Dat doe ik, ga vandaag naar de arbo is even aan mezelf werken! Dit gaat niet zo! Als iemand aan me vraagt hoe het gaat ga ik huilen.
hoop dat ze je bij de arbo een beetje kunnen helpen/steunen.... als ik iets kan doen, het aanbod van gister blijft staan hoor!
nou meiden ik moet gaan werken.......... vandaag weinig thuis dus ook weinig hier, helaas verslaafd he hahahaha nou tot later! xxx anna
wij hebben ons huisje gekocht dat wordt dubbel klussen haha heb ik echt zin in lekker rommelen in huis
Meiden, ik ga afsluiten, heb een middagje vrij genomen, ga lekker rommelen in de tuin. Ik kom vanavond nog wel even langs. Tot dan!
Hallo allemaal, Ik heb net mijn pendel van caruli binnen... Volgens haar ben ik in augustus 07 zwanger van een meid. Moet dus nolg wel ff geduld hebben, hoewel dat natuurlijk niet raar zijn met zulke lange cyclussen... Sta heel zielig onderaan de lijst
Het is goed gegaan. Ik krijg in ieder geval een week rust en krijg ook bedrijfsmaatschappelijk werk! Ben er zelf blij mee. ga in ieder geval wat aan dat rot gevoel doen!