ik was er echt van overtuigd dat je pas vanaf een week of 5 symptomen kon hebben maar duim duim duim. Misschien dan toch maar morgenochtend testje.... Jullie horen het!
Hoi allemaal, Mijn NOD is over twee dagen, ik heb al wel getest, maar dit was negatief Hopelijk is er toch iets?.... Verschillende symptomen heb ik al wel, maar of het echt zo is, of komt omdat ik er erg veel mee bezig ben?! * grote juist ongevoelige borsten * droge ogen * gevoeligere maag * steekjes in mijn baarmoeder We zullen zien!.......
Zit inmiddels op dag 35 en nog niet ongesteld blehh! Lekker zeg als me cyclus van slag is ! Nog 4 daagjes en dan naar het ziekenhuis pfoejj gelukkig! Iedereen die vandaag moet testen suc6
Jawel hoor, goed geslapen.. Wel net weer een testje gewaagd, kon het echt niet laten ondanks mijn blaasontsteking en inname van antiobiotica, maar had het beter niet kunnen doen want hij was weer negatief...verder geen buikpijn van ongesteldheid en die kwam eerst toch al anderhalve dag van tevoren...poeh poeh, hoe lang moet ik nog wachten op duidelijkhied..
Goede morgen meiden, Voor degene die vandaag testen zet hem op? En voor de mensen op de wachtbank jeah weer een dag voorbij. Hier nog 9 dagen wachten om het eerste testje te wagen. Liefs chantal.
HoiHoi, Ik had gister mijn periode moeten krijgen...niet gebeurd dus maar testen..Helaas negatief...nog steeds niet ongi en ook niet t gevoel dat ik t moet worden, maar ja ik zal er wel naast zitten dan. Gefeliciteerd voor alle zwangeren!
Nou ik hoop op veel zwangeren! Tibo ik had even gemist dat de rode duivels waren gekomen/ Shit hoor.. Hier nog een paar daagjes wachten!
hallo meiden, Hierbij stuur ik jullie een dosis HCG ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Ik hoop dat jullie er wat aan hebben. We hebben het gisteren gelijk aan mijn ouders en schoonouders gezegd en dat was echt gaaf. Jedid-Jah
iderdaad de rode duiveltjes op bezoek en ik was er nog zo van overtuigd zwanger te zijn het was een grote teleurstelling maar ja we moeten door gelukkig wel een kort cyclus met rezultaat dat ik nog een kans krijg voor maart en de roze bommafiets we gaan nu wel eens de ovutestjes van mat care proberen ik hoop dat het ons helpt geduldig wachten dat is toch iets moeilijks he in elk geval veel geluk
Hi allemaal, oh ik word nu echt zenuwachtig. Ik hou voor het eerst m'n temperatuur bij en die is nog gewoon hoog. Gisterochtend had ik heel licht roze/rood bij afvegen, maar de rest van de dag niks meer. Ik dacht dat het dan wel deze ochtend zou komen. Dus eerst tempen, nog steeds hoog (maar ik had al gelezen dat bij sommige mensen tijdens de menstruatie de temp gewoon hoog blijft) en daarna zat ik met een bonzend hart op de wc. Ik wilde duidelijkheid, kom maar op met dat bloed dacht ik. Maar bij afvegen helemaal niks. Echt raar. Ik had mijn ei op dag 18 en we zijn nu 12 dagen later. Dus op dag 11 had ik dat ienieminie beetje bloed, kan dat nog een verlate innesteling zijn ofzo. Die is toch meestal 6 dagen na je ei? Ik snap het allemaal niet meer en wil eigenlijk testen, maar aan de andere kant ook weer niet. aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh. Zo dat is wel lekker, even alles van je af typen!
zeehondje nog even geduld hebben denk ik of een testje wagen dat zou ook een optie kunnen zijn maar iedereen is anders denk ik
Mijn temperatuur is aan het dalen dus hopelijk zet mijn menstruatie morgen door en dan op naar een nieuwe ronde. Zit nu op dag 18 na ovulatie.....bleh! @zeehondje....volgens het IVF centrum waar wij hebben gelopen (zowel AMC als het VU) kan innesteling plaats vinden tussen dag 5 en 12 met een gemiddelde op dag 7-8. Dus op dag 11 na ovulatie licht bloedverlies kan inderdaad duiden op innesteling.Ik hoop het voor je.
Helaas....ik mag mijn banner weer aanpassen. Zoals ik gisteravond al aan voelde komen zijn de duivels vanochtend gearriveerd. Een cyclus van 27 dagen niet slecht. 27 dagan vanaf vandaag is 1 april Maar ik zet maar in op mijn langste van 29 dagen en dan is mijn nieuwe NOD 3 april. Ik ga jullie dus verlaten, maar niet zonder te zeggen: SUCCES MEIDEN!