monty python, hoe toepasselijk. Is het een mannetje? Erg apart hoor hier qua huisdieren, kom ik aan met mijn huis tuin en keukenkat, hihi, de ene heeft een wurgslang, een ander heeft een baardagaam en ik heb een kater
Je temp biedt perspectief, ik ga voor je duimen meid, en helaas heb ik de tijdmachine nog niet gevonden, tenminste een werkende met een gebruiksaanwijzing, ik wil natuurlijk wel terug kunnen komen.
Hallo dames, weer helemaal bij gelezen. Hoe is het verder met iedereen?? ik heb vannacht gedroomd dat ik een zwangerschapstest deed en twee strepen kreeg.... later nog een gedaan en kreeg weer twee strepen! toen ik wakker werd besefde ik dat ik had gedroomd.... voelde me erg verdrietig...heb sinds ik gestopt ben met de pil nog niets er over gedroomd.... x
ben ik weer. heb heel lang met mijn mama aan de telefoon gehangen. zo ff wat eten en dan ff kijken of ik nog naar de sportschool ga (voel me wat grieperig)
dames, Net toch maar getest.... met clear blue ( die test die 4 dgn van te voren kan aangeven of je zwanger bent of niet...( die dure) en die gaf NIET ZWANGER aan. Ook heb ik nu wat steken bij mijn schaambeen aan de voorkant maar dat voelde ik nooit als ik ongesteld moest worden.... moet ik over paar dagn opnieuw testen?
Koffie aan de laptop dan maar... is ook zo gezellig 3kats, niet verdrietig zijn meid, wie weet is het een mooie voorspelling voor deze ronde... you never know. Er zijn soms bijzonder rare en mooie verhalen!
Oh trouwens, ik ben morgen jarig en heb van m'n ventje "amor amor; tentation" gekregen... ben hélemaal weg van die geur!!
ben ook niet meer verdrietig, maar wel raar wakker worden.... laten we hopen dat het een positieve voorspelling is! amor is errug lekker!!! hoe jong word je morgen?
dames ik kap er mee voor vandaag. moet nog wat lezen voor de reïntegratie en wil nog ff proberen te sporten. tot morgen.
Die dromen die ken ik. Die heb ik al een paar keer gehad. Zelfs een met een test met 6 strepen Helaas heeft het voor mij nog nooit goed nieuws gebracht. Ik hoop dat het voor jou een goede voorbode is! Ik duim voor je!!
Heb ook van 'n vriendin van me een spel zigeunerkaarten gekregen, geen tarot, maar het noemt: zigeunervoorspellingen. Gewoon voor de lol eigenlijk, moet ik een kaartje trekken voor iemand? ff zien wat de zigeuners voor je in petto hebben?
mmm lekker hoor! een nieuw geurtje vind ik altijd een leuk kado! 24 je bent nog een jonge blom! (zegt de oude 30ger) Ik wens je alvast een leuke dag toe! x
Ik zou wel eens willen weten wanneer ik een vent tegen kom die wel te vertrouwen is... (sorry, beetje depri nog van het weekend)
ach ja we zullen wel weer zien...duurt nog lang... we zijn vriendjes toch? (als ik het heb goed gedaan) x