NOD September

Discussion in 'NOD forum' started by Juanita, Aug 1, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Moons

    Moons Fanatiek lid

    Jul 2, 2006
    1,633
    0
    0
    huismoeder / administratie schildersbedrijf van mi
    provincie Groningen
    Wanneer ga je testen Julie?? Of had je al getest, sorry kan het niet allemaal onthouden.

    Liefs Moons
     
  2. indey

    indey Bekend lid

    May 13, 2006
    677
    0
    0
    moeder
    Noord-Holland
    Hier ook krijg ook de kriebels nu

    vrijdag moet ik eigenlijk nod worden en af en toe lijkt het wel of ik ongi krampen krijg

    Meiden kom op en meiden die moeten testen wij denken aan jullie

    en meiden die ongi gewoorden ziijn jammer maar op naar de volgende maand

    Liefs Indey
     
  3. Vissie

    Vissie Fanatiek lid

    Aug 1, 2006
    1,413
    0
    0
    Hoi,

    Het begint voor jullie allen erg spannend te worden!!! Ik duim voor jullie!

    Alida127, proficiat meid, geniet er van!!!!
     
  4. Mispoes

    Mispoes Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,821
    1
    0
    Nabij Eindhoven

    Niemand ?????? :( :( :(
     
  5. flyke

    flyke Fanatiek lid

    Jun 15, 2006
    1,580
    0
    0
    silke: wij lopen blijkbaar gelijk, ik heb ook NOD 26/09 en zit ook in de 4e ronde! succes!

    en aan alle anderen ook natuurlijk!
     
  6. mammairis

    mammairis Actief lid

    Aug 8, 2006
    281
    0
    0
    Heerlen
    Nou meiden de test gaf vandaag weer negatief aan dus alle hoop is nu echt vervlogen. Nee ik ben niet teleurgesteld, had in mijn achterhoofd dat het niet meer zo was het zwanger zijn. Ik ga dus gewoon deze maand afwachten en dan zien we wel weer verder.

    Groetjes, Astrid
     
  7. Samcat

    Samcat Actief lid

    Sep 4, 2006
    221
    0
    0
    quote="Mispoes"]Hoi Dames,

    Na 17 dagen overtijd te zijn waren de duivels er gisteren weer. Wel jammer, maar ben ook blij dat ik weet waar ik aan toe ben. Ik vind het maar raar dat het nu zo lang duurde....heb ik nog nooit gehad en na de MK was ik ook gewoon netjes na 31 dagen ongie. Ik mag dus door naar oktober, mits het niet weer zo lang duurt. Nu heb ik nog wel een vraagje.....ik wilde deze maand met de ovulatietesten gaan beginnen, maar hoeveel dagen moet ik daarvoor nu aanhouden om te beginnen met de eerste? Weet iemand dat?

    Alvast bedankt!

    Groetjes Silvia[/quote]


    Goeie vraag Silvia, ik heb ze zelf namelijk ook besteld en wil er de volgende cyclus ook mee gaan beginnen...(liever niet natuurlijk, maar volgens mij zit ik deze maand niet bij de lucky ladies).

    Volgens mij zijn er wel een aantal "gebruikers" onder ons, advice please..

    Liefs Sam
     
  8. hairdresser

    hairdresser Fanatiek lid

    Jun 29, 2006
    1,409
    0
    0
    hier nog alles rustig

    succes voor de meiden die gaan testen en de meiden die de duivels op bezoek hebben gekregen hopen dat oktober een betere maand word en die nog op de wachtbank zitten... ook succes inc mijzelf zucht. zal er wel vandaag niet meer zijn heb curcus tot half 11 vanavond... ook een drukke week deze week.( is alleen maar beter voor de afleiding)

    nou werkse of luierse hexxxx
     
  9. jackie

    jackie Fanatiek lid

    Aug 10, 2006
    1,430
    0
    0
    zo goedemorgen ladies

    Nog geen posi testers hier??
    Ik moet nog even w88 maar ik ga vanmiddag naar de HA voor me oren. Maar ik neem me temp kaartjes wel even mee.
    Ik ga vragen of ze er naar wil kijken en misschien mij terug wil hebben als ik volgende week ongi wordt. Ik zou dat nu toch wel graag willen ook omdat ik 2 jaar geleden onstoken eierstokken had. En begin me nu toch wel zorgen te maken hoor.
    Ik weet het ben pas in ronde 9 maar vind het nu niet zo leuk meer.
    Ik hoop dat ze me verder wil helpen.
    Nou check straks wel weer of er mensen al getest hebben ik duim alvast en denk aan jullie.
     
  10. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    Ik heb vandaag een echte luierdag. Hoef niets te doen. Heb er net ook maar een test tegen aangegooid. Negatief. Ik had niet anders verwacht maar ja hij lag er he en dan kan ik hem niet laten liggen. Het grappige is dat als ik de test schuin hou ik wel zie waar het lijntje had moeten staan. (midstreamtest).
     
  11. Ingiemoppie

    Ingiemoppie Niet meer actief

    @nicole1982: zit jij ook al zo lang overtijd? maar geen ongie kan nog altijd iets betekenen toch? Ik heb van sommige meiden gehoord, dat ze wel meer dan een week overtijd pas een positieve test in handen hebben.
    @Marlene: sjee. dat is balen. Hoezo heeft FF je kruis weer weggehaald?
    @mispoes: héhé.... werd ook tijd zeg. Ook al zijn de duivels er...... je weet nu waar je aan toe bent en je kunt je concentreren op de volgende maand. Heel veel succes in Oktober.... bij de testen is een lijstje waarop verschillende cycli zijn aangegeven. Je zoekt jouw cyclus (okay, best moeilijk dus) en dan staat daar wanneer je moet beginnen.
    @larreke: goed zo meis. Maak je niet gek!!!
    @melodyjoy: oooooeeei. spannend!! duimen dat ze wegblijven dus!
    @julie: mooi dat ze er nog niet zijn.... Lekker wegblijven die duivels...
    @mammairis: kan het niet zijn dat jouw ei later komt? Je spreekt toch over die ovu testen toch?
    @hairdresser: veel plezier op de cursus. Zo gaat het wachten ook snel. hihihi
    @jackie: succes bij de HA. Goed idee om ook temp kaartjes mee te nemen.
    @lind84: bah ook negatief..... misschien over een paar dagen nog een keer?

    Updage myself: Hubbie was er dus gisteravond ook voor om vandaag te gaan testen. Hij vond het wel grappig dat jullie ook zo nieuwsgierig zijn.
    Vanmorgen dus test gedaan, maar helaas negatief. Eigenlijk sta ik er niet zo raar van te kijken. Als ik FF mag geloven zit ik 6 dagen voor de nieuw uitgerekende NOD.

    FF had mijn eitje berekend op dag 23 van mijn cyclus. Normaal heb ik rond de 27 dagen. Maar FF heeft mijn 'testdag' van 15 september verschoven naar 25 september. (zie tempkaartjes rubriek)

    We gaan er het weekend nog een test tegenaan gooien.
    Nog meer testers vandaag?
     
  12. Niet meer actief

    Hallo,
    Ik ben Deli, getrouwd met René en moeder van Alyssa, ze is geboren op 8-7-2004.
    We willen graag een broertje of zusje voor haar!!
    Maar omdat ik met een probleem (pijn) in mijn been zit en daarvoor veel pijnstillers neem en een MRI scan moet laten maken 25 sept, moesten we helaas na ronde 1 die wens alweer in de koelkast zetten.
    Ik kwam veel op een andere site, maar daar mag je je mening niet geven, want dan heb je meteen een ban, dus zodoende ben ik hier terecht gekomen.Hopende dat je hier wel je mening mag geven en dat het hier geen kleuterschool is
    Groetjes Deli
     
  13. Nessa

    Nessa Actief lid

    Sep 14, 2006
    318
    1
    0
    België
    hier voorlopig ook nog niks te bemerken... ik zit op dag 28 dus het betekent nog helemaal niks... ik kan gerust deze maand een ietsjes langere cyclus hebben... als ik tegen donderdag niet ongesteld ben, doe ik vrijdagmorgen een test. 't is namelijk zo dat ik meteen Utrogestan moet gebruiken als ik zwanger ben - heb vorig jaar een miskraam gehad...

    Goh zeg, mijn man had gisterenavond vervelend nieuws over zijn neef. Diens vrouw is zwanger van een tweeling en aan de nekplooimeting hebben ze gemerkt dat er de kans inzit dat eentje een mongooltje is :( Ze moeten nu een vruchtwaterpunctie doen om uit te maken of hun vermoeden al dan niet klopt... wat een situatie :(
     
  14. Moons

    Moons Fanatiek lid

    Jul 2, 2006
    1,633
    0
    0
    huismoeder / administratie schildersbedrijf van mi
    provincie Groningen
    Nessa, spannend. Wat is dat dan precies Utrogestan. Heb hier nog nooit van gehoord. Weten ze waardoor jouw miskraam kwam dan?

    liefs Moons
     
  15. jackie

    jackie Fanatiek lid

    Aug 10, 2006
    1,430
    0
    0
    hoi welkom deli gezellig dat je nu hier mee komt kletsen succes met zwanger worden
     
  16. Ninetje

    Ninetje Fanatiek lid

    Jul 8, 2006
    2,868
    0
    0
    Even een snelle smakzoen!

    IK ben vanaf vandaag weer wat vaker aanwezig met gekkigheid en serieuse steun!

    Ik heb zo mijn eerste sessie *spirituele ontwikkeling*

    Spannend!!

    Smakzoen allemaal en succes met wachten...

    @ingemoppie...nog even wachten dan maar he meisje...geen bloed...altijd goed! Kus!
     
  17. jackie

    jackie Fanatiek lid

    Aug 10, 2006
    1,430
    0
    0
    oh ninetje wat spannend laat je wel weten hoe het ging......ben erg benieuwd namelijk
    Vind het altijd reuze interessant
    Succes
     
  18. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    hoi deli welkom hier ! Ik hoop dat we met zijn allen snel zwanger zullen zijn ??
     
  19. Nessa

    Nessa Actief lid

    Sep 14, 2006
    318
    1
    0
    België
    Utrogestan schrijft men meestal voor om een miskraam tegen te gaan, daar waar een hormonaal probleem is. Het zorgt ervoor dat je meer progesteron aanmaakt.

    Ik moest net naar 't toilet en dan is het toch wel altijd effe spannend om te zien of je al dan niet bloed verliest é... 't vreemde is nu dat mijn tepels enkele dagen geleden plots niet meer zeer deden en dit nu terug opkomt... jah zeg :confused: zit ik mezelf te overtuigen dat ik niet zwanger ben, zit mijn lichaam me nog wat meer in de war te brengen :(
     
  20. Ingiemoppie

    Ingiemoppie Niet meer actief

    Hoi Delim: welkom. En jahoor, je mag hier je mening uiten. Wel wordt verwacht dat men elkaar respecteert en ook elkaars mening respecteert.
    Ik hoop dat jullie na de MRI meer weten. Succes in ieder geval.

    Hoi Nessa: sjee wat een situatie voor die neef en zijn vrouw. Poe poe...
    En ik hoop dat jij eind van de week aan de utrogestan mag, want dat betekent dan dat je zwanger bent!!

    @ninetje: ben heel benieuwd naar jouw eerste spirituele sessie. Houd ons op de hoogte okay? ennuh... nee bij mij nog geen spotting, geen ongi, niets in die richting... dus we houden de moed erin..
     

Share This Page